Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Tanie akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 618 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
PT LIVING
Tablica Open Grid
60x30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
237 zł
z kodem
279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Kosz na śmieci Sensu
Z pedałem, plastikowy, biały, 4 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
z kodem
279,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dywanik łazienkowy
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 50x100 cm
(65)
W magazynie
238 zł
z kodem
280 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Lustro Lumi
Kosmetyczne, z oświetleniem/powiększające, powiększenie 5x, ø 13,5 cm
(68)
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
z kodem
280 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
WOOOD
Wazon Decennia XL
Ceramiczny, ø 17 cm, wysokość 38 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
z kodem
280 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
DEA HOME
Kosz na śmieci Berlino
Otwierany na dotyk, plastikowy, w kolorze srebra, 80 l
(2)
Dostawa od 12.10.2026
280,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Bystag
Zegar Circle
Ścienny, ø 50 cm
(43)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Karnisz Ringlet
Regulowany, stalowy, w kolorze matowej czerni, 107 - 305 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Native Natural
Koc
Wełniany, zielony, 140x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Native Natural
Koc Diamond
Wełniany, beżowy, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
PT LIVING
Wazon Melange
Ręcznie wykonany, szklany, ø 23 cm, wysokość 26 cm
(2)
Dostawa od 26.10.2026
239 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mijolnir
Narzuta Atlantis
Pikowana, biała, 200x220 cm
(755)
W magazynie
Ostatnie sztuki
240 zł
z kodem
282 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Ingolf
Szklany, brązowy, 18x19,5 cm, wysokość 26 cm
(18)
W magazynie
240 zł
z kodem
282 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Rosendahl
Dzbanek termos Day Break
1 l, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
240 zł
z kodem
282 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Umbra
Karnisz Evie
Regulowany, stalowy, w kolorze matowej czerni, 107 - 305 cm
Dostawa od 26.10.2026
240 zł
z kodem
282 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Umbra
Karnisz Geo
Regulowany, stalowy, w kolorze matowego srebra, 107 - 305 cm
Dostawa od 26.10.2026
240 zł
z kodem
282 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Figurka Leopard
Z żywicy polimerowej, 15,5x23 cm, wysokość 29 cm
(19)
Dostawa od 26.10.2026
240 zł
z kodem
282 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Kosz na śmieci Compatta
Do segregacji odpadów/z pedałem, plastikowy, ciemnoszary, 2x23 l
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
282,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Rosendahl
Dzbanek termos Stay Warm
1 l, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
241 zł
z kodem
283 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Pościel Double Heart
Dwuosobowa, z prześcieradłem/4-częściowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, z nadrukiem, żółta, 200x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
241 zł
z kodem
283 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vipack
Stelaż
90x200 cm, listwowy/do łóżek dziecięcych, nieregulowany, nośność 110 kg
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
241 zł
z kodem
283 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Black+Blum
Torba termiczna
Czarna, 16 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
241 zł
z kodem
283 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Acento
Ścienny, ø 40 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
241 zł
z kodem
283,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na ręczniki papierowe Rin
Metalowy, czarny, 16x31 cm, wysokość 17 cm
(6)
W magazynie
241 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Kosz na śmieci EasyStore Luxe
Z pedałem, stalowy, w kolorze matowej czerni, 5 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
241 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Lattice Cut
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, aksamitna, z ornamentami/strukturalna, kremowa/szarobeżowa, 230x220 cm
(4)
W magazynie
241 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Stag
Wolnoopadająca, 37 x 43,5 cm, z nadrukiem
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
241 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Szczotka do WC Sensu
Betonowa, biała, ø 12 cm, wysokość 41 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
241 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Styler
Obraz Idyll View
85x113 cm, drukowany, na płótnie
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
241 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Compactor
Pojemniki pod łóżko zestaw Life
2 szt., próżniowe, tekstylne/plastikowe, wysokość 15,5 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
241 zł
z kodem
284 zł bez kodu
142 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Pościel Mayfair
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, biała, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
241 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
slip
Opaska na oczy Charcoal
Jedwabna, ciemnoszara
W magazynie
Ostatnia sztuka
241 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Obraz Mirta
40x58 cm, 3D
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
284,66 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Kingsley
Pikowana, aksamitna, niebieska, 220x220 cm
(7)
W magazynie
242 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Traxory
Taca Paisios
40x30 cm, do serwowania
(89)
W magazynie
242 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ubrania All In
Teleskopowy/na kółkach, metalowy, czarny, 90x43 cm, wysokość 169 cm
(135)
W magazynie
242 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Wazon Lunar
Ręcznie wykonany, szklany, zielony, ø 20 cm, wysokość 16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
242 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Taca Fae
30,5x35 cm
(1)
W magazynie
242 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Narzuta Kingsley Matt Velvet
Pikowana, aksamitna, bordowa, 220x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
242 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Light & Living
Wazon Carima
Szklany, brązowy/beżowy, ø 22 cm, wysokość 33,5 cm
Dostawa od 04.11.2026
242 zł
z kodem
285 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Crushed Velvet
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/luksusowa, aksamitna, szara, 200x200 cm
(7)
W magazynie
243 zł
z kodem
285,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Dekoracja ścienna Colorful
Metalowa, wysokość 84 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
243 zł
z kodem
285,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Samona
Ze szczotką, szary/brązowy, 20x20 cm, wysokość 71,5 cm
(89)
W magazynie
243 zł
z kodem
286 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Sunlit Willow
113x85 cm, drukowany, na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
243 zł
z kodem
286 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Sensu
Ścienny, ø 40 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
243 zł
z kodem
286 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Horizon
16 szt., samoprzylepne, 20x65 cm
(5)
W magazynie
243 zł
z kodem
286 zł bez kodu
17,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Plain Color
16 szt., samoprzylepne, jasnobrązowe, 20x65 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
243 zł
z kodem
286 zł bez kodu
17,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bianca
Pościel Ashford Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, w paski, beżowa, 230x220 cm
(1)
W magazynie
243 zł
z kodem
286 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
120
121
122
...
148
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt