Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu · Oferty i zniżki
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
11 370 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
My House
Prześcieradło Micro
Z gumką, dwuosobowe, z mikropluszu, beżowe, 180x200 cm
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na suszarkę do włosów Milano
Ścienny, stalowy, w kolorze srebra, 12x11 cm, wysokość 4,5 cm
(52)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
15 szt., 550 ml/1,2 l/1,7 l, na żywność, plastikowe, szare
(55)
Dostawa od 04.11.2026
78 zł
z kodem
97,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Drążek na zasłonę prysznicową
Teleskopowy, metalowy, w kolorze srebra, 110 - 200 cm
(76)
Dostawa od 19.10.2026
138 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Pojemnik Favori
Plastikowy, biały/w naturalnym kolorze, 21x37x24 cm
(35)
Dostawa od 15.10.2026
149 zł
z kodem
185,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Ociekacz Tower
Stalowy, czarny, 42x23 cm
(58)
W magazynie
Ostatnia sztuka
291 zł
z kodem
364 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Umbra
Wieszak ścienny Flip
Z litego drewna topolowego, biały, szerokość 51 cm, wysokość 6 cm, głębokość 3 cm
(70)
W magazynie
127 zł
z kodem
158,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Ulubione
knor
Obrazy zestaw Aesthetic
30x30 cm, 4 szt., z ramą w zestawie
(73)
W magazynie
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
iDesign/The Home Edit
Organizer na przyprawy
Obrotowy, plastikowy, ø 29 cm, wysokość 11 cm
(58)
W magazynie
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Akcesoria do montażu bez wiercenia zestaw Style
2 szt., z mocowaniem Turbo-loc
(64)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Badi
Ceramiczny, szary, ø 8 cm, wysokość 11 cm
(58)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Microvelvet
Aksamitna, ciemnoszara, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(67)
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki papierowe
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 8,5x30 cm
(795)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Inca
Plastikowy, biały, 2 l
(257)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Bloomingville
Wazon Embla
Kamionkowy, biały, ø 6 cm, wysokość 14,5 cm
(45)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Lustro Jyvaskyla
Ścienne, 60x86 cm
(27)
Dostawa od 04.11.2026
250 zł
z kodem
313 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Davos
Z pedałem, plastikowy, czarny, 6,5 l
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
WOOOD
Dekoracje ścienne zestaw Avaler
3 szt., metalowe, wysokość 22 cm
(157)
W magazynie
150 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Środek do renowacji powierzchni emaliowanych i lakierowanych
(1178)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Mydelniczka Badi
Ceramiczna, biała, ø 11,5 cm, wysokość 3 cm
(89)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Kołdra Medium
Dziecięca, całoroczna, 100x135 cm
(51)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Wieszak ścienny
Metalowy, brązowy, szerokość 19 cm, wysokość 18 cm, głębokość 5 cm
(38)
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Organizer na sztućce do szuflady
Plastikowy, czarny, 40 x 38,5 cm
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Listwa magnetyczna na noże
Metalowa, czarna
(75)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Organizery na buty zestaw
2 szt., plastikowe, 30x52 cm, wysokość 11 cm
(510)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Rotho
Pojemnik na odpadki organiczne Albula
Z plastiku z recyklingu, zielony, 20x23,5 cm, wysokość 21 cm, 6 l
(60)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Ego Dekor
Butelka na olej Olive
Pojemność 0,5 ml, szklana, zielona
(41)
W magazynie
65 zł
z kodem
80,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Sitka do zlewu zestaw
2 szt., metalowe, szare, ø 7 cm
(41)
W magazynie
21 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnoszare, 90x200 cm
(77)
Dostawa od 16.10.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Deska sedesowa Sea Shell
Wolnoopadająca, 37,5 x 45 cm, plastikowa, biała
(34)
W magazynie
179 zł
z kodem
224 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Koszyk do wyrastania chleba Lístky
32x15 cm, rattanowy
(44)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Zone
Kubek na szczoteczki do zębów Nova
Kamionkowy, biały, ø 8 cm, wysokość 10 cm
(74)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Bigso
Organizer łazienkowy Soft Storage
Tekstylny, szary, wysokość 100 cm
(47)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Cora
Tekstylny, szary, 63 l
(47)
W magazynie
154 zł
z kodem
192 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Zegar Roma
Zewnętrzny, ścienny, ø 38 cm
(147)
W magazynie
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik pod łóżko Air
Tekstylny, wysokość 15 cm
(152)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Akcesoria do montażu bez wiercenia zestaw Viva
2 szt., SafeFix
(327)
W magazynie
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci
Do zabudowy, ze stali chromowanej, szary, 12 l
(203)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Monti
Plastikowy, biały, 400 ml, 6x6 cm, wysokość 31 cm
(68)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Mepal
Pojemnik Modula White
1,2 l, na żywność, plastikowy, biały
(65)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Organizer do szafy Joint
Na torebki, metalowy, biały, 7,5x77 cm, wysokość 8 cm
(76)
W magazynie
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pokrowiec na garnitur Deep Black
Czarny, długość 60 cm, wysokość 135 cm
(53)
W magazynie
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 15 szt.
Ulubione
Compactor
Odstraszacz moli do szafy Cedar
15 szt., w naturalnym kolorze, ø 2 cm
(273)
W magazynie
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
2,13 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Terra
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 28x14 cm, wysokość 6 cm
(59)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bystag
Zegar
Ścienny, ø 50 cm
(56)
W magazynie
Ostatnie sztuki
260 zł
z kodem
325 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na pokrywki i patelnie Lido
Stalowy, w kolorze srebra, 28x14 cm, wysokość 16 cm
(76)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnoszare, 140x200 cm
(53)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Olesi
Wisząca, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(59)
Dostawa od 19.10.2026
331 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
14
15
16
...
237
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt