Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Tanie akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 585 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Vileda
Deska do prasowania Diamond S
Z uchwytem na żelazko/z regulowaną wysokością, szara, 114x34 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
242,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Chlebak Prescott
Ze stali nierdzewnej, w kolorze miedzi/beżowy, 22x22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Wallity
Obrazy zestaw
20x70 cm, 3 szt., drukowane, na płótnie
(68)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
243 zł bez kodu
81 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Premier Housewares
Wazon Galene
Szklany, w naturalnym kolorze, 20x21 cm, wysokość 32 cm
Dostawa od 29.10.2026
207 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Taca Shai
Ø 33 cm , do serwowania, ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
243,33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Obraz House
100x70 cm, drukowany, na płótnie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
243,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dozownik do mydła Travertine
Kamienny, beżowy, 250 ml, ø 7,5 cm, wysokość 17,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Suszarka na pranie
Wisząca, szara, metalowa
(84)
W magazynie
207 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Shiny Dots
Ścienny, ø 35,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Euromant
Koc Basics Plain
Z mieszanki bawełny, kremowy, 140x180 cm
(44)
W magazynie
207 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Wieszak na ręczniki Rim
Ścienny, metalowy, biały, 44x7,5 cm, wysokość 2,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Licata
Wolnoopadająca, 37,5 x 44,5 cm, plastikowa, jasnoniebieska, abstrakcyjny wzór
(11)
W magazynie
207 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Zestaw akcesoriów łazienkowych Auron
Plastikowy, w kolorze złota
W magazynie
207 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
MiaCara
Pojemnik na przysmaki Coppa Greige
Beżowy, ø 12 cm, wysokość 17,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
244 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Wieszak ścienny Hang-It
Ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, szerokość 70 cm, wysokość 5,5 cm, głębokość 11 cm
Dostawa od 30.10.2026
207 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lustro Libia
Kosmetyczne, 36x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
244,92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lustro Marco
Ścienne, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
208 zł
z kodem
244,92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Obraz Maha
72x52 cm, 3D, z ramą w zestawie/na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
208 zł
z kodem
244,92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Obrazy zestaw Mirta
29x39 cm, 2 szt., 3D
(6)
Dostawa od 14.12.2026
208 zł
z kodem
244,92 zł bez kodu
122,46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lustro Tiare
Ścienne, 31x61,5 cm
Dostawa od 14.12.2026
208 zł
z kodem
244,92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEIFHEIT
Suszarka na pranie Pegasus 180 Solid Classic
Biała/niebieska, metalowa, długość powierzchni suszenia 18 m
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
244,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Reindeer Tartan
5 szt., zielony
(44)
W magazynie
208 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Karnisz Finn
Regulowany, stalowy, w kolorze matowej czerni, 107 - 305 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Reindeer Tartan
5 szt., czarny
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Maximex
Dodatkowa półka Expando
Metalowa, w kolorze srebra, 116x21 cm, wysokość 27 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Alaska
Ze sztucznego futra, szarobeżowy, 180x220 cm
(1)
W magazynie
208 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika
5 szt., ciemnoniebieski
(18)
W magazynie
208 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Nordic
5 szt., czerwony/biały
(12)
W magazynie
208 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika
5 szt., niebieski
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Nordic
5 szt., czerwony
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Nordic
5 szt., czerwony
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
208 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Roba
Stelaż
70x140 cm, listwowy/do łóżek dziecięcych, nieregulowany, nośność 50 kg
(1)
Dostawa od 04.11.2026
208 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
P.L.A.Y.
Legowisko Snuggle Bed 3in1 Husky Grey S
Dla czworonoga, okrągłe, szare, ø 33 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
245,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Kosz na pranie Belize
Z trawy morskiej, w naturalnym kolorze, 100 l
(513)
W magazynie
209 zł
z kodem
246 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Półka łazienkowa Tower
Ścienna, stalowa, w kolorze matowej czerni
(1)
W magazynie
209 zł
z kodem
246 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ego Dekor
Wazon Pandora
Ze szkła z recyklingu, niebieski, ø 19 cm, wysokość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
209 zł
z kodem
246 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Koszyk Lhassa
W naturalnym kolorze, ø 30 cm, wysokość 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
209 zł
z kodem
246 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Cheyenne
Ze sztucznego futra, beżowy, 180x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
209 zł
z kodem
246 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
PT LIVING
Wazon Dublin Swirl
Stalowy, bordowy/biały, ø 13 cm, wysokość 30 cm
Dostawa od 26.10.2026
209 zł
z kodem
246 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Wallity
Obrazy zestaw
38x53 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
209 zł
z kodem
246 zł bez kodu
82 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
S|P Collection
Wazon Cone
Ceramiczny, biały, ø 8 cm, wysokość 29 cm
Dostawa od 03.11.2026
209 zł
z kodem
246 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Lustro Point
Kosmetyczne, z drewnianą ramą, 22x32 cm
(6)
W magazynie
210 zł
z kodem
246,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Joseph Joseph
Organizer kuchenny CupboardStore
Plastikowy, beżowy, 20x47 cm, wysokość 33,5 cm
W magazynie
210 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Palma
Wolnoopadająca, 34,5 x 45,5 cm, plastikowa, biała
(17)
W magazynie
210 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Oak
Wolnoopadająca, 37 x 43 cm, jasnobrązowa, ze wzorem drewna
(75)
W magazynie
210 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Vileda
Deska do prasowania Neo
Z uchwytem na żelazko/z regulowaną wysokością, pomarańczowa, 130x33 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
247 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Narzuta Scallop Waves
Pikowana, zielona, 240x260 cm
Dostawa od 04.11.2026
210 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Art Deco Pearl
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z ornamentami, niebieska, 200x200 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
211 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
114
115
116
...
148
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt