Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Tanie akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 575 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Suszarka na pranie
W kolorze matowej czerni, metalowa, długość powierzchni suszenia 18 m
(99)
W magazynie
129 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Miska Duo
Plastikowa, szara, 33,5x33,5 cm, wysokość 16,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Pościel Ophelia Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, kwiecista, biała/niebieska, 135x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Organizer na zegarki
Szklany, 13x33 cm, wysokość 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Beauty Green
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
W magazynie
129 zł
z kodem
152 zł bez kodu
76 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Torba termiczna Tower
Jasnoszara, 8 l
W magazynie
Ostatnia sztuka
129 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań
Usztywniany, tekstylny, biały, 65x50x27 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poduszka ergonomiczna Bagel
Wypełniona pianką pamięciową, czarna, ø 44 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Full Beige
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
129 zł
z kodem
152 zł bez kodu
76 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Narzuta Pique
Bawełniana, brązowa, 200x230 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
152,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Zestaw akcesoriów łazienkowych Marrakesh
Ceramiczny, w kolorze brązu
(55)
W magazynie
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dodatkowa półka Flexi
Metalowa, w kolorze srebra, 44x28 cm, wysokość 39 cm
(736)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik na proszek do prania Tower
Biały, wysokość 17 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Pojemniki na żywność Easyclip
3 szt., szałwiowe, 450 ml/1 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence Lemons
Ze szkła hartowanego, beżowa, z nadrukiem, 50x56 cm
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hugo Frosch
Termofor Classic 3in1
Z mikropluszu, biały, 1,8 l
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Taca Brea
Ø 35 cm , do serwowania, z trawy morskiej
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Nivara
Bawełniana, na zamek , vintage/strukturalna, 50x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
MSV
Kosz na śmieci
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 3 l
(1)
Dostawa od 14.10.2026
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
RIG-TIG
Butelka termiczna Drink-It
500 ml, ze stali nierdzewnej, zielona
Dostawa od 19.10.2026
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
24 szt., 550 ml/1,2 l/1,7 l, na żywność, plastikowe, białe
(194)
W magazynie
131 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Optic
4 szt., na zamek , geometryczne/3D, 43x43 cm
(24)
W magazynie
131 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Zenta
Ze szkła z recyklingu, pomarańczowy, ø 13 cm, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
153,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
18 szt., 1,3 l/2 l/3,2 l, na żywność, plastikowe, szare
(28)
Dostawa od 11.11.2026
153,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Polarbox
Pojemnik chłodzący Pop Classic Gold
Kremowy, 6 l, plastikowy
(2)
W magazynie
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Polarbox
Pojemnik chłodzący Pop
Turkusowy, 6 l, plastikowy
(15)
W magazynie
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Squeez-e Sink
Z żywicy polimerowej, ciemnoszary, 7x15 cm, wysokość 18 cm
(24)
W magazynie
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Stojak na przybory kuchenne Surface
Metalowy, w kolorze matowego srebra, 15x14 cm, wysokość 17 cm
(7)
W magazynie
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy
Bez wiercenia/z półką, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, szary, 16x11,5 cm, wysokość 12,5 cm
(307)
W magazynie
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Slate
2 szt., ze szkła hartowanego, ze wzorem kamienia, 30x52 cm
(326)
W magazynie
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Casafina
Pojemnik Fattoria
Na cebulę i czosnek, ceramiczny, biały
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, beżowe, 60x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Balvi
Zegar Greatest Hits
Ścienny, ø 30 cm
(12)
W magazynie
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Mojito
2 szt., ze szkła hartowanego, zielone, z nadrukiem, 30x52 cm
(366)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Woods
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
77 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Macarons
2 szt., ze szkła hartowanego, różowe/szare, z nadrukiem, 30x52 cm
(113)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Frosty
Z mikropluszu, kremowy, 125x150 cm
(4)
Dostawa od 30.10.2026
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Nowość
PT LIVING
Wazon Squirrel On Branch
Szklany, ciemnozielony, ø 9,5 cm, wysokość 15 cm
Dostawa od 26.10.2026
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Podpórka do książek Tower
(29)
Dostawa od 22.10.2026
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Nerel
Żakardowa, na zamek , strukturalna, 50x50 cm
W magazynie
131 zł
z kodem
154,27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Styler
Zegar Concrete
Ścienny, wysokość 60 cm
(22)
W magazynie
132 zł
z kodem
154,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Curver
Pojemnik Totem
Z pokrywką, plastikowy, czerwony/czarny, pojemność 60 l, 59x39,5x36 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
154,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Stanley
Kubek termiczny AeroLight™ Transit Mug Violet Blossom
350 ml, ze stali nierdzewnej, różowy
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Umbra
Wieszak ścienny Montage
Z litego drewna kauczukowego, brązowy, szerokość 43 cm, wysokość 13 cm, głębokość 6 cm
(2)
W magazynie
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Półka na wannę Tower
Regulowana, plastikowa, czarna, 58 - 75 cm
(58)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Corno
Tekstylny, jasnobrązowy, 43 l
(285)
W magazynie
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki Bosio
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowej czerni, 5,5x43 cm, wysokość 9 cm
(71)
W magazynie
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Umbra
Wieszak na drzwi Estique
Metalowy, biały/w naturalnym kolorze, szerokość 36 cm, wysokość 60 cm, głębokość 11 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
86
87
88
...
147
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt