Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Tanie akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 639 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Zegar Goldy
Ścienny, ø 60 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Taca Yule
Ø 35 cm , kamionkowa
W magazynie
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Taca Splint
27x42 cm, do serwowania, rattanowa
W magazynie
Ostatnia sztuka
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Figurka Origami
10,5x48 cm, wysokość 15 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Monstera
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Półka łazienkowa Olbi
Ścienna, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ReCollector
Kosz na śmieci Recycling Box
Do segregacji odpadów/ścienny, z plastiku z recyklingu, w białym kolorze z połyskiem
(1)
W magazynie
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Tomo
Z mikropluszu, brązowy, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Obraz Marionn
52x72 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Matthew Williamson
Pościel Paradise Parrot
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa/dwustronna, z satyny bawełnianej, zielona/niebieska, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Styler
Zegar Jacob
Ścienny, ø 57 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Zestaw misek ze stojakiem Dinner Time
Dla czworonoga, drewniany
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Molo
150x60 cm, drukowany, na płótnie
(48)
Dostawa od 19.11.2026
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
MiaCara
Podkładka pod miskę Doppio Oak Natural M/L
Drewniana, w naturalnym kolorze, 24x46 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
299 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Gouache Sea
60x150 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 19.11.2026
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Wieszak ścienny Abano
Z półką, z litego drewna topolowego, w naturalnym kolorze, szerokość 78 cm, wysokość 17 cm, głębokość 31 cm
(2)
Dostawa od 26.10.2026
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Lustro Feys
Kosmetyczne, 18x26,5 cm
Dostawa od 27.10.2026
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Styler
Obraz Horizon
100x70 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
Dostawa od 19.11.2026
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Wallity
Obrazy zestaw Black & White
35x45 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(6)
Dostawa od 04.11.2026
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
99,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home Luxury
Pościel Ruffle Striped
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, ciemnoniebieska, 140x200 cm
Dostawa od 21.10.2026
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Vipack
Stelaż
90x200 cm, lamelowy/do łóżek dziecięcych, nieregulowany, nośność 110 kg
(2)
Dostawa od 21.10.2026
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba lameli (2)
-15% z kodem
Nowość
Umbra
Karnisz Trinity
Regulowany, stalowy, w kolorze matowej czerni, 107 - 305 cm
Dostawa od 26.10.2026
256 zł
z kodem
301 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Plaček Pet Products
Klatka dla psa Dog Fantasy L
Metalowa, czarna, 56x91 cm, wysokość 63 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
301,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Dexter
Metalowy, szarobrązowy, szerokość 40 cm, wysokość 21 cm, głębokość 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
258 zł
z kodem
302,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Scandia
Ścienny, ø 40 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
z kodem
302,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Heikki
Ceramiczny, kremowy, ø 20 cm, wysokość 24 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
z kodem
303,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Gazetnik Tower
Metalowy, czarny, 27,5x35 cm, wysokość 35 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
z kodem
303,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Horus
Kamionkowy, ø 22 cm, wysokość 32 cm
W magazynie
258 zł
z kodem
304 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wieszak ścienny Ross
Z litego drewna kauczukowego, w naturalnym kolorze, szerokość 12,5 cm, wysokość 4,5 cm, głębokość 70 cm
(1)
Dostawa od 29.10.2026
258 zł
z kodem
304 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Plecak Trixie Timon
Dla czworonoga, tekstylny, szary, 30x34 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
258 zł
z kodem
304 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Dekoracja ścienna Simbolo
Metalowa, wysokość 61 cm
Dostawa od 29.10.2026
258 zł
z kodem
304 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Taca Hezha
25x34 cm, ceramiczna
(16)
W magazynie
259 zł
z kodem
305 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Art
16 szt., samoprzylepne, czarno-białe, 20x65 cm
(10)
W magazynie
259 zł
z kodem
305 zł bez kodu
19,06 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Szczotka do WC Lotus
Ceramiczna, w kolorze srebra, ø 10 cm, wysokość 21 cm
(2)
W magazynie
259 zł
z kodem
305 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bianca
Pościel Embroidery Leaf
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, biała/beżowa, 200x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
259 zł
z kodem
305 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mijolnir
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Sedef
Bawełniany, szary, 210x220 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
259 zł
z kodem
305 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Butterfly Life
16 szt., samoprzylepne, kremowe, 20x65 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
259 zł
z kodem
305 zł bez kodu
19,06 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Vileda
Suszarka na pranie Soft Care
Czarna, metalowa, długość powierzchni suszenia 21 m
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
305,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Suszarka na pranie HangOn Too
W kolorze matowej czerni, metalowa, długość powierzchni suszenia 18 m
W magazynie
Ostatnie sztuki
305,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Długość powierzchni suszenia (2)
Premium
-15% z kodem
Nowość
Joseph Joseph
Stojak na papier toaletowy EasyStore
Plastikowy, biały, ø 15 cm, wysokość 65 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
260 zł
z kodem
306 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Umbra
Szkatułka na biżuterię Cove
Ø 23 cm, wysokość 13 cm
Dostawa od 26.10.2026
260 zł
z kodem
306 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Joy
Ścienny, ø 40 cm
(7)
W magazynie
261 zł
z kodem
307 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Orgullo
Ścienny, ø 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
261 zł
z kodem
307 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Wieszak ścienny Space
Z półką, w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, szerokość 30 cm, wysokość 20 cm, głębokość 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
261 zł
z kodem
307 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Karnisz Midnight
Regulowany/podwójny, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 107 - 305 cm
(14)
W magazynie
262 zł
z kodem
308 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
House Nordic
Drabinka na ręczniki
Drewniana, w naturalnym kolorze, długość 50 cm, wysokość 150 cm, nośność 5 kg
(21)
W magazynie
262 zł
z kodem
308 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ladelle
Pojemnik Essentials
Na ziemniaki, ceramiczny, biały
W magazynie
Ostatnia sztuka
262 zł
z kodem
308 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kare Design
Poduszka dekoracyjna Densa
Bawełniana, jasnozielona, ze zdejmowaną poszewką, 35x60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
262 zł
z kodem
308 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
123
124
125
...
148
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt