Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Tanie akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 540 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Nowość
Mauro Ferretti
Wieszak ścienny Apollo
Metalowy, szerokość 56 cm, wysokość 16 cm, głębokość 4,5 cm
Dostawa od 26.10.2026
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Brushed Christmas Deer
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w naturalnym kolorze, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Brushed Christmas Penguins
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w naturalnym kolorze, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Casafina
Dozownik do mydła Poterie Bath
Kamionkowy, brązowy, ø 8 cm, wysokość 11 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Legowisko Crafty
Dla psów, okrągłe, kremowe, ø 48 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Pineapple Elephant
Pościel Cotton Rich Woven Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, w paski, pomarańczowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Parasolnik Oval
Plastikowy, biały, 8x21 cm, wysokość 28 cm
(111)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
144,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, białe/czarne, 60x100 cm
(11)
W magazynie
123 zł
z kodem
144,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Mop PowerClean M
Z wiadrem
(1)
W magazynie
144,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Kosz na pranie Bamboo/Linen
Tekstylny, kremowy
(9)
W magazynie
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Holm
Koszyk na pieczywo
Czarny, metalowy/tekstylny, 17x27 cm
(4)
W magazynie
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Compactor
Zestaw do pakowania próżniowego Flavia
4 szt., plastikowy, biały
(84)
W magazynie
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Haczyk Flip
Ścienny, metalowy, czerwony
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Toscana
Z bawełny z recyklingu, niebieski/szary, 130x160 cm
(8)
W magazynie
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Toscana
130x160 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Drapak dla kota Jute Balls
Kartonowy, w naturalnym kolorze, 28x30 cm, wysokość 34 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Pantone
Kubek termiczny Orange 021
430 ml, ze stali nierdzewnej, pomarańczowy
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
zestaw 10 szt.
Compactor
Worki próżniowe zestaw Aspispace
10 szt.
W magazynie
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
14,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Parasolnik Smart
Metalowy, czarny, 6,5x20 cm, wysokość 9,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Mirabelle
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem/kwiecista, różowa, 200x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Esschert Design
Pojemniki
3 szt., 1,3 l, na kawę/na herbatę/na cukier, metalowe, białe
(6)
W magazynie
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
48,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Prześcieradło
Z gumką, dwuosobowe, z bawełny organicznej, szare, 135x190 cm
(2)
W magazynie
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Koszyk Zic Zac
Z trawy morskiej, czarny/w naturalnym kolorze, ø 45 cm, wysokość 36 cm
(55)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Miska do robienia domowego sera
Plastikowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Torba transportowa Capsule
Dla czworonoga, tekstylna, szara, 28x33 cm
(1)
W magazynie
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Premier Housewares
Pojemniki Fenwick
3 szt., na żywność, kamienne
(8)
Dostawa od 29.10.2026
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
48,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Koc Cosy Soft Checkerboard
Biały/ciemnobrązowy, 130x170 cm
Dostawa od 04.11.2026
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Pretty Bows
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, różowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zestaw do pielęgnacji sierści
Czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Wazon Cayden
Szklany, ø 20 cm, wysokość 30 cm
Dostawa od 29.10.2026
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
3 szt., odpowiednie do prania, ciemnoszare, 50x90 cm
(8)
Dostawa od 15.12.2026
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Blomus
Haczyki zestaw Ponto
4 szt., ścienne, czarne
(1)
W magazynie
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Cuba
Ceramiczna, biała, 14x17 cm, wysokość 22 cm
(90)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Agira
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, stalowy, czarny, 11x12 cm, wysokość 54 cm
(53)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Sateen White
Jednoosobowe, z satyny bawełnianej, białe, 180x260 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dodatkowa półka Louisa
Drewniana, w naturalnym kolorze, 30x11 cm, wysokość 33 cm
(23)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Sagaform
Butelka termiczna Tekla
500 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, niebieska
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Blomus
Dozownik do mydła Sono
Ceramiczny, niebieski, 250 ml, 8x9 cm, wysokość 14 cm
(56)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Stay-Hot Camp Mug Violet Blossom
230 ml, ze stali nierdzewnej, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Surface Sink Tidy
Metalowy, czarny/szary, 13x18 cm, wysokość 12,5 cm
(52)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Astera
Szybkoschnący, okrzemkowy (z diatomitu), szary, 39x60 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
My House
Pościel Ronja
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, z nadrukiem, szara, 140x200 cm
(1)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Szafka na klucze
Wisząca
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
My House
Pościel Kate
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, z nadrukiem, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Valentina
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, kwiecista, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Lunchboxy zestaw Make & Take
3 szt., 500 ml/600 ml/1,1 l, plastikowe, ciemnoszare
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Branches
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, z nadrukiem, szara, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Sagaform
Torba termiczna Vide
Czarna, 5 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
1
...
82
83
84
...
146
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt