Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu · Oferty i zniżki
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
11 330 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Colour Shades
Pikowany, z satyny bawełnianej, 140x200 cm
W magazynie
373 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Monster Alphabet
Pikowany, z satyny bawełnianej, biały, 140x200 cm
W magazynie
373 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Rallye
Pikowany, z satyny bawełnianej, kremowy, 140x200 cm
W magazynie
373 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Travel Around The World
Pikowany, z satyny bawełnianej, szary, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
373 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Meow Meow
Pikowany, z satyny bawełnianej, różowy, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
373 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Sisters Balerinas
Pikowany, z satyny bawełnianej, biały/pomarańczowy, 140x200 cm
(1)
W magazynie
369 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Bunnies In The Rain
Pikowany, z satyny bawełnianej, biały, 140x200 cm
W magazynie
369 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Sweet Bunnies
Pikowany, z satyny bawełnianej, różowy, 140x200 cm
W magazynie
369 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Abstract
16 szt., samoprzylepne, beżowe, 20x65 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
270 zł
z kodem
318 zł bez kodu
19,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Cottage Warmth
16 szt., samoprzylepne, kremowe, 20x65 cm
(8)
W magazynie
276 zł
z kodem
325 zł bez kodu
20,31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Horizon
16 szt., samoprzylepne, 20x65 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
243 zł
z kodem
286 zł bez kodu
17,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Floral Path
16 szt., samoprzylepne, 20x65 cm
(20)
W magazynie
298 zł
z kodem
351 zł bez kodu
21,94 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Butterfly Life
16 szt., samoprzylepne, kremowe, 20x65 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
259 zł
z kodem
305 zł bez kodu
19,06 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Plain Color
16 szt., samoprzylepne, jasnobrązowe, 20x65 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
243 zł
z kodem
286 zł bez kodu
17,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Oriental Era
16 szt., samoprzylepne, 20x65 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
270 zł
z kodem
318 zł bez kodu
19,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Art
16 szt., samoprzylepne, czarno-białe, 20x65 cm
(10)
W magazynie
259 zł
z kodem
305 zł bez kodu
19,06 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Madalyon
16 szt., samoprzylepne, czarno-białe, 20x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
284 zł
z kodem
334 zł bez kodu
20,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Plain Color
16 szt., samoprzylepne, czerwone, 20x65 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
243 zł
z kodem
286 zł bez kodu
17,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Butter Kings
Poszewka na poduszkę Freezing
Bawełniana, na zamek , 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
JAHU collections
Dywanik łazienkowy Circle
Niebieski, 50x80 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
JAHU collections
Dywanik łazienkowy Uni
Niebieski, 50x80 cm
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
JAHU collections
Dywanik łazienkowy Brick
Niebieski, 50x80 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Gigi
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, zielona/kremowa, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
174 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, czarno-białe, 60x100 cm
(2)
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, beżowe, 60x100 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, czarne/szare, 60x100 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Marble
2 szt., odpowiednie do prania, brązowe, 60x100 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Blue Spring
2 szt., odpowiednie do prania, niebieskie, 60x100 cm
(6)
Dostawa od 15.12.2026
121 zł
z kodem
141,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, brązowe, 60x100 cm
(10)
Dostawa od 15.12.2026
121 zł
z kodem
141,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Boho Mandala
2 szt., odpowiednie do prania, białe, 60x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
141,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, białe/brązowe, 60x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Pościel
Dwuosobowa, na zakładkę, z bawełny renforcé, w paski, brązowa/beżowa, 200x220 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Koc
Z mikropluszu, różowy, 220x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
234 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Miska
Dla czworonoga, szklana, z napisami, ø 24 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer Johan Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 18,5x35 cm, wysokość 26,5 cm
(10)
W magazynie
110 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Ulubione
Bigso
Organizer Johan Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 18,5x35 cm, wysokość 26,5 cm
(20)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Bigso
Organizer Johan Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 18,5x35 cm, wysokość 26,5 cm
(7)
W magazynie
116 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Bigso
Organizer Johan Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 18,5x35 cm, wysokość 26,5 cm
(15)
W magazynie
110 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Ulubione
Bigso
Organizer Johan Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 18,5x35 cm, wysokość 26,5 cm
(28)
W magazynie
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
knor
Obrazy zestaw
32x42 cm, 4 szt., z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
186 zł
z kodem
219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
knor
Tablica
40x30 cm
(2)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
knor
Obrazy zestaw
32x32 cm, 6 szt.
(13)
W magazynie
339 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
knor
Obrazy zestaw Wild
30x40 cm, 4 szt.
(8)
W magazynie
224 zł
z kodem
263 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
knor
Tablica
40x30 cm
(2)
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Organizer Wave
Na artykuły papiernicze, 11x11 cm, wysokość 3 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Organizer Disctrict
Na artykuły papiernicze, metalowy, 6x17 cm, wysokość 2 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Tablica Attract
Magnetyczna, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
462 zł
z kodem
544 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Organizer Afour
22x33 cm, wysokość 15 cm
(3)
Dostawa od 02.11.2026
360 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
144
145
146
...
237
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt