Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Luxusné akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 517 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
KIS
Pojemnik W box XL
Z pokrywką, plastikowy, pojemność 78 l, 56,5x39x51,5 cm
(3)
W magazynie
159,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Cral
Bawełniana, na zamek , w paski, 45x45 cm
Dostawa od 14.12.2026
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Poszewki na poduszki zestaw Senara
2 szt., bawełniane, na zamek , strukturalne, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
79,87 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Poszewki na poduszki zestaw Mabile
2 szt., bawełniane, na zamek , strukturalne, 50x50 cm
(1)
W magazynie
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
79,87 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Poszewki na poduszki zestaw Macie
2 szt., bawełniane, na zamek , w paski, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
79,87 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Dozownik do mydła Macre
Kamienny, beżowy, ø 7 cm, wysokość 19 cm
W magazynie
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Wieszak na ręczniki Arely
Ścienny, ze stali nierdzewnej, czarny, 29x10 cm, wysokość 1 cm
(1)
Dostawa od 14.12.2026
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Koszyk Words
Z hiacyntu wodnego, w naturalnym kolorze, wysokość 27,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Koszyki zestaw Tossa
2 szt., z trawy morskiej, w naturalnym kolorze, wysokość 25 cm
(2)
W magazynie
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Wazon Kelse
Szklany, niebieski, ø 13 cm, wysokość 30,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Anuba
Żakardowa, na zamek , strukturalna, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Poszewki na poduszki zestaw Raylo
2 szt., na zamek , strukturalne, 50x50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
79,87 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Koszyk Tandani
Tekstylny, kremowy, ø 25 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Haczyki zestaw Nadua
3 szt., ścienne, z litego drewna bukowego
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
159,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Kosz na pranie Bamboo
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 70 l
(2)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Paradiso Palm
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, beżowa, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker Heart
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z kory, z nadrukiem, biała/różowa, 200x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
OYOY Living Design
Podkładka do naczyń
Silikonowa, czarna, 40x36 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy
Stalowy, w kolorze matowej czerni, 18x16 cm, wysokość 59 cm
(11)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Nowość
YAMAZAKI
Uchwyt na suszarkę do włosów Film Hook
Ścienny, metalowy, czarny, 8x13 cm, wysokość 14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Figurka Leaf
Metalowa, 8,5x25 cm, wysokość 36 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Bigso
Organizer Johan Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 18,5x35 cm, wysokość 26,5 cm
(20)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Kubek na szczoteczki do zębów EasyStore Luxe
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, ø 9 cm, wysokość 12 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Lustro Inge
Kosmetyczne, 22x25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Mata samochodowa Dog Fantasy
Czarna
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Ociekacz Surface
Na sztućce, metalowy, w kolorze srebra, 20x8 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Stojak na ręczniki Dara
Metalowy, w kolorze srebra, 50x26 cm, wysokość 87 cm
(132)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Selloana
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(10)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
79,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Black Poppy
29x41 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Gingko
29x41 cm
(5)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Girl Power
29x41 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Lady
29x41 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Lovers Line Art
29x41 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Minimal Woman Face Line Art
29x41 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Mountains
29x41 cm
(1)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Nude Faces
29x41 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Profile
29x41 cm
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat White Poppy
29x41 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Woman Face
29x41 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Monstera
29x41 cm
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Bovino
Zielona, ze zdejmowaną poszewką, 30x60 cm
(2)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Sakala
Kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Poduszka ergonomiczna Comfort
Czarna, 25x43 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Drążek na zasłonę prysznicową
Ścienny, metalowy, w kolorze srebra, 90 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Watercolour
2 szt., ze szkła hartowanego, abstrakcyjny wzór, 52x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Waffle
Bawełniany, szary, 130x170 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Curly Wooly
Polarowy, szary, 180x220 cm
(1)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Zenta
Ze szkła z recyklingu, zielony, ø 13 cm, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
61
62
63
...
145
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt