Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Tanie akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 636 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poduszka ortopedyczna Sasa
Wypełniona pianką pamięciową, ze zdejmowaną poszewką, 33x70 cm
Dostawa od 14.12.2026
181 zł
z kodem
212,97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Salt&Pepper
Chlebak Crust
Metalowy, beżowy, 21x33,5 cm
(2)
W magazynie
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Ociekacz Dry-It
Dwupiętowy, beżowy, 42x29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Universalo
Ze szczotką, stalowy, szary, 20x23 cm, wysokość 62,5 cm
(378)
W magazynie
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Deska sedesowa Ottana
Wolnoopadająca, 37,5 x 45 cm, plastikowa, szara, ze worem betonu
(30)
W magazynie
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
HIP
Pościel Inaya
Jednoosobowa, zapinana na suwak, ciepła/dwustronna, flanelowa, w mandalę/kwiecista, różowa/szara, 140x200 cm
(2)
W magazynie
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Lustro Onno
Kosmetyczne, z oświetleniem, powiększenie 5x, ø 16,5 cm
(14)
W magazynie
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Poszewka na poduszkę Across
Bawełniana, na zamek , w paski, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Lustro Cassini
Kosmetyczne, z oświetleniem/powiększające, powiększenie 2x, 18x29 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
YAMAZAKI
Stojaki na ręczniki Tower
2 szt., metalowe, białe, 14,5x30 cm, wysokość 14,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
106,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Bianca
Koc Cotton Muslin Stripe
Bawełniany, w naturalnym kolorze, 150x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Gold on Pink
4 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, w paski, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel Brushed Christmas Dogs
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, zielona/w naturalnym kolorze, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt do łazienki Secura
Wiszący, metalowy, biały, długość 39 cm, nośność 120 kg
(27)
W magazynie
182 zł
z kodem
214 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Imon
Ze szczotką, plastikowy, szary, 15x20 cm, wysokość 58,5 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
182 zł
z kodem
214 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Mioli Decor
Poszewki na poduszki zestaw Tuffet
2 szt., na zamek , 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
182 zł
z kodem
214 zł bez kodu
107 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Black+Blum
Lunchbox
Z podziałką, z widelcem, ze stali nierdzewnej, zielony/w kolorze srebra
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
182 zł
z kodem
214 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bambum
Butelka Diem
500 ml, podróżna, szklana, biała/brązowa
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
182 zł
z kodem
214 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Vileda
Mop H2PrO
Z wiadrem
(42)
W magazynie
215 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Dozownik do mydła Modo
Ze stali nierdzewnej, ciemnobrązowy, 165 ml, ø 5,5 cm, wysokość 16 cm
(3)
W magazynie
215 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Podkładka do prasowania Swift
Tekstylna, 47x90 cm, wysokość 1,5 cm
(1)
W magazynie
183 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Spinder Design
Haczyk Frondo
Ścienny, stalowy, szarozielony
W magazynie
Ostatnia sztuka
183 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Solange
3-częściowy, aksamitny, kremowy, 220x240 cm
(1)
W magazynie
183 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Maximex
Koszyk
Stalowy, w kolorze srebra, 40x51 cm, wysokość 18,5 cm
(26)
W magazynie
183 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
HIP
Pościel Egor
Jednoosobowa, zapinana na suwak, ciepła, flanelowa, w mandalę/kwiecista, zielona, 140x200 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Pojemnik Stefano
Na żywność, kamionkowy, czerwony
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Koc Santos
Dzianinowy, z bawełny z recyklingu, żółty, 130x170 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Andrea Simone
Poduszka Sensazione
Do spania, 90x70 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
183 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Organizer Elo
Na dokumenty, kartonowy, 16x33 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Descanso
Koc Novara
Z mikropluszu, szary, 160x130 cm
(10)
W magazynie
184 zł
z kodem
215,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
knor
Lustro Sylwia
Ścienne, 57x77 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
184 zł
z kodem
215,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Descanso
Koc Fiori
Z mikropluszu, beżowy, 130x160 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
184 zł
z kodem
215,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ubrania Herkules
Teleskopowy, metalowy, biały, 120x11 cm, wysokość 300 cm
(417)
W magazynie
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Esschert Design
Wiaderko na popiół z szufelką
35x33 cm, wysokość 34,5 cm
(19)
W magazynie
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
MSV
Organizer łazienkowy Isalys
Na kosmetyki/obrotowy, bambusowy, w naturalnym kolorze, ø 20 cm, wysokość 15 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Lemon
Bawełniana, ze zdejmowaną poszewką, 35x50 cm
(2)
W magazynie
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Abstract Gold
4 szt., na zamek , abstrakcyjny wzór, 55x55 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Kosz na śmieci Bo
Z pedałem, stalowy, w kolorze matowej czerni, 4 l
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Pojemność (5)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Life
2 szt., próżniowe/usztywniane, tekstylne, białe/czarne, 42x25x25 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
108 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Festive Gnomes
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, szara, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mijolnir
Pościel Elegant
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z satyny bawełnianej, beżowa, 240x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw
4 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 55x55 cm
(19)
W magazynie
Ostatnia sztuka
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw
4 szt., na zamek , 55x55 cm
(27)
Dostawa od 15.12.2026
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Thin Black Stripes
Lniana, w paski, kopertowa, 70x90 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Pomarolo
Ze szczotką, stalowy, czarny/w naturalnym kolorze, 17x25 cm, wysokość 70,5 cm
(6)
W magazynie
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Sedilo
Wolnoopadająca, 36,2 x 45,2 cm, plastikowa, szara
(22)
W magazynie
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Bahari
Tekstylny/bambusowy, brązowy, 43 l
(99)
W magazynie
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Hydrangea
60x90 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
107
108
109
...
146
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt