Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Tanie akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 643 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ręczniki Noble
Stalowy, w kolorze srebra, 45,5x20 cm, wysokość 82 cm
(28)
W magazynie
352 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Organizer File
Na dokumenty, metalowy, 18x24 cm, wysokość 26 cm
(1)
W magazynie
352 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Touch
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(7)
W magazynie
352 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Figurka Stag
Metalowa, 27x10 cm, wysokość 38 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
352 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wireworks
Wieszak na ręczniki Yoku
Ścienny, brązowy, ø 19 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
352 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na monitor Tower
Metalowy, 27,5x59 cm, wysokość 38 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
352 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ixia
Narzuta
Pikowana, szara, 180x260 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
352 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Kosz na śmieci Arc
Z pedałem, metalowy, w kolorze matowej czerni, 10 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
352 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Abira
Kamionkowy, kremowy, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
352 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Figurka Tibor
Kamienna, 12x32 cm, wysokość 46 cm
Dostawa od 29.10.2026
352 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Mae
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(10)
Dostawa od 19.11.2026
352 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Pojemnik Merry-go-round
Na pierniki/na ciastka, kamionkowy
(2)
Dostawa od 29.10.2026
352 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Crane
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 04.11.2026
352 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vipack
Stelaż
90x200 cm, lamelowy/do łóżek dziecięcych, nieregulowany/z regulacją twardości, nośność 110 kg
(1)
Dostawa od 21.10.2026
352 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (4)
-15% z kodem
Styler
Obraz Circles 3D Illusion
70x100 cm, - iluzja 3D, z ramą w zestawie/na płótnie
(22)
W magazynie
356 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Lustro Lumi
Kosmetyczne, z oświetleniem/powiększające, powiększenie 5x, ø 25,5 cm
(6)
W magazynie
356 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Crystal
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
356 zł
z kodem
419 zł bez kodu
209,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mijolnir
Narzuta Muslin
Muślinowa, ciemnoniebieska, 220x250 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
356 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Vileda
Mop Steam Plus
Parowy
(53)
W magazynie
419 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Obraz
120x60 cm, z ramą w zestawie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
356 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Rowico
Wieszak Confetti
Z litego drewna dębowego, w ciemnym naturalnym kolorze, ø 59 cm, wysokość 178 cm
(154)
Dostawa od 20.10.2026
356 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Wieszak na ubrania Heva
Z litego drewna kauczukowego, w naturalnym kolorze, szerokość 47 cm, wysokość 102 cm, głębokość 31 cm
(8)
Dostawa od 29.10.2026
356 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Kosz na pranie Korie
Plastikowy, niebieski
(1)
Dostawa od 27.10.2026
419 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
WOOOD
Poduszki dekoracyjne zestaw Fayden
3 szt., z szenilu, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
Dostawa od 26.10.2026
356 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Spinder Design
Półka łazienkowa Multi
Ścienna, stalowa, szarobrązowa
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
357 zł
z kodem
420 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Wieszak na ubrania Roxana
Z litego drewna tekowego, w naturalnym kolorze, szerokość 50 cm, wysokość 96 cm, głębokość 37 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
358 zł
z kodem
420,62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
LEIFHEIT
Deska do prasowania Air Board M Solid Plus
Z uchwytem na żelazko/z wtyczką/z regulowaną wysokością, biała/zielona
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
420,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Aventurine
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
360 zł
z kodem
423,99 zł bez kodu
212 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mijolnir
Pościel Elena
Dwuosobowa, z prześcieradłem, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, kwiecista, beżowa, 200x220 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
360 zł
z kodem
423,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Lustra Judkins
5 szt., ścienne, 32x37,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
360 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Ociekacz Rethink Your Sink
Plastikowy, czarny/w kolorze srebra, 36x32 cm
(36)
Dostawa od 22.10.2026
360 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Figurka Gouya
Marmurowa, 25x11 cm, wysokość 35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
360 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Organizer Afour
22x33 cm, wysokość 15 cm
(3)
Dostawa od 02.11.2026
360 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Wieszak ścienny Merry
Z litego drewna jesionowego, jasnoszary, szerokość 80 cm, wysokość 14 cm, głębokość 3,5 cm
(1)
Dostawa od 02.11.2026
360 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Obraz Madeline Relief
60x90 cm, 3D, z ramą w zestawie/na płótnie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
361 zł
z kodem
424,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Wazon Arquena
Ręcznie wykonany/wysoki, z papier mâché, kremowy, ø 32 cm, wysokość 46,5 cm
Dostawa od 14.12.2026
362 zł
z kodem
425,94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Obraz Tonol
80x100 cm, na płótnie
(2)
Dostawa od 14.12.2026
362 zł
z kodem
425,94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Wazon Evania
Ręcznie wykonany, ceramiczny, kremowy, ø 16,5 cm, wysokość 15,5 cm
Dostawa od 14.12.2026
362 zł
z kodem
425,94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Prześcieradło Simmel
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, szarobrązowe, 180x200 cm
(1)
Dostawa od 14.12.2026
362 zł
z kodem
425,94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Oranges
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
364 zł
z kodem
427,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Rava
Z mikropluszu, beżowy, 150x200 cm
(6)
W magazynie
365 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Light & Living
Figurki zestaw Cyclists
2 szt., metalowe, 24x18 cm, wysokość 22 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
365 zł
z kodem
429 zł bez kodu
214,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Universe of Sleeping
Kołdra Neptune Cool
Wypełniona pierzem, letnia, 140x200 cm
(5)
W magazynie
365 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Pościel Align
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, w paski, czerwona/beżowa, 140x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
365 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
MiaCara
Szelki dla zwierząt Modena Asphalt L
W rozmiarze L, ciemnoszare, długość 42 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
429 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Light & Living
Zegar Sistelo
Ścienny, ø 41 cm, wysokość 41 cm
Dostawa od 04.11.2026
366 zł
z kodem
430 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Kosz na pranie Ume
Plastikowy, czarny, 60 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
368 zł
z kodem
432,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Vileda
Deska do prasowania Total Reflect Plus
Z uchwytem na żelazko/z wtyczką/z regulowaną wysokością, biała, 130x44 cm
(65)
W magazynie
433,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
133
134
135
...
148
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt