Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Tanie akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 565 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ulubione
Umbra
Karnisz Twilight
Regulowany, stalowy, w kolorze matowej czerni, 76 - 213 cm
(45)
W magazynie
150 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Lustro Barona
Kosmetyczne, z oświetleniem/powiększające, powiększenie 5x, ø 20 cm
(52)
W magazynie
150 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bonami Essentials
Stojak na ręczniki Nivo
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 54x24 cm, wysokość 82 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Corno
Tekstylny, 3x43 l
(75)
W magazynie
150 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Pościel Floral
Jednoosobowa, z prześcieradłem/3-częściowa, zapinana na guziki, bez prasowania, kwiecista, biała/różowa, 160x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Rosendahl
Stojak na ręczniki papierowe Paper Pal
Czarny, ø 15 cm, wysokość 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Pineapple Elephant
Pościel Muscat Waffle
Jednoosobowa, zapinana na guziki, brązowa, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
150 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Ruhla
Z mikropluszu, musztardowa, ze zdejmowaną poszewką, 30x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Zestaw do czyszczenia obuwia
Brązowy
(53)
Dostawa od 21.10.2026
150 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Poduszka dekoracyjna Purity
Bawełniana, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na laptopa Slim
Metalowy, 16x6 cm, wysokość 15 cm
(5)
Dostawa od 22.10.2026
150 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Parus Pair
60x80 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
176,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rowico
Wieszak ścienny Milford
Z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 3 cm, głębokość 7 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
176,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Vileda
Mop Ultramax XL
Z wiadrem
(32)
W magazynie
176,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Lirio
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 15x30 cm, wysokość 68,5 cm
(9)
W magazynie
150 zł
z kodem
176,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Fringilla
60x80 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
176,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Półka łazienkowa Carry
Ścienna, stalowa, kremowa
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
150 zł
z kodem
176,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Miska Wash&Drain
Plastikowa, biała/zielona, 15 l, 31x30 cm, wysokość 20 cm
(13)
Dostawa od 22.10.2026
176,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Pantone
Piersiówka
150 ml, ze stali nierdzewnej, żółta
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
150 zł
z kodem
176,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Ochraniacz na materac Micro Classic
Wodoodporny, 180x200 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
150 zł
z kodem
176,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Styler
Obraz Robins
60x80 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
150 zł
z kodem
176,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Eydis
Z mieszanki bawełny, ciemnoniebieska, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville Mini
Podpórki do książek Charlie
2 szt.
(11)
W magazynie
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
88,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Pojemniki na żywność
3 szt., jasnozielone, 1 l/1,5 l/640 ml
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Lustro Tosca
Kosmetyczne, ø 17,5 cm
(120)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Light Leaves
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Umbra
Szkatułka na biżuterię Tesora
Drewniana, ø 13 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
YAMAZAKI
Organizer łazienkowy Amenity
Metalowy, biały, 28,5x12 cm, wysokość 5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Zestaw akcesoriów łazienkowych Fedio
Ceramiczny, brązowy
W magazynie
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Stojak na ubrania
Na kółkach, metalowy, czarny, 84x43 cm, wysokość 156 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Organizer Tower
Metalowy, 9,5x24,5 cm, wysokość 11 cm
(25)
Dostawa od 22.10.2026
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Bird
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Lifestyle
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(4)
Dostawa od 04.11.2026
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Universe of Sleeping
Poduszka Capella Baby
Wypełniona pierzem, do spania, 40x45 cm
Dostawa od 06.11.2026
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz On a Mission
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(3)
Dostawa od 04.11.2026
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Silhouet Leaves
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 04.11.2026
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Asu
Z mieszanki bawełny, brązowa, 50x50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Eugen
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, w paski/w kratkę/z nadrukiem, 140x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Bernardus
Jednoosobowa, otwarta, ciepła, flanelowa, jasnobrązowa, 140x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Styler
Obraz Magnolias
60x80 cm, drukowany, na płótnie
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Silver
65x65 cm, drukowany, na płótnie
(60)
W magazynie
Ostatnia sztuka
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Sateen
2 szt., z satyny bawełnianej, kopertowe, 50x75 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
89 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Latium
Wełniana, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Styler
Obraz Stitched Bloom
60x80 cm, - iluzja 3D/drukowany, na płótnie
(1)
Dostawa od 19.11.2026
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Organizer Kanso
Na artykuły papiernicze, z żywicy polimerowej, 12x22 cm, wysokość 3 cm
Dostawa od 02.11.2026
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Good Morning
Poduszka Cool
Do spania, 60x70 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Mop Rotation Disc Mop (EVO)
Rotacyjny, z wiadrem
(2)
W magazynie
178,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw
2 szt., na zamek , kwieciste/strukturalne, 43x43 cm
(49)
W magazynie
152 zł
z kodem
179 zł bez kodu
89,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
96
97
98
...
146
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt