Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Tanie akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 623 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Taca Yule
23x38,5 cm, kamionkowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Good Morning
Pościel Herbs
Jednoosobowa, otwarta, ciepła, flanelowa, kwiecista, szałwiowa, 140x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (2)
-15% z kodem
OYOY Living Design
Wazon Kuki
Ręcznie wykonany, szklany, ø 14 cm, wysokość 24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Pojemnik Madge
1,3 l, na ciastka, ceramiczny, biały
(4)
W magazynie
164 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Sirea
Na zamek , strukturalna, 50x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hermia
Pojemniki
6 szt., 850 ml, szare
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
193 zł bez kodu
32,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Vavien Artwork
Obraz Stretched Butterfly
60x40 cm, na płótnie
(50)
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Rivalta
Ze szczotką, stalowy, szary, 18x23 cm, wysokość 70 cm
(30)
W magazynie
165 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Casa Selección
Stopery do drzwi zestaw House
2 szt., tekstylne, 11x15 cm, wysokość 23 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
165 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Narzuta Quilted Lines
Pikowana, niebieska, 220x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
165 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Lerici
Odpowiedni do prania, tekstylny, szarobeżowy, 60x90 cm
W magazynie
165 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Kosz na pranie Trio
Tekstylny, szary, 3x50 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
165 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Uchwyt na papier toaletowy Modo
Ścienny/z półką, ze stali nierdzewnej, czarny, 9,5x14,5 cm, wysokość 13,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Pojemnik Phoenix
Na żywność, ceramiczny
W magazynie
Ostatnie sztuki
165 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz White Orchid
56x75 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
166 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Zegar Roma
Zewnętrzny, ścienny, ø 38 cm
(147)
W magazynie
166 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Lemon View
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
166 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Essentials
Kołdra 4 Seasons
Całoroczna, 140x200 cm
(29)
W magazynie
166 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Organizer na sztućce do szuflady DrawerStore
Regulowany, szary, 31,5 x 39,5 cm
(32)
W magazynie
166 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Friday Evening
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Sunny Bouquet
56x75 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
166 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Violet Hills
75x56 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
166 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Spring Tulip
75x56 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Lilies
56x75 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnia sztuka
166 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Lavender
75x56 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnia sztuka
166 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Fresh
30x30 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Santorini
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
166 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz White Vase
56x75 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
166 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Blooming Roses
75x56 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 19.11.2026
166 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Blue Vase
56x75 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
166 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Posy
30x30 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
166 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki Pescara
Ścienny, ze stali chromowanej, w kolorze srebra, 56x21,5 cm, wysokość 46 cm
(284)
W magazynie
166 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Debar
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, szary, 18x18 cm, wysokość 73 cm
(36)
W magazynie
166 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Stripe
Pikowana, beżowa, 220x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Deska sedesowa Astera
Wolnoopadająca, 38 x 45 cm, plastikowa, biała/szara, z nadrukiem
(171)
W magazynie
166 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Karnisz Zen
Regulowany, stalowy, w kolorze matowej czerni, 81 - 163 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
167 zł
z kodem
195,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence Café
Ze szkła hartowanego, brązowa, z nadrukiem, 60x50 cm
(753)
W magazynie
167 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Figurka Hallam
Z żywicy polimerowej, 10x10 cm, wysokość 34 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Stojak na papier toaletowy Tower
Stalowy, czarny, 12x16 cm, wysokość 52 cm
(99)
W magazynie
167 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mijolnir
Pościel Molly
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa/dwustronna, z bawełny renforcé, biała/szara, 260x220 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
167 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Organizer Rin
Na artykuły papiernicze, drewniany, 7x25 cm, wysokość 10 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Stanley
Termos The IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Twilight
700 ml, ze stali nierdzewnej, ciemnoniebieski
(2)
W magazynie
167 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Zestaw akcesoriów łazienkowych Badi
Ceramiczny, w kolorze matowej czerni
W magazynie
167 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Stojak na biżuterię Ferris
Ø 19 cm, wysokość 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
167 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Styler
Obraz Watermill
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(6)
W magazynie
167 zł
z kodem
196,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mijolnir
Pościel Cherie
Dwuosobowa, z prześcieradłem/4-częściowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, w paski, zielona/różowa, 200x220 cm
(1)
W magazynie
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Szafka na klucze Rin
Bez wiercenia, metalowa
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Orea Bamboo
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, czarna/w naturalnym kolorze, 13x9 cm, wysokość 41 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
102
103
104
...
146
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt