Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 615 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Wallity
Obraz
50x120 cm, drukowany, na płótnie
(12)
Dostawa od 11.11.2026
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Obraz
70x100 cm, ręcznie malowany, na płótnie
W magazynie
Ostatnia sztuka
785 zł
z kodem
924 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Orea Duo Gold
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze złota, 60x12 cm, wysokość 4,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
191 zł
z kodem
225 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Orea Gold
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze złota, 14x7 cm, wysokość 12,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Orea Gold
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, szklany, w kolorze złota, 200 ml, 10x10,5 cm, wysokość 16,5 cm
(1)
Dostawa od 26.10.2026
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
BENAB
Stelaż EXKLUZIV
80x200 cm, lamelowy, regulowany/z regulacją twardości, nośność 130 kg
(1)
Dostawa od 19.10.2026
960 zł
z kodem
1 129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
BENAB
Stelaż EXKLUZIV
80x200 cm, lamelowy, nieregulowany/z regulacją twardości, nośność 120 kg
Dostawa od 19.10.2026
649 zł
z kodem
764 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
BENAB
Stelaż Klasik
90x200 cm, listwowy, nieregulowany, nośność 120 kg
Dostawa od 19.10.2026
586 zł
z kodem
689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
-15% z kodem
Euromant
Koc Squares
Z mieszanki bawełny, jasnożółty, 140x180 cm
(3)
W magazynie
197 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Euromant
Koc Guadalajara
Z mieszanki bawełny, zielony/beżowy, 140x180 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
197 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Wenko
Kosz na pranie Trio
Tekstylny, kremowy, 3x50 l
(7)
W magazynie
196 zł
z kodem
230 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Simi
Szybkoschnący, okrzemkowy (z diatomitu), biały, 39x60 cm
(15)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Leno
Z pedałem, stalowy, jasnobrązowy, 5 l
(19)
W magazynie
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki Fondiro
Ścienny, stalowy, w kolorze matowej czerni, 24x12 cm, wysokość 42 cm
(43)
W magazynie
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Organizer do szafy Herkules
Metalowy, czarny, 120x42 cm, wysokość 4 cm
(9)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Pergole
Ceramiczny, kremowy, ø 7 cm, wysokość 9 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na ręczniki Iria
Stalowy, czarny, 48x20 cm, wysokość 81,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
333 zł
z kodem
392 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Wenko
Zapasowe wkłady do pochłaniacza wilgoci zestaw
2 szt., białe
(15)
W magazynie
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer na przyprawy Ima
Bez wiercenia, metalowy, czarny, 30x11 cm, wysokość 12 cm
(27)
W magazynie
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kosz na pranie Ecori
Składany, tekstylny, czarny, 32 l
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Lambris
Odpowiedni do prania, plastikowy, brązowy, 65x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki papierowe Jet
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, metalowy, czarny, 12x30 cm, wysokość 15 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Piedo
Szklany, czarny, 25x12 cm, wysokość 9 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Celano
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, czarny
(131)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Organizery do szafy zestaw Herkules
2 szt., metalowe, czarne, 94x38 cm, wysokość 8 cm
(8)
W magazynie
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
90 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Iria
Ze szczotką, stalowy, czarny, 20x23 cm, wysokość 72 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
309 zł
z kodem
364 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Pochłaniacz wilgoci Humidity killer 5 kg
Niebieski/jasnoszary
(12)
W magazynie
189 zł
z kodem
222 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Prima
38 x 41 cm, musztardowa
(17)
W magazynie
142 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Tartas
Ścienny, plastikowy, biały, 960 ml, 9x14,5 cm, wysokość 24 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Sassi
Odpowiedni do prania, plastikowy, szary, 65x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Vorno
Wolnoopadająca, 37,5 x 46 cm, plastikowa, czarna
(11)
Dostawa od 26.10.2026
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Rondo
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, czarny
(50)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Mydelniczka Badi
Ceramiczna, żółta, ø 11,5 cm, wysokość 3 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Orio
Metalowy, czarny, 12x21 cm, wysokość 10,5 cm
(56)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Pioppo
37 x 43 cm, niebieska, kwiecista
(10)
W magazynie
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw Jet
6 szt., bez wiercenia, metalowe, czarne
(26)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Libertà
Bez wiercenia, plastikowa, w kolorze srebra z połyskiem
(39)
W magazynie
59 zł
z kodem
68,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Lustro Onno
Kosmetyczne, z oświetleniem, powiększenie 5x, ø 16,5 cm
(14)
W magazynie
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Lustro Barona
Kosmetyczne, z oświetleniem/powiększające, powiększenie 5x, ø 20 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Wenko
Zapasowy wkład do pochłaniacza wilgoci Moisture killer 5 kg
Biały
(7)
W magazynie
113,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Koszyki zestaw Ecori
2 szt., do przechowywania, tekstylne, czarne, wysokość 21,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
106 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik Flowers
950 ml, na żywność, plastikowy
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Reitani
Ścienny, ze stali nierdzewnej, biały, 2x9 cm, wysokość 40 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy
Ze stali nierdzewnej, w kolorze złota, 17x21 cm, wysokość 55 cm
(57)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Badi
Ceramiczny, żółty, 320 ml, 9,5x8 cm, wysokość 16 cm
(16)
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Wenko
Kosz na pranie Bea
Tekstylny, jasnoszary, 75 l
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Floresta
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC
Szklana, biała, ø 11 cm, wysokość 11 cm
(10)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
98
99
100
...
148
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt