Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu · Oferty i zniżki
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
11 356 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Cottage Warmth
16 szt., samoprzylepne, kremowe, 20x65 cm
(8)
W magazynie
276 zł
z kodem
325 zł bez kodu
20,31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Stojak na papier toaletowy Lava
Stalowy, w kolorze matowej czerni, ø 16 cm, wysokość 56 cm
(8)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Bold
70x100 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
z kodem
341 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Kubek na szczoteczki do zębów Rim
Ścienny, metalowy, czarny, ø 7 cm, wysokość 14 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Plain Color
16 szt., samoprzylepne, jasnobrązowe, 20x65 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
243 zł
z kodem
286 zł bez kodu
17,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
B.E.S.
Poszewka na poduszkę Summer
Z mikrowłókna, na zamek , 70x90 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Bonami Essentials
Pościel Basic
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania, z mikrosatyny, biała, 140x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla kota Fish
Tekstylna, szara
(4)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, różowa, 135x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
SP TREND
Żabki do szyny sufitowej zestaw
10 szt., plastikowe, białe
(4)
W magazynie
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
2,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Wieszak ścienny Knobs
Z litego drewna sosnowego, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 60 cm, wysokość 6 cm, głębokość 6 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Cosy Diamond
Z mikropluszu, szary, 130x170 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Obraz Monty
150x80 cm, na płótnie
(4)
Dostawa od 29.10.2026
807 zł
z kodem
949 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Moonia
Ochraniacz na materac
Wodoodporny, 160x200 cm
(4)
Dostawa od 05.11.2026
275 zł
z kodem
323 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Rafael
Odpowiedni do prania, beżowy, 50x80 cm
(3)
W magazynie
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Premier Housewares
Wieszak ścienny Plastic
Metalowy, w kolorze srebra, szerokość 31 cm, wysokość 19 cm, głębokość 8 cm
(3)
W magazynie
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Lustra
3 szt., ścienne
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Modest
Szklany, beżowy, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Casa Selección
Lustra
3 szt., ścienne, ø 30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
117,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Wieszak ścienny Trento
Metalowy, miętowy, szerokość 3 cm, wysokość 82 cm, głębokość 30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Allstar
Kosz na śmieci Portes
Z pedałem, plastikowy, w matowym białym kolorze, 3 l
(3)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Mylene
Z materiału sherpa, zielony, 220x240 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Zegar Birds
Ścienny, ø 56 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
338 zł
z kodem
398 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer do szuflady
Plastikowy, 9,5x9,5 cm, wysokość 6 cm
(3)
W magazynie
14 zł
z kodem
17 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Thais
Odpowiedni do prania, biały, 50x80 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Płyta ochronna na kuchenkę Marble
Z PVC, biała, abstrakcyjny wzór, 60x52 cm
(3)
W magazynie
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Organizer Pebble
Na artykuły papiernicze, z cementu, 10x20 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
140,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Boyhood
Figurka Ballon Dog
Z litego drewna, 16x5,5 cm, wysokość 14,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
348 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Legowisko Graphene
Dla psów, szare, 60x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Easy Iron
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z mikrowłókna, zielone, 185x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Linen Tales
Pościel Linen Tales for Bonami
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z mieszanki lnu, biała, 140x200 cm
(3)
W magazynie
348 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Twily
Beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Boxed
Cyfrowy/stołowy, wysokość 12,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
339 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Södahl
Pościel Clear
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, adamaszkowa, w paski, zielona/jasnozielona, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
338 zł
z kodem
398 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
JAHU collections
Koc Plain
Polarowy, turkusowy, 150x200 cm
(3)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-15% z kodem
Södahl
Koc Vista
Piknikowy, niebieski, 130x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Dywanik łazienkowy Riva
Odpowiedni do prania, koniakowy, 60x100 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Orion
Taca Mango
16x46 cm, do serwowania, drewniana
(3)
W magazynie
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Serro
Bambusowy, brązowy, 7,5x7,5 cm, wysokość 11 cm
(3)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Legowisko Softy
Dla psów, morskie, 69x52 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
29,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Menin
Wolnoopadająca, 38 x 44,5 cm, plastikowa, biała
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
252 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Raschel Velvet
Z mikropluszu, kremowy, 130x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Pine
Z mikropluszu, biały, 150x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Casa Selección
Poduszka dekoracyjna Sherpa
Z materiału sherpa, biała, 18x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
59,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Prześcieradło dziecięce Check and Stripe
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, w paski, różowe, 90x190 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Pink
Ze świątecznym motywem, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bébé Douceur
Prześcieradło dziecięce Gauge
Z gumką, do łóżeczka, muślinowe, białe, 60x120 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
129
130
131
...
237
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt