Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 585 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Prześcieradło Khaki
Z gumką, dwuosobowe, lniane, w kolorze khaki/szare, 140x200 cm
(139)
W magazynie
Ostatnie sztuki
539 zł
z kodem
634 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Patch
Sztruksowa, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Bubble
Z mikropluszu, w kolorze ochry, 130x180 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
274 zł
z kodem
321,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Rabbit
Z mikropluszu, niebieski, 130x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
z kodem
304 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Velveteen
Z mikropluszu, jasnobrązowy, 150x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Velveteen
Z mikropluszu, jasnobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Rabbit
Z mikropluszu, w kolorze ochry, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Taśma uszczelniająca Mink
Niebieska, 10x90 cm
(68)
Dostawa od 09.11.2026
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
ZicZac
Taca Querco
Ø 36 cm , korkowa
(1)
W magazynie
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
ZicZac
Taca Querco
14,5x28 cm, korkowa
(1)
W magazynie
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bigso
Pojemniki zestaw Ture Paper Laminate
3 szt., kartonowe, białe, 45x36x24 cm
W magazynie
163 zł
z kodem
192 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bigso
Pojemnik Tellus Paper Laminate
Kartonowy, szary
(5)
W magazynie
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 2 szt.
Bigso
Organizery zestaw Viola Paper Laminate
2 szt., na dokumenty, kartonowe, 10x24,5 cm, wysokość 32,5 cm
(7)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bigso
Pojemniki zestaw Ture Canvas Paper Laminate
3 szt., kartonowe, jasnoszare, 45x36x24 cm
W magazynie
213 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bigso
Organizer do szuflady Paper Laminate
Kartonowy, 35,5x17,5 cm, wysokość 10 cm
(10)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Gazetnik Guixols
Wiklinowy, w naturalnym kolorze, 16x43 cm, wysokość 33 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227,98 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stojak na przybory kuchenne Tossa
Z trawy morskiej, w naturalnym kolorze, 20x20 cm, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
z kodem
102,84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Descanso
Koc Fiori
Z mikropluszu, beżowy, 130x160 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
184 zł
z kodem
215,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Termos Morar
900 ml, ze stali nierdzewnej, brązowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Prescott
Na ciastka, metalowy, w kolorze miedzi
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
127 zł
z kodem
149,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Stojak na kubki Hirano
Metalowy, w kolorze srebra, ø 15 cm, wysokość 34 cm
(6)
W magazynie
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Zestaw na olej i ocet Montela
200 ml, szklany
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Wazon Horizon
Szklany, ø 8 cm, wysokość 26 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Stojak na ręczniki papierowe Delphine
Metalowy, w kolorze złota, ø 14 cm, wysokość 36 cm
(10)
W magazynie
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Grocer
2 l, na żywność, szklany
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Premier Housewares
Pojemniki Fenwick
3 szt., na żywność, kamienne
(8)
Dostawa od 29.10.2026
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
48,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Pojemniki Speckled
3 szt., na ciastka, metalowe, czarno-białe
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
71,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik na odpadki organiczne
Metalowy, kremowy, ø 20 cm, wysokość 21 cm, 3 l
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Pojemniki Urban
3 szt., na ciastka, metalowe, czarno-białe
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Stojak na ręczniki papierowe Monzaro
Drewniany, brązowy, ø 14 cm, wysokość 30 cm
(5)
Dostawa od 29.10.2026
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Wazon Baufort
Szklany, ø 15 cm, wysokość 30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Zestaw na olej i ocet Montela
330 ml, szklany
(11)
W magazynie
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Cabin In The Mountain
Pikowany, z satyny bawełnianej, czarno-biały, 140x200 cm
(1)
W magazynie
373 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Where Butterfly Fly
Pikowany, z satyny bawełnianej, biały, 140x200 cm
(1)
W magazynie
373 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Colours and Flowers
Pikowany, z satyny bawełnianej, 140x200 cm
W magazynie
369 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Colour Shades
Pikowany, z satyny bawełnianej, 140x200 cm
W magazynie
373 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Monster Alphabet
Pikowany, z satyny bawełnianej, biały, 140x200 cm
W magazynie
373 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Rallye
Pikowany, z satyny bawełnianej, kremowy, 140x200 cm
W magazynie
373 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Travel Around The World
Pikowany, z satyny bawełnianej, szary, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
373 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Meow Meow
Pikowany, z satyny bawełnianej, różowy, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
373 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Sisters Balerinas
Pikowany, z satyny bawełnianej, biały/pomarańczowy, 140x200 cm
(1)
W magazynie
369 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Bunnies In The Rain
Pikowany, z satyny bawełnianej, biały, 140x200 cm
W magazynie
369 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Sweet Bunnies
Pikowany, z satyny bawełnianej, różowy, 140x200 cm
W magazynie
369 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Abstract
16 szt., samoprzylepne, beżowe, 20x65 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
270 zł
z kodem
318 zł bez kodu
19,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Cottage Warmth
16 szt., samoprzylepne, kremowe, 20x65 cm
(8)
W magazynie
276 zł
z kodem
325 zł bez kodu
20,31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Horizon
16 szt., samoprzylepne, 20x65 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
243 zł
z kodem
286 zł bez kodu
17,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Floral Path
16 szt., samoprzylepne, 20x65 cm
(20)
W magazynie
298 zł
z kodem
351 zł bez kodu
21,94 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Butterfly Life
16 szt., samoprzylepne, kremowe, 20x65 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
259 zł
z kodem
305 zł bez kodu
19,06 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
89
90
91
...
148
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt