Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu · Wenko
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Pojemniki i organizery
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Wenko
1 312 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Ściągaczka z uchwytem Vacuum-Loc
Z mocowaniem Vacuum-loc, w kolorze srebra, długość 25 cm
(1201)
W magazynie
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Femme
Na kosmetyki, ze szkła akrylowego, 22,5x12,5 cm, wysokość 8 cm
(467)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Lustro Power-Loc Lumi
Kosmetyczne, z oświetleniem/powiększające, powiększenie 5x, ø 17,5 cm
(233)
W magazynie
Ostatnie sztuki
299 zł
z kodem
352 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowa
(307)
W magazynie
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ubrania Herkules
Teleskopowy, metalowy, biały, 215x38 cm, wysokość 300 cm
(372)
W magazynie
Ostatnie sztuki
390 zł
z kodem
459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Deska sedesowa Astera
Wolnoopadająca, 38 x 45 cm, plastikowa, biała/szara, z nadrukiem
(171)
W magazynie
166 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Ociekacz Exclusive
Dwupiętowy, ze stali nierdzewnej, szary/w kolorze srebra, 49x22 cm
(477)
W magazynie
205 zł
z kodem
241 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Wenko
Organizery na buty zestaw
4 szt., plastikowe, białe, 11,5x29 cm, wysokość 15 cm
(255)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
23,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Milazzo
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, stalowa, w kolorze srebra
(681)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowy, w kolorze srebra z połyskiem, 11x14 cm, wysokość 6 cm
(1306)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na drzwi Nostalgia
Metalowy, czarny, szerokość 37 cm, wysokość 18 cm
(85)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Classic Plus
Ścienna/narożna, stalowa, czarna
(167)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dodatkowa półka Flexi
Metalowa, w kolorze srebra, 44x28 cm, wysokość 39 cm
(736)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na maszynkę do golenia Osimo
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, plastikowy, ø 8 cm, wysokość 3 cm
(892)
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, stalowy, w kolorze matowej czerni, 3 l
(226)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
+ Pojemność (5)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Mydelniczka Badi
Ceramiczna, w kolorze matowej czerni, wysokość 3 cm
(156)
W magazynie
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Bari
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Vacuum-loc, stalowa, w kolorze srebra z połyskiem
(1188)
W magazynie
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk
Metalowy, w kolorze srebra, 35x18,5 cm, wysokość 33,5 cm
(273)
W magazynie
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Brasil
Plastikowa, czarna, ø 10 cm, wysokość 37 cm
(146)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Classic Plus
Ścienna, stalowa, czarna
(112)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Viterbo
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, szary, wysokość 35 cm
(132)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Savona
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(115)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Terra
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 12x9 cm, wysokość 8,5 cm
(201)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wysuwany wieszak
Wiszący, metalowy, w kolorze srebra, 3x58,5 cm, wysokość 6 cm
(98)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Pojemnik próżniowy Turin
1,7 l, plastikowy
(71)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Easy Squeez-e
Plastikowy, biały, 7x15 cm, wysokość 18 cm
(66)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Badi
Ceramiczny, biały, ø 8 cm, wysokość 11 cm
(125)
W magazynie
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Lorca
Ceramiczny, niebieski, 335 ml, 7x8,5 cm, wysokość 18 cm
(113)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ścierki kuchenne Over the Door
Wiszący, ze stali chromowanej, w kolorze srebra, 7x35 cm, wysokość 6 cm
(1595)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Taśma uszczelniająca
Plastikowa
(402)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Black Outdoor Kitchen Silo
Ceramiczny, czarny, ø 6 cm, wysokość 16,5 cm
(87)
W magazynie
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowe, w kolorze srebra
(173)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik do przechowywania ubrań Balance
Usztywniany, tekstylny, szary, 44x33x19 cm
(108)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Corno
Tekstylny, szary, 79 l
(139)
W magazynie
Ostatnie sztuki
149 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer na przyprawy Duo
Obrotowy, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, ø 26,5 cm, wysokość 16 cm
(595)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Polaris
Ceramiczny, w kolorze matowej czerni, 376 ml, 9,5x9 cm, wysokość 16 cm
(74)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Lustro Exclusive
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 3x, ø 17 cm
(169)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Rondo
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, czarny
(50)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Bahari
Tekstylny/bambusowy, brązowy, 43 l
(99)
W magazynie
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik na odpadki organiczne Nero
Metalowy, czarny, ø 22 cm, wysokość 22 cm, 6 l
(39)
W magazynie
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, ze stali nierdzewnej, w kolorze miedzi, 3 l
(133)
Dostawa od 26.10.2026
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Koszyki do prania biustonoszy zestaw
2 szt., białe, 21x11 cm, wysokość 12 cm
(275)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do naczyń
(72)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Blandas
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
(108)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ubrania Profi
Na kółkach, metalowy, w kolorze srebra, 121x52 cm, wysokość 185 cm
(58)
W magazynie
488 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(116)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Trivo
Tekstylny, szary, 3x39 l
(231)
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence
Ze szkła hartowanego, czarna, 60x70 cm
(80)
W magazynie
264 zł
z kodem
311 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
28
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt