Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 614 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz White Sculpture
90x120 cm, ręcznie malowany, na płótnie
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 427 zł
z kodem
1 679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Light Leaves
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
292 zł
z kodem
343,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Fortuna White
90x120 cm, ręcznie malowany, na płótnie
(1)
Dostawa od 06.11.2026
1 606 zł
z kodem
1 889 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Water Plants
50x70 cm, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
289 zł
z kodem
339,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Downhill
60x80 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
560 zł
z kodem
659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Lustro Madrid
Ścienne, 50x70 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
298 zł
z kodem
350,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Lustro Madrid
Stojące, 40x150 cm
(8)
Dostawa od 26.10.2026
539 zł
z kodem
634 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Zegar Biel
Ścienny, ø 51 cm
(7)
Dostawa od 26.10.2026
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Lustro Madrid
Ścienne, 50x80 cm
(17)
W magazynie
313 zł
z kodem
368 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Lustro Palermo
Ścienne, 50x55 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Wazon Corvo
Wysoki, z terakoty, brązowy, ø 40 cm, wysokość 80 cm
(7)
Dostawa od 29.10.2026
1 529 zł
z kodem
1 799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Wieszak ścienny Abano
Z półką, z litego drewna topolowego, w naturalnym kolorze, szerokość 78 cm, wysokość 17 cm, głębokość 31 cm
(2)
Dostawa od 26.10.2026
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Really Nice Things
Poduszka dekoracyjna Prada
Czarna, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(24)
W magazynie
152 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
iDesign
Organizer łazienkowy Palette Station
Na kosmetyki, z plastiku z recyklingu, w kolorze matowej czerni, 10x20 cm, wysokość 8 cm
(4)
W magazynie
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
iDesign
Organizer łazienkowy Nail Station
Na kosmetyki, z plastiku z recyklingu, w kolorze matowej czerni, 20x16,5 cm, wysokość 8 cm
(6)
W magazynie
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Gąbki do grilla zestaw Ben
2 szt., nylonowe
(65)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Licata
Wolnoopadająca, 37,5 x 44,5 cm, plastikowa, jasnoniebieska, abstrakcyjny wzór
(11)
W magazynie
207 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Edea
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, czarny
(21)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Manaus
Wolnoopadająca, 37,5 x 44,5 cm, plastikowa, niebieska, kwiecista
(8)
W magazynie
205 zł
z kodem
241 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Ferla
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, ø 18 cm, wysokość 69 cm
(26)
Dostawa od 26.10.2026
188 zł
z kodem
221 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Hexa
Ceramiczny, niebieski, 6,5x6,5 cm, wysokość 9 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Koszyk na pieczywo
Czarny, metalowy/tekstylny, 10,5x21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dodatkowa półka Ima
Bez wiercenia, metalowa, czarna, 30x9 cm, wysokość 6,5 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Braidi
Ze szczotką, bambusowy, czarny, 20x26 cm, wysokość 75,5 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
264 zł
z kodem
310 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Sitko do zlewu Sava
Silikonowe, czarne, ø 12 cm
(32)
W magazynie
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Obraz Abstract Sunset
100x70 cm, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
543 zł
z kodem
639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Obraz Hongkong
100x70 cm, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
467 zł
z kodem
549 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Obraz Earth
70x100 cm, drukowany, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
569 zł
z kodem
669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Obraz Dark Marble
100x70 cm, szklany
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
560 zł
z kodem
659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Obraz Marble
70x50 cm, szklany
W magazynie
299 zł
z kodem
352 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Addis
Wieszaki zestaw
20 szt., plastikowe, białe, długość 42 cm, wysokość 21 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
82,99 zł bez kodu
4,15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Mop Essentials
(6)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 50 szt.
Addis
Wieszaki zestaw
50 szt., plastikowe, czarne, długość 45 cm, wysokość 23,5 cm
(3)
W magazynie
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
2,98 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Mechaniczna szczotka
Czarna
(10)
Dostawa od 06.11.2026
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Addis
Wieszaki zestaw
10 szt., plastikowe, szare, długość 42 cm, wysokość 21 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
4,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Addis
Ścierki zestaw
4 szt., z mikrowłókna
(4)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
8 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
iDesign
Mata ochronna do pojemnika iD Wallspace
Ścienna, plastikowa, szara, 28x28x2 mm
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
iDesign
Pojemnik
3,8 l, na żywność, plastikowy, biały
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
iDesign
Organizer iD Wallspace
Ścienny, z plastiku z recyklingu, 45x31x20 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
162 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
iDesign
Organizer iD Wallspace
Ścienny, z plastiku z recyklingu, 39x32x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
iDesign
Pojemnik
2 l, na żywność, plastikowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-15% z kodem
iDesign
Pojemnik
3 l, na żywność, plastikowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
iDesign
Pokrywa do pojemnika iD Wallspace
Ścienna, z plastiku z recyklingu, szara, 40x32x1,5 cm
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
iDesign
Wieszak ścienny iD Wallspace
Plastikowy, szerokość 65 cm, wysokość 15,5 cm, głębokość 31 cm
W magazynie
268 zł
z kodem
315 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
iDesign
Separator do pojemnika iD Wallspace
Ścienny, z plastiku z recyklingu, 27x5x16 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Koszyki zestaw
3 szt., tekstylne, w naturalnym kolorze, wysokość 22 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
201 zł
z kodem
235,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Szkatułka na biżuterię
Szklana, 18x13 cm, wysokość 6 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Casa Selección
Stojak na papier toaletowy Simply
Metalowy, czarny, ø 15 cm, wysokość 46,5 cm
(44)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
67,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
96
97
98
...
148
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt