Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Tanie akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 599 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Descanso
Pościel Sizena
Jednoosobowa, otwarta, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, zielona, 140x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Descanso
Pościel Mirery
Jednoosobowa, otwarta, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, niebieska, 140x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Descanso
Pościel Adiwanya
Jednoosobowa, otwarta, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, biała/zielona, 140x220 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Malerifabrikken
Obraz Tafel
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
187 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Kosz na pranie Bea
Tekstylny, jasnoszary, 75 l
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Descanso
Pościel Chaja
Jednoosobowa, otwarta, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, różowa/beżowa, 140x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Zestaw na olej i ocet Alinjo
2 szt., 150 ml, szklany
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
187 zł
93,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Organizer łazienkowy Travertine
Na waciki, kamienny, beżowy, 10x10 cm, wysokość 9 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
159 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Acacia
Drewniany, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(12)
Dostawa od 26.10.2026
159 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Malerifabrikken
Obraz Picasa Greige
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 04.11.2026
187 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Malerifabrikken
Obraz Picasa Greige
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 04.11.2026
187 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Organizer Tosca
Na artykuły papiernicze, metalowy, 8,5x27 cm, wysokość 13,5 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
160 zł
z kodem
187,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
WOOOD
Stelaż
80x200 cm, listwowy/do łóżek dziecięcych, nieregulowany, nośność 80 kg
(15)
Dostawa od 26.10.2026
187,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
-15% z kodem
Ulubione
WOOOD
Dekoracje ścienne zestaw Avaler
3 szt., metalowe, wysokość 22 cm
(157)
W magazynie
160 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Bambusa
Ze szczotką, stalowy, czarny/w naturalnym kolorze, 18x18 cm, wysokość 72,5 cm
(41)
W magazynie
160 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Pojemniki zestaw Rut Canvas Paper Laminate
2 szt., z pokrywką, kartonowe, jasnoszare, ø 37,5x25,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
160 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Damask Jacquard
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, adamaszkowa, z ornamentami, szara, 135x200 cm
(13)
W magazynie
160 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Brabantia
Stojak na papier toaletowy ReNew
Stalowy, w kolorze złota, ø 13 cm, wysokość 32 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
160 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Abstract
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, geometryczna/z nadrukiem, szara/turkusowa, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
160 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Wazon
Wysoki, ceramiczny, brązowy, ø 12,5 cm, wysokość 48 cm
Dostawa od 26.10.2026
160 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Stojak na ubrania
Teleskopowy/na kółkach, metalowy, w kolorze srebra, 95x43 cm, wysokość 170 cm
(3)
Dostawa od 29.10.2026
160 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Lustro Dea
Ścienne/na drzwi, 35x125 cm
Dostawa od 27.10.2026
160 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Premium Valve M/L
10 szt.
(451)
W magazynie
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Filumi
Narzuta Talo
Z szenilu, beżowa, 220x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Lava
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, biały/szary, 21x17 cm, wysokość 71 cm
(43)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Garden Pleasure
Wieszak ścienny Almeria
Z półką, metalowy, czarny, szerokość 42 cm, wysokość 31 cm, głębokość 15 cm
(1)
W magazynie
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Kubek na szczoteczki do zębów Rim
Ścienny, metalowy, czarny, ø 7 cm, wysokość 14 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Siedzisko do wanny Secura
Metalowe/plastikowe, szare, wysokość 18 cm, nośność 120 kg
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Zestaw akcesoriów łazienkowych Cordoba
Ceramiczny, ciemnoniebieski
W magazynie
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Pioppo
37 x 43 cm, niebieska, kwiecista
(10)
W magazynie
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Emile Henry
Butelka na olej
Pojemność 400 ml, ceramiczna, czerwona
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc
Bawełniany, szary, 130x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEIFHEIT
Mop Rotation Disc Ergo
Rotacyjny, z wiadrem
(68)
W magazynie
189,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Wieszak ścienny Folk
Z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze, szerokość 50 cm, wysokość 10 cm, głębokość 9 cm
W magazynie
161 zł
z kodem
189,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Curver
Pojemnik na karmę
Biały, 50x23 cm, wysokość 50 cm, 23 l
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
189,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Debar
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 18x21 cm, wysokość 70,5 cm
(166)
W magazynie
162 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Umbra
Półki łazienkowe Cubiko
2 szt., bez wiercenia, stalowe, czarne
(48)
W magazynie
162 zł
z kodem
190 zł bez kodu
95 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Black+Blum
Butelka Eau Good
600 ml, szklana
W magazynie
Ostatnia sztuka
162 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ReCollector
Kosz na śmieci Mini Box
Ścienny, z plastiku z recyklingu, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Rivazza
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, czarny/w kolorze srebra, 17x32 cm, wysokość 72,5 cm
(73)
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Antartic
Ze sztucznego futra, brązowy, 180x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki Bosio
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowej czerni, 60x14 cm, wysokość 5,5 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Vavien Artwork
Obraz The Artist
40x60 cm, na płótnie
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Parisienne
30x40 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
z kodem
190 zł bez kodu
63,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Pojemnik Stefano
Na żywność, kamionkowy, niebieski
Dostawa od 29.10.2026
162 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Haczyk Nexio
Wiszący, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem
(4)
Dostawa od 27.10.2026
190 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Styler
Obraz Cowgirl
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
162 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Figurka Mirano
Metalowa, 10x10 cm, wysokość 17 cm
Dostawa od 29.10.2026
162 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
100
101
102
...
146
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt