Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Luxusné akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 599 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Natural
4 szt., z bawełny organicznej, na zamek , 43x43 cm
(9)
Dostawa od 15.12.2026
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(116)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Szczotka do WC Flex
Plastikowa, biała, 12x9 cm, wysokość 43 cm
(43)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Milo
Wisząca, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(230)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 3 szt.
Bigso
Pojemniki zestaw Aston Paper Laminate
3 szt., kartonowe, szare, 20,5x29,5x14,5 cm
(2)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
46,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, aksamitne, szarobrązowe, 60x100 cm
(2)
Dostawa od 15.12.2026
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Isera
Bez wiercenia, z mocowaniem UV-Loc, w kolorze srebra, 19x21 cm, wysokość 21 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Zegar dziecięcy Harrison
Ø 23 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Frill Ditsy Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, biała, 135x200 cm
(2)
W magazynie
119 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Kosz na śmieci Rin
Biurowy, plastikowy, biały, 2,3 l
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
119 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Curver
Kosz na pranie Jute
Plastikowy, szary, 58 l
(15)
W magazynie
139,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
PT LIVING
Koszyk na owoce Open Grid
Ø 28 cm, metalowy, żółty
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Hermia
Pojemniki
3 szt., na żywność/na mąkę/na produkty sypkie, plastikowe, beżowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
46,66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Vacuum L
6 szt.
(30)
W magazynie
119 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
23,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
House Nordic
Wieszak ścienny Ember
Bambusowy, w naturalnym kolorze, szerokość 14 cm, wysokość 60 cm, głębokość 9,5 cm
(38)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Plain Flanel
Z gumką, dwuosobowe, flanelowe, białe, 180x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Zone
Dywanik łazienkowy Inu
Odpowiedni do prania, biały, 50x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Sagaform
Butelka termiczna Truls
500 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Zone
Organizer łazienkowy Ume
Na waciki, kamionkowy, czarny, ø 8 cm, wysokość 10 cm
(10)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
WOOOD
Wieszak ścienny Quinn
Z półką, metalowy, czarny, szerokość 50 cm, wysokość 13 cm, głębokość 7 cm
(3)
Dostawa od 26.10.2026
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Organizer na sztućce do szuflady Tower
Regulowany, plastikowy, biały, 25 x 25 cm
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Grasmere
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, lawendowa/beżowa, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Milano
Ścienna/narożna, stalowa, w kolorze srebra
(32)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence Iris
Ze szkła hartowanego, czarna, kwiecista, 50x56 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence Marble Gold
Ze szkła hartowanego, biała, abstrakcyjny wzór, 50x56 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Collungo
Z pedałem, stalowy, w kolorze matowej czerni, 5 l
(15)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Sassi
Odpowiedni do prania, plastikowy, szary, 65x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Life
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, biały/czarny, 65x45x26,5 cm
(11)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ONA
Chlebak Fresh
Metalowy, zielony, 18x21,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
z kodem
138,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Plaček Pet Products
Transporter Dog Fantasy Carrier
Dla czworonoga, plastikowy, niebieski/szary, 35x58 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Kubek na szczoteczki do zębów Macre
Kamienny, beżowy, ø 7 cm, wysokość 10,5 cm
W magazynie
118 zł
z kodem
138,43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Wazon Velia
Stalowy, beżowy, ø 21 cm, wysokość 23 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
138,43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Uchwyt na papier toaletowy Arely
Ścienny, ze stali nierdzewnej, czarny, 10x18 cm, wysokość 2 cm
Dostawa od 14.12.2026
118 zł
z kodem
138,43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Wazon Mireni
Z papier mâché, kremowy, ø 15 cm, wysokość 26 cm
Dostawa od 14.12.2026
118 zł
z kodem
138,43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Cocoon
Z mikropluszu, beżowy, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Bigso
Organizer Birger Canvas Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 14,5 cm
(26)
W magazynie
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na pokrywki i patelnie Tower
Metalowy, biały, 19,5x16,5 cm, wysokość 19,5 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
My House
Pościel Nordic Fairytale
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, kwiecista, brązowa, 140x200 cm
W magazynie
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Yes Everyday
Wazon Kaelis
Ceramiczny, 21,5x23,5 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Halloween Trick or Treat
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, czarna, 200x200 cm
(1)
W magazynie
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Legowisko
Dla psów, bawełniane, z nadrukiem/z motywem zwierzęcym, jasnobrązowe, 120x75 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Eucalyptus
Lniana, na zamek , 45x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Maximex
Dodatkowa półka
Metalowa, biała, 54x25 cm, wysokość 15 cm
(50)
W magazynie
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Poduszka dekoracyjna Galena
Ze sztucznego futra, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
My House
Pościel Nord Flake
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, w gwiazdy, 140x200 cm
W magazynie
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Wood
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, z nadrukiem, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Turbo-Loc
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Turbo-loc, stalowa, w kolorze srebra
(243)
W magazynie
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, szarobrązowe, 60x100 cm
Dostawa od 11.11.2026
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
1
...
72
73
74
...
146
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt