Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 556 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Orion
Butelka Moly
1 l, podróżna/z ustnikiem, z tritanu, różowa
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Termos Termo
1,2 l, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Suszarka na pranie Tower
Czarna, metalowa
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
564 zł
z kodem
664 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Organizer na noże DrawerStore
Bambusowy, w naturalnym kolorze
(36)
W magazynie
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Kosz na śmieci Tall
Metalowy, czarny, 27 l
(1)
W magazynie
505 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Balvi
Podpórka do książek Postman
Metalowa
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Balvi
Podpórki do książek Joypad
2 szt., metalowe
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116,99 zł bez kodu
58,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Balvi
Stojak na ręczniki papierowe Chamy
W naturalnym kolorze, ø 16 cm, wysokość 27,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
140 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Balvi
Podpórka do książek Space Walk
Metalowa
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na butelki Tower
Czarny, 20,5x20 cm, wysokość 40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
234 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Organizer na akcesoria do sprzątania CupboardStore
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
118,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Butelka termiczna Loop
500 ml, ze stali nierdzewnej, pomarańczowa
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Balvi
Serwetnik Feline
Metalowy, czarny, 12x6 cm, wysokość 20 cm
(20)
W magazynie
65 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na laptopa Slim
Metalowy, 16x6 cm, wysokość 15 cm
(5)
Dostawa od 22.10.2026
150 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik Rin
Z pokrywką, czarny, 18,5x12,5x7 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Balvi
Organizer Head
Na artykuły papiernicze, z cementu, 8x11,5 cm, wysokość 12 cm
(11)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Parasolnik Smart
Metalowy, biały, 6,5x20 cm, wysokość 9,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
YAMAZAKI
Organizery do szuflady zestaw Tower
2 szt., plastikowe, 24x8 cm, wysokość 7 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
40,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik na karmę Tower
Czarny, 41x24 cm, wysokość 42,5 cm, 25 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
352 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Kosz na pranie Tota Trio
Tekstylny, antracytowy, 3x30 l
(9)
W magazynie
641 zł
z kodem
754 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na tablet Magnetic Tower
Plastikowy, 5x2,5 cm, wysokość 5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Balvi
Podpórka do książek Bookshop
Metalowa
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Dodatkowa półka Tower
Biała, 32,5x16 cm, wysokość 46 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
441 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Kosz na pranie Tower
Metalowy, biały, 55 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
450 zł
z kodem
529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Ociekacz Excel
Dwupiętowy, ze stali nierdzewnej, szary, 31,5x46,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
369 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Organizer na przyprawy Duo
Szary, 18,5x26,5 cm, wysokość 17,5 cm
(17)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Szczotka do WC Flex
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 9x9 cm, wysokość 44 cm
(5)
W magazynie
319,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Miska Duo
Plastikowa, szara, 33,5x33,5 cm, wysokość 16,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Balvi
Podpórka do książek Fishing Cat
Metalowa
(48)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Balvi
Talerzyk na biżuterię Unicorn
Porcelanowy, 15x15 cm, wysokość 11 cm
(4)
W magazynie
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Balvi
Podpórka do książek Sherlock
Metalowa
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
113,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Balvi
Organizer Mr. Tidy
Na artykuły papiernicze, ceramiczny, 10x9 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Joseph Joseph
Worki na śmieci zestaw Titan20/Porta
20 szt., z taśmą, 40 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
4,15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Kosz na pranie Knit
Plastikowy, szary, 57 l
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
132,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Dutch
Z półką, metalowy, w kolorze srebra, szerokość 80 cm, wysokość 90 cm, głębokość 33 cm
Dostawa od 21.10.2026
835 zł
z kodem
982 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Dexter
Metalowy, łososiowy, szerokość 40 cm, wysokość 21 cm, głębokość 8 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
269 zł
z kodem
315,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Spinder Design
Haczyk Bug
Ścienny, plastikowy, w kolorze złota
W magazynie
Ostatnia sztuka
177 zł
z kodem
208 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Spinder Design
Haczyk Angle
Ścienny, stalowy, czarny
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Rex
Z półką, metalowy, szarobrązowy, szerokość 100 cm, wysokość 19 cm, głębokość 29 cm
(7)
Dostawa od 21.10.2026
726 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Spinder Design
Wieszak Bro
Z litego drewna kauczukowego, czarny, ø 36 cm, wysokość 170 cm
(5)
W magazynie
519 zł
z kodem
610 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Rex
Z półką, metalowy, szarozielony, szerokość 60 cm, wysokość 10 cm, głębokość 11,5 cm
(4)
Dostawa od 21.10.2026
332 zł
z kodem
390 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Spinder Design
Wieszak Jessy
Metalowy, szarozielony, ø 40 cm, wysokość 170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
496 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Spinder Design
Półka łazienkowa Multi
Ścienna, stalowa, czarna
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
399 zł
z kodem
469 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Rizzoli
Z półką, metalowy, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 76 cm, wysokość 76 cm, głębokość 34 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 037 zł
z kodem
1 220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Leatherman
Metalowy, szarobrązowy, szerokość 70 cm, wysokość 10 cm, głębokość 7 cm
(5)
Dostawa od 21.10.2026
271 zł
z kodem
319 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Spinder Design
Haczyk Tick
Ścienny, plastikowy, biały
W magazynie
Ostatnia sztuka
161,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Spinder Design
Lustro Donna
Ścienne, ø 60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
960 zł
z kodem
1 129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Carve
Z półką, metalowy, czarny, szerokość 75 cm, wysokość 113 cm, głębokość 29 cm
Dostawa od 21.10.2026
1 087 zł
z kodem
1 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
84
85
86
...
148
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt