Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu · Oferty i zniżki
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
11 348 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Mijolnir
Pościel
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, żółta, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Pure Elegance
Jednoosobowa, otwarta, z mikrowłókna, kremowa, 140x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poduszka do sofy modułowej Neom
Beżowa, szerokość 72 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
180 zł
z kodem
211,91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Emile Henry
Butelka na olej
Pojemność 400 ml, ceramiczna, czerwona
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Globe
Ścienny, ø 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
458 zł
z kodem
539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywanik łazienkowy Jute Look
Odpowiedni do prania, brązowy, 60x90 cm
(2)
W magazynie
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Maribor
Bez wiercenia, z mocowaniem UV-Loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 63x14 cm, wysokość 5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
221 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Descanso
Pościel Annabelle
Dwuosobowa, zapinana na suwak, kwiecista, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
492 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
PT LIVING
Figurka Dreaming
Z żywicy polimerowej, 10x12,5 cm, wysokość 23,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę Easter
Na zamek , z wielkanocnym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów
Brązowy, wysokość 9,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Ceramic
2 szt., odpowiednie do prania, niebieskie, 60x100 cm
(2)
Dostawa od 11.11.2026
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rolser
Deska do prasowania K-Tres Black Tube
Z uchwytem na stację parową/z regulowaną wysokością, czarna, 120x38 cm
(2)
Dostawa od 14.10.2026
492 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mepal
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Disney princess
Z widelcem, plastikowy, różowy/turkusowy, 750 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Ladelle
Woreczek na żywność Eco
Tekstylny
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Cancer
Biała, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Animal Magic
Z gumką, jednoosobowe, zielone, 90x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(2)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Taśma uszczelniająca Caresse
Czerwona, 10x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Torba transportowa Trixie
Dla czworonoga, tekstylna, czarna, 29x42 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ochraniacz na materac Terry Shelly
Wodoodporny, 90x190 cm
(2)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, brązowe, 180x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (7)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Prześcieradło Light Grey
Dwuosobowe, lniane, jasnoszare, 180x260 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
479 zł
z kodem
564 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Botania
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, białe/szare, 90x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
House Nordic
Wieszak ścienny Abano
Z półką, z litego drewna topolowego, w naturalnym kolorze, szerokość 78 cm, wysokość 17 cm, głębokość 31 cm
(2)
Dostawa od 26.10.2026
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, ciemnoszare, 180x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnoszare, 90x200 cm
(2)
W magazynie
106 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
B.E.S.
Prześcieradło Mako
Z gumką, jednoosobowe, dżersejowe, żółte, 120x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
House Nordic
Wieszak ścienny Padova
Metalowy, czarny, szerokość 70 cm, wysokość 2 cm, głębokość 5 cm
(2)
Dostawa od 26.10.2026
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, zielona, 200x200 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny School
Z półką, z litego drewna dębowego, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 78 cm, wysokość 29,5 cm, głębokość 19 cm
(2)
Dostawa od 21.10.2026
1 468 zł
z kodem
1 727 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Karup
Materac futon Basic
90x200 cm, ekstra twardy, czarny, grubość 11 cm
(2)
Dostawa od 27.10.2026
1 266 zł
z kodem
1 489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (7)
-15% z kodem
Karup
Materac futon Comfort Black
90x200 cm, średnio twardy, czarny, grubość 15 cm
(2)
Dostawa od 27.10.2026
1 453 zł
z kodem
1 709 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Uni
Dwuosobowa, otwarta, luksusowa, z bawełny renforcé, szara, 220x240 cm
(2)
Dostawa od 26.10.2026
247 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Strawberry Frills
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, różowa, 135x200 cm
(5)
W magazynie
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Joseph Joseph
Wieszaki zestaw Orderly
2 szt., na spodnie, plastikowe, beżowe, długość 33 cm, wysokość 17 cm
(5)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pokrowiec na ramę łóżka Crushed Velvet
Z gumką, dwuosobowy, aksamitny, beżowy, 152x198 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Alpage
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, z nadrukiem, czerwona, 240x220 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
157 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Koszyk na owoce
Ø 30 cm, metalowy, czarny
(5)
W magazynie
102 zł
z kodem
119,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Drabinka na ręczniki
Metalowa, biała, długość 45 cm, wysokość 170 cm
(5)
Dostawa od 27.10.2026
86 zł
z kodem
100,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Cottage Warmth
16 szt., samoprzylepne, kremowe, 20x65 cm
(8)
W magazynie
276 zł
z kodem
325 zł bez kodu
20,31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Stojak na papier toaletowy Lava
Stalowy, w kolorze matowej czerni, ø 16 cm, wysokość 56 cm
(8)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Bold
70x100 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
z kodem
341 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Kubek na szczoteczki do zębów Rim
Ścienny, metalowy, czarny, ø 7 cm, wysokość 14 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Plain Color
16 szt., samoprzylepne, jasnobrązowe, 20x65 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
243 zł
z kodem
286 zł bez kodu
17,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
B.E.S.
Poszewka na poduszkę Summer
Z mikrowłókna, na zamek , 70x90 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Bonami Essentials
Pościel Basic
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania, z mikrosatyny, biała, 140x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
128
129
130
...
237
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt