Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Luxusné akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 624 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Gardinia
Krążki do karnisza z haczykami zestaw Kreta
10 szt., metalowe, białe
(2)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
3,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Lustro Daisy
Kosmetyczne, powiększające, 7x7 cm
(3)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Wieszak na ręczniki Fixeo
Bez wiercenia, metalowy, w matowym białym kolorze, ø 20 cm
(1)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Maximex
Nakładka na kran do odkamieniania
(246)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Butelka Mimo
600 ml, podróżna, niebieska
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Addis
Zapasowa końcówka do mopa
(73)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Rotho
Organizer do lodówki Loft
Plastikowy, wysokość 15 cm
(255)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Love Story
Podkładka pod miskę Cat Shape
Tekstylna, czarna, 37x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Woolen
Z materiału sherpa, na zamek , 40x40 cm
(4)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Leo
Z szenilu, na zamek , 40x40 cm
(6)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Rex London
Talerzyk na biżuterię Heart
8x10 cm, wysokość 1 cm
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Nancy
Tekstylny, beżowy, 46x46x20,5 cm
(67)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na suszarkę do włosów Milano
Ścienny, stalowy, w kolorze srebra, 12x11 cm, wysokość 4,5 cm
(52)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Worek próżniowy Single Space XL
(66)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Love Story
Worki na psie odchody
Czarne
(4)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
2,92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC ø 8 cm
Zapasowa, plastikowa, czarna, ø 8 cm, wysokość 9 cm
(30)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Zestaw do czyszczenia żelazka
2 szt., niebieski, 3x3 cm, wysokość 9 cm
(17)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Curver
Pojemnik na karmę
Biały, 20x26 cm, wysokość 24 cm, 6 l
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Vileda
Ścierki zestaw Pro Clean
6 szt., z mikrowłókna
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34,90 zł
5,82 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Curly
Aksamitna, na zamek , geometryczna/strukturalna, 40x40 cm
(3)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Natureo
Aksamitna, na zamek , strukturalna, 40x40 cm
(2)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Helira
Bawełniana, na zamek , 40x40 cm
(4)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Home
Stalowy, kremowy, ø 7,5 cm, wysokość 11,5 cm
(55)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Allstar
Dozownik do mydła Lyon
Plastikowy, w matowym białym kolorze, 350 ml, ø 9 cm, wysokość 12,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Addis
Miska
Plastikowa, czerwona, 9,5 l, 32x38 cm, wysokość 14 cm
(19)
Dostawa od 06.11.2026
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik pod łóżko Urban
Tekstylny/plastikowy, wysokość 18 cm
(471)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Foutastic
Dywanik łazienkowy Dogs
Odpowiedni do prania, 40x60 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Wenko
Wieszaki zestaw
3 szt., na spodnie, drewniane, brązowe, długość 25 cm, wysokość 16,5 cm
(120)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wieszak Zigga
Metalowy, żółty, długość 12,5 cm, wysokość 20,5 cm
(1)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Miska Dog Fantasy
Dla psów, ze stali nierdzewnej, ø 29 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wałek do czyszczenia ubrań
Biały
(109)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Podkładka do naczyń
Plastikowa, szara, 45x40 cm
(177)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Addis
Pojemniki na żywność Clip Tight
3 szt., 240 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Addis
Pojemniki na żywność Clip Tight
3 szt., 300 ml
(1)
Dostawa od 06.11.2026
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Poszewka na poduszkę Stars
Na zamek , w gwiazdy, 40x40 cm
(1)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Suszarka na pranie Iseo
Wisząca, biała, metalowa, długość powierzchni suszenia 2 m
(450)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Tom Tailor T-Terrazzo
Z żywicy polimerowej, szary, 8x8 cm, wysokość 10,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Addis
Szczotka do naczyń
(168)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do naczyń Moritz
(1)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Trymer do sierści
Szary
(2)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit V
40 szt., z taśmą, 3 l
(4)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
0,85 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stoper do drzwi Multi-STOP®
Plastikowy, zielony, 2,5x12 cm, wysokość 8 cm
(29)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 2 szt.
Curver
Pojemniki na żywność Vedo
2 szt., jasnoszare, 1,3 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33,99 zł
17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
Premium
Kave Home
Mydelniczka Elenei
Marmurowa, biała, ø 12 cm, wysokość 2 cm
(5)
Dostawa od 14.12.2026
33,29 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
2 szt., wiszące, bambusowe, w naturalnym kolorze
(38)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Eclipse
Bawełniana, na zamek , z ornamentami, 40x40 cm
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Końcówka do szczotki do WC ø 7,5 cm
Zapasowa, plastikowa, biała, ø 7,5 cm, wysokość 9 cm
(31)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Allstar
Zestaw akcesoriów łazienkowych Fano
Plastikowy, w matowym białym kolorze
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
141
142
143
...
148
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt