Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu · Wenko
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Pojemniki i organizery
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Wenko
1 312 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Wenko
Wieszaki zestaw
4 szt., plastikowe, niebieskie, długość 42 cm, wysokość 19 cm
(103)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
10,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Blandas
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, czarny
(196)
W magazynie
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Łyżka do butów
W kolorze srebra
(495)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na suszarkę do włosów Milazzo
Bez wiercenia, stalowy, w kolorze srebra, 12,5x14,5 cm, wysokość 13 cm
(872)
W magazynie
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyta ochronna na kuchenkę Bamboo
Bambusowa, brązowa, ze wzorem drewna, 52x30 cm
(186)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Milo
Wisząca, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(230)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Vacuum-Loc
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, stalowa, w kolorze srebra
(1286)
W magazynie
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Terra
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 15x15 cm, wysokość 7 cm
(118)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Universal
2 szt., ze szkła hartowanego, czarne, 30x52 cm
(272)
W magazynie
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Secura Comfort Raised Seat
Wolnoopadająca, 37 x 42,5 cm, plastikowa, biała
(122)
W magazynie
332 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Milazzo
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, stalowy, biały/w kolorze srebra, 11,5x9,5 cm, wysokość 11,5 cm
(685)
W magazynie
54 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Easy Squeez-e
Silikonowy, szary, 250 ml, ø 6 cm, wysokość 14 cm
(205)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Terra
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 22x14 cm, wysokość 12 cm
(109)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Cordoba
Ceramiczna, ciemnoniebieska, 9,5x9,5 cm, wysokość 35 cm
(155)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Bulldog
Ceramiczna, biała, 12x15,5 cm, wysokość 19,5 cm
(72)
W magazynie
114 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dywanik łazienkowy Pebbles
Z pianki pamięciowej, z pianki pamięciowej, szary, 50x80 cm
(154)
W magazynie
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Ociekacz
Narożny, plastikowy, szary, 35x50 cm
(1306)
W magazynie
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wysuwany wieszak
Wiszący, metalowy, w kolorze srebra, 33x47 cm, wysokość 10 cm
(274)
W magazynie
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw Black Outdoor Kitchen Ureo
2 szt., bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, czarne
(185)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Rivalta
Ze szczotką, stalowy, w kolorze matowej czerni, 18x23 cm, wysokość 70 cm
(267)
W magazynie
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Orea
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 7x16 cm, wysokość 4,5 cm
(128)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ubrania Herkules
Teleskopowy, metalowy, biały, 120x11 cm, wysokość 300 cm
(417)
W magazynie
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 21x17 cm, wysokość 55 cm
(1103)
W magazynie
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Cordoba
Ceramiczny, biały, 350 ml, 8,5x8,5 cm, wysokość 13 cm
(260)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Zestaw akcesoriów łazienkowych Marrakesh
Ceramiczny, w kolorze brązu
(55)
W magazynie
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Terra
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 15x10 cm, wysokość 4,5 cm
(110)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Lorca
Ceramiczny, niebieski, 11x6,5 cm, wysokość 11 cm
(99)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Gara
Na waciki, stalowy, biały/w naturalnym kolorze, 14,5x10,5 cm, wysokość 13,5 cm
(171)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Terra
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 22x15 cm, wysokość 7 cm
(109)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Gara
Stalowy, biały, 19x13 cm, wysokość 12,5 cm
(249)
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Odpowietrzacz do grzejników ze zbiornikiem
(142)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik Nero
4 l, na ziemniaki/na cebulę i czosnek, metalowy, czarny
(87)
Dostawa od 26.10.2026
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Turbo-Loc
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali chromowanej, szary, 14x9 cm, wysokość 6 cm
(294)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak ścienny Nostalgia
Metalowy, czarny, szerokość 22 cm, wysokość 9 cm
(144)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Corno
Tekstylny, brązowy, 79 l
(244)
Dostawa od 26.10.2026
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Candy
Plastikowy, biały, 20 l
(184)
W magazynie
317 zł
z kodem
373 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Candy
Tekstylny/plastikowy, biały, 20 l
(148)
W magazynie
Ostatnie sztuki
310 zł
z kodem
365 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Universalo
Ze szczotką, stalowy, szary, 20x23 cm, wysokość 62,5 cm
(378)
W magazynie
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Slate
2 szt., ze szkła hartowanego, ze wzorem kamienia, 30x52 cm
(326)
W magazynie
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Pottery
Ceramiczny, jasnobrązowy, 296 ml, ø 8 cm, wysokość 17,5 cm
(105)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Bari
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, stalowa, w kolorze srebra
(544)
W magazynie
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik próżniowy Turin
900 ml, plastikowy
(79)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowa
(196)
W magazynie
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowy, w kolorze srebra z połyskiem, 10x7,5 cm, wysokość 10 cm
(375)
W magazynie
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Mata do lodówki
Plastikowa, zielona
(2933)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 50 szt.
Ulubione
Wenko
Klamerki do bielizny zestaw
50 szt., 1x30 cm, wysokość 7 cm
(232)
W magazynie
27 zł
z kodem
31,99 zł bez kodu
0,64 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Rivazza
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, biały/w kolorze srebra, 17x32 cm, wysokość 72,5 cm
(210)
W magazynie
193 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ręczniki papierowe Black Outdoor Kitchen Clayton
Metalowy, czarny, ø 15 cm, wysokość 33 cm
(177)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
28
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt