Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu · Oferty i zniżki
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
11 392 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Organizer Web
Na kable, plastikowy, 15,5x40 cm, wysokość 14,5 cm
(69)
W magazynie
218 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Wieszak na klucze Rin
Bez wiercenia
(74)
W magazynie
111 zł
z kodem
138,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Stojak na papier toaletowy Stocker
Stalowy, biały, 12,5x33 cm, wysokość 48 cm
(157)
W magazynie
282 zł
z kodem
353 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Ociekacz Tower
Stalowy, biały, 42x23 cm
(35)
W magazynie
Ostatnie sztuki
286 zł
z kodem
357 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Stojak na biżuterię Tower
Metalowy, 10x15 cm, wysokość 20 cm
(24)
W magazynie
74 zł
z kodem
91,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Stojak na ręczniki Tower
Stalowy, biały, 15x15 cm, wysokość 75 cm
(127)
W magazynie
273 zł
z kodem
341 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Drabinka na ręczniki Tower
Metalowa, biała, długość 45 cm, wysokość 160 cm
(53)
W magazynie
Ostatnia sztuka
283 zł
z kodem
353,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Wieszak Plain
Metalowy, czarny, ø 28 cm, wysokość 177 cm
(51)
W magazynie
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Wieszak Branch
Metalowy, brązowy, ø 28 cm, wysokość 176 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
467 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Wieszak Branch
Metalowy, biały, ø 28 cm, wysokość 179 cm
(38)
W magazynie
483 zł
z kodem
604 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na banany Tosca
Ø 13 cm, metalowy, zielony
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Wieszak Plain
Z litego drewna sosnowego, biały, ø 28 cm, wysokość 177 cm
(64)
W magazynie
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 7 szt.
Ulubione
Wenko
Klipsy do suszenia skarpetek zestaw
7 szt., 4x1 cm, wysokość 7,5 cm
(387)
W magazynie
Ostatnia sztuka
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
4,57 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 50 szt.
Ulubione
Wenko
Klamerki do bielizny zestaw
50 szt., 1x30 cm, wysokość 7 cm
(232)
W magazynie
26 zł
z kodem
31,99 zł bez kodu
0,64 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kela
Stojak na ręczniki Liron
Stalowy, w kolorze złota, 30x20 cm, wysokość 82,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
491 zł
z kodem
614 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Wireworks
Uchwyt na papier toaletowy Wall
Ścienny, bambusowy, w naturalnym kolorze, 11x16 cm, wysokość 5 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
266 zł
z kodem
332 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Ociekacz
Dwupiętowy, metalowy, w kolorze złota, 37x23 cm
(39)
W magazynie
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na maszynkę do golenia Osimo
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, plastikowy, ø 8 cm, wysokość 3 cm
(892)
W magazynie
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brabantia
Suszarka na pranie WallFix
Ogrodowa/ścienna, szara, metalowa, długość powierzchni suszenia 24 m
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
975 zł
z kodem
1 219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brabantia
Suszarka na pranie Lift-o-Matic Advance
Ogrodowa, w kolorze srebra, metalowa, długość powierzchni suszenia 50 m
(1)
Dostawa od 20.10.2026
759 zł
z kodem
949 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Really Nice Things
Obraz Ride my Bike
40x60 cm, na płótnie
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
187 zł
z kodem
234 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Pojemnik na odpadki organiczne Intelligent Waste
Plastikowy, biały, 20x23 cm, wysokość 16 cm, 4 l
(317)
Dostawa od 15.10.2026
161 zł
z kodem
200,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Lustro
Z drewnianą ramą, 33x27 cm
(12)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Canterbury Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kropki/kwiecista, szara, 230x220 cm
(21)
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Canterbury
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kropki/kwiecista, szara, 200x200 cm
(145)
Dostawa od 04.11.2026
117 zł
z kodem
145,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Canterbury
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kropki/kwiecista, szara, 135x200 cm
(234)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Narzuta Canterbury
Pikowana, szara, 240x260 cm
(205)
W magazynie
Ostatnie sztuki
204 zł
z kodem
254,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Karup
Materac futon Coco Natural
160x200 cm, średnio twardy, biały, grubość 16 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 479 zł
z kodem
3 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
-20% z kodem
Karup
Materac futon Coco Natural
140x200 cm, średnio twardy, biały, grubość 16 cm
(12)
Dostawa od 20.10.2026
2 247 zł
z kodem
2 809 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
-20% z kodem
Karup
Materac futon Coco Natural
120x200 cm, średnio twardy, biały, grubość 16 cm
(28)
Dostawa od 20.10.2026
1 983 zł
z kodem
2 479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
-20% z kodem
Karup
Materac futon Comfort Natural
180x200 cm, średnio twardy, biały, grubość 15 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 143 zł
z kodem
2 679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
-20% z kodem
Karup
Materac futon Comfort Natural
160x200 cm, średnio twardy, biały, grubość 15 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 860 zł
z kodem
2 325 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
-20% z kodem
Karup
Materac futon Comfort Natural
140x200 cm, średnio twardy, biały, grubość 15 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 631 zł
z kodem
2 039 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
-20% z kodem
Karup
Materac futon Comfort Natural
120x200 cm, średnio twardy, biały, grubość 15 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
1 623 zł
z kodem
2 029 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (5)
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Worek próżniowy Single Space XL
(66)
W magazynie
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Worek próżniowy Single Space L
(72)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Roll Up L
2 szt.
(66)
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Roll Up M
2 szt.
(89)
W magazynie
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Roll Up S
2 szt.
(79)
Dostawa od 23.10.2026
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
14 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Hanging Vacuum S
2 szt.
(207)
W magazynie
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Life
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, biały, 42x25x25 cm
(102)
Dostawa od 23.10.2026
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Worki próżniowe zestaw Espace
2 szt.
(42)
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Organizer do szafy Urban
Wiszący, tekstylny, czarny, 30x30 cm, wysokość 128 cm
(37)
W magazynie
49 zł
z kodem
60,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik
Drewniany, brązowy, ø 7,5x6,5 cm
(315)
W magazynie
33 zł
z kodem
40,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik
Drewniany, brązowy, 30x15x6 cm
(242)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Zestaw do pakowania próżniowego Flavia
4 szt., plastikowy, biały
(84)
W magazynie
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Półka łazienkowa Bestlock
Bez wiercenia, metalowa, w kolorze srebra
(24)
Dostawa od 23.10.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Wieszak na ręczniki
Bez wiercenia, metalowy, w kolorze srebra, 25,5x14,5 cm, wysokość 14,5 cm
(19)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
231
232
233
...
238
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt