Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Luxusné akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 603 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Rex London
Dywanik łazienkowy White Dove
Odpowiedni do prania, brzoskwiniowy, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Teleskopowa ściągaczka do szyb
Czarna, długość 26 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Dzbanek termos
1 l, ze stali nierdzewnej, czarny
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Deska sedesowa Matteis
W matowym białym kolorze
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dodatkowa półka Louisa
Drewniana, w naturalnym kolorze, 40x20 cm, wysokość 20 cm
(56)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Dywanik łazienkowy Butterfly
Odpowiedni do prania, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, jasnobrązowe, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Pojemnik Bamboo/Linen
Z pokrywką, tekstylny, kremowy, 40,5x33x30 cm
(5)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Amber Bronze Stripes
Lniana, na zamek , w paski, 40x40 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na pokrywki i patelnie
Metalowy, czarny, 54,5x20 cm, wysokość 42 cm
(2)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Vileda
Mop Ultramax
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Dozownik wody Epic Pet Aqua Ball
Dla kotów, plastikowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer łazienkowy
Plastikowy, 26x25 cm, wysokość 15 cm
(4)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Balvi
Podpórka do książek Book Guard
Metalowa
(12)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Balvi
Podpórka do książek Bookshop
Metalowa
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Balvi
Podpórka do książek Fishing Cat
Metalowa
(48)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Balvi
Podpórka do książek Space Walk
Metalowa
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Bee Happy
Beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(1)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Patch
Sztruksowa, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Rabbit
Z mikropluszu, zielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Gingerbread Stripe
Ze świątecznym motywem, czerwona/w naturalnym kolorze, 30x50 cm
Dostawa od 04.11.2026
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Nety
Z mieszanki bawełny, na zamek , geometryczna/w kratkę, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Art Deco Pearl
2 szt., z ornamentami, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na drzwi Allegre
Rattanowy, w naturalnym kolorze, szerokość 33 cm, wysokość 14 cm, głębokość 6 cm
(3)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Cooksmart ®
Pojemniki Farmers Kitchen
3 szt., na ciastka, metalowe
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Umbra
Stojaki na pokrywki i patelnie Peggy
2 szt., plastikowe, białe, wysokość 10 cm
(20)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Milazzo
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowa, szara, 10x13 cm, wysokość 34 cm
(384)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Solid
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, ø 11 cm, wysokość 38 cm
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Olivia
Na ciastka, szklany
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Tescoma
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Puro
Plastikowy, biały, 8,5x28 cm, wysokość 17 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
116 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Mepal
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Unicorn
2 szt., plastikowe, 750 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Orea Gold
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, szklany, w kolorze złota, ø 10 cm, wysokość 9,5 cm
(4)
Dostawa od 26.10.2026
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Mandala
2 szt., odpowiednie do prania, szare, 60x100 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
z kodem
115,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Solene
Bawełniany, w kolorze terakoty, 150x200 cm
(2)
W magazynie
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, brązowe/beżowe, 60x100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywanik łazienkowy Jute Look
Odpowiedni do prania, brązowy, 60x90 cm
(2)
W magazynie
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Wazon Kagetsu
Ceramiczny, w kolorze terakoty, 3x12 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ladelle
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Essentials
Z żywicy polimerowej, ciemnoszary, 11,5x13 cm, wysokość 17 cm
(1)
Dostawa od 13.11.2026
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(4)
W magazynie
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mioli Decor
Kosz na pranie
Z juty, jasnobrązowy, 67 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Taca Bea
8x35,5 cm, ceramiczna
(19)
Dostawa od 29.10.2026
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Kołowrotek Epic Pet
Ø 33 cm, wysokość 37 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Ziggy
Z mieszanki bawełny, kremowy, 125x150 cm
(4)
W magazynie
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Kuweta dla kota
Z plastiku z recyklingu, w kolorze khaki, 39x57 cm
(2)
W magazynie
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Lustro Ilina
Kosmetyczne, ø 17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Naczynie do kiszenia
1,3 l, ceramiczne
(12)
W magazynie
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mijolnir
Pościel Larum
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, z nadrukiem, niebieska/kremowa, 140x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Opulent Jacquard
2 szt., żakardowe, strukturalne, kopertowe, 50x75 cm
(12)
W magazynie
98 zł
z kodem
115 zł bez kodu
57,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
84
85
86
...
148
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt