Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu · Oferty i zniżki
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
11 356 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Mydelniczka Badi
Ceramiczna, w kolorze matowej czerni, wysokość 3 cm
(156)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Obraz Penelope
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
300 zł
z kodem
375 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Stopery do drzwi zestaw House
2 szt., tekstylne, 11x15 cm, wysokość 23 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Orea Gold
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze złota, 20,5x7,5 cm, wysokość 12,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
House Nordic
Wazon
Kamionkowy, kremowy, ø 14,5 cm, wysokość 26,5 cm
(10)
W magazynie
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Ulubione
Wenko
Wieszaki zestaw Baggy
5 szt., na spodnie, metalowe, niebieskie, długość 34,5 cm, wysokość 11,5 cm
(47)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
10,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 13x14 cm, wysokość 11,5 cm
(158)
W magazynie
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, stalowy, w kolorze matowej czerni, 5 l
(65)
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
-20% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Madalyon
16 szt., samoprzylepne, czarno-białe, 20x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
267 zł
z kodem
334 zł bez kodu
20,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Szkatułka na biżuterię Stowit
Drewniana, 26x22 cm, wysokość 12 cm
(12)
W magazynie
274 zł
z kodem
342 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Organizer łazienkowy Fablo
Ceramiczny, czarny, 20x10 cm, wysokość 2 cm
(2)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Alpine Vilage
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, z nadrukiem, beżowa, 200x200 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Pergole
Ceramiczny, kremowy, 470 ml, ø 11 cm, wysokość 13 cm
(13)
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Ociekacz
Stalowy, w kolorze matowego srebra, 36x33 cm
(157)
W magazynie
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Olica
Z bawełny z recyklingu, czerwony, 130x160 cm
W magazynie
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Lustro Violeta
Ścienne, 47x61,5 cm
(2)
W magazynie
455 zł
z kodem
569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wallity
Obraz Colorful Water Lily Pond – Claude Monet
70x45 cm, - reprodukcja/drukowany, na płótnie
(303)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Villata
Z żywicy polimerowej, antracytowy, ø 7,5 cm, wysokość 11 cm
(39)
W magazynie
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Sirmione
Ceramiczny, zielony, ø 8 cm, wysokość 10,5 cm
(45)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Dakls
Zegar
Ścienny, ø 30,5 cm
(73)
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Allstar
Szczotka do WC Olinda
Ceramiczna, zielona, ø 9,5 cm, wysokość 40 cm
(26)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Stojak na ręczniki Hella
Stalowy, biały, 41x20 cm, wysokość 79 cm
(9)
W magazynie
187 zł
z kodem
234 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Organizer do szuflady
Plastikowy, 41x33 cm, wysokość 5 cm
(57)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Szczotka do WC Sensu
Betonowa, beżowa, ø 12 cm, wysokość 41 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
z kodem
298 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Padua
Bambusowa, w naturalnym kolorze, 10x10 cm, wysokość 38 cm
(209)
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Polarbox
Pojemnik chłodzący Pop
Żółty, 20 l, plastikowy
(31)
W magazynie
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Germania
Wieszak ścienny Adana
Biały, szerokość 15 cm, wysokość 170 cm, głębokość 4 cm
(2)
W magazynie
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, beżowa/kremowa, 200x200 cm
(18)
W magazynie
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, biała, 135x200 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Brandani
Serwetnik Tableware
Porcelanowy, biały/brązowy, 10x6 cm, wysokość 11 cm
(425)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Reling kuchenny Lonardo
Ze stali chromowanej, w kolorze srebra, 58 cm
(8)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Porto
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 5,5x16,5 cm, wysokość 7,5 cm
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Organizer na sztućce do szuflady
Regulowany, plastikowy, czarny/szary, 41,5 x 35 cm
(96)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Podkładka do naczyń Maxi
Gumowa, beżowa, 40x30 cm
(10)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mijolnir
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Pure
Pikowany, zielony, 200x220 cm
(86)
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Bloomingville
Koc Isnel
Z bawełny z recyklingu, 130x160 cm
(29)
W magazynie
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Bambusa
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 55 l
(47)
W magazynie
292 zł
z kodem
365 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Haczyk Ume
Ścienny, aluminiowy, w kolorze terakoty
(4)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Bambusa
Ścienny/z półką, z mocowaniem Turbo-loc, bambusowy, w naturalnym kolorze, 10,5x18,5 cm, wysokość 14 cm
(183)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Everbrand Sweden
Zapasowe wkłady do pochłaniacza wilgoci zestaw Absodry Duo Family Bag
4 szt., białe
(32)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
14,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
20 szt., 400 ml/800 ml/1,1 l/1,5 l, na żywność, plastikowe, szare
(46)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
107,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
-20% z kodem
Bigso
Organizer Walter Canvas Paper Laminate
Z szufladką/na dokumenty, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Bianca
Pościel Lottie Floral Embroidery
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, kwiecista, biała, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
266 zł
z kodem
332 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Narzuta Softa
Pikowana, z mikrowłókna, beżowa, 240x260 cm
(3)
W magazynie
149 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy
Stalowy, w kolorze matowej czerni, 18x16 cm, wysokość 59 cm
(11)
W magazynie
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Salt&Pepper
Pojemnik Meridian
Na żywność, kamionkowy, w kolorze kości słoniowej
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Bigso
Organizer do szuflady Soft Storage
Tekstylny, 16,5x29 cm, wysokość 11 cm
(56)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Bosio
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowej czerni
(108)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
16
17
18
...
237
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt