Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 604 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Golden Fall
Lniana, na zamek , 40x40 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Amber Bronze Stripes
Lniana, na zamek , w paski, 40x40 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Wieszak ścienny Plastic
Metalowy, w kolorze srebra, szerokość 31 cm, wysokość 19 cm, głębokość 8 cm
(3)
W magazynie
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Stojak na przybory kuchenne Prescott
Metalowy, w kolorze miedzi/beżowy
(8)
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Chlebak Prescott
Ze stali nierdzewnej, w kolorze miedzi/beżowy, 22x22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Prescott
600 ml, na kawę, metalowy, w kolorze miedzi/w kolorze brązu
(6)
W magazynie
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Wieszak Avento
Metalowy, w kolorze złota, ø 33 cm, wysokość 170 cm
(1)
W magazynie
379 zł
z kodem
445,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Old fashioned
2,2 l, na ciastka, szklany
(4)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Wieszak na drzwi Chrome
Metalowy, w kolorze srebra, szerokość 11 cm, wysokość 16 cm, głębokość 23 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Wieszak Avento
Metalowy, w kolorze złota, ø 33 cm, wysokość 170 cm
Dostawa od 29.10.2026
373 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Wieszak na drzwi Jaxen
Metalowy, biały/w kolorze srebra, szerokość 41 cm, wysokość 17 cm, głębokość 12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Meise Möbel
Stelaże zestaw Belovit
180x200 cm, 2 szt., lamelowe, nieregulowane/z regulacją twardości, nośność 240 kg
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 120 zł
z kodem
1 318 zł bez kodu
659 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (7)
-15% z kodem
KIS
Pojemnik Scuba Box
Z pokrywką, plastikowy, czarny, pojemność 43 l, 49,5x39x34 cm
W magazynie
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
KIS
Pojemnik K Latch Box
Z pokrywką, plastikowy, szary, pojemność 69 l, 59x39x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
149,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
KIS
Kosz na śmieci Chic Bin M
Z pedałem, plastikowy, w kolorze matowej czerni, 25 l
(6)
W magazynie
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
KIS
Separator do pojemnika K Latch Box
Plastikowy, szary, 54,5x36x8,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
Do koszyka
Do koszyka
KIS
Separator do pojemnika K Latch Box
Plastikowy, szary, 35,5x26,5x8,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
23,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
KIS
Pojemnik All In Box
Z pokrywką, plastikowy, biały, pojemność 55 l, 55x39x46 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
113,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tvilum
Stelaż
140x200 cm, listwowy, nieregulowany, nośność 100 kg
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
321 zł
z kodem
378 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poduszka dekoracyjna
Żółta/biała, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(7)
Dostawa od 15.12.2026
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poduszka dekoracyjna
Zielona, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poduszka dekoracyjna
Biała/zielona, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Narzuta Pique
Bawełniana, brązowa, 200x230 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
152,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Lemons
4 szt., na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
37,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
knor
Lustra Heksagon
4 szt., ścienne, 35x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
248 zł
z kodem
292 zł bez kodu
73 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
knor
Lustro Sylwia
Ścienne, 57x77 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
215,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
knor
Obraz Gold Avenue
50x70 cm, z ramą w zestawie
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
knor
Obraz Down on the Lake
40x50 cm, z ramą w zestawie
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
knor
Obrazy zestaw Rocky Coast
30x40 cm, 3 szt., z ramą w zestawie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Orea
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, biały, 20,5x7,5 cm, wysokość 12,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Haczyk Orea
Z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, biały
(5)
W magazynie
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Orea
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, biały, 7x16 cm, wysokość 4,5 cm
(46)
W magazynie
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Orea Uno
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, biały, 40x7 cm, wysokość 5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Orea
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, szklany, biały, ø 10 cm, wysokość 9,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Orea
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, biała, 12,5x9 cm, wysokość 39 cm
(7)
W magazynie
202 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Charm
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(4)
W magazynie
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
75,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Ash
70x100 cm, z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(8)
W magazynie
316 zł
z kodem
372 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Matisse
30x30 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
171 zł bez kodu
57 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Sail
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(13)
W magazynie
369 zł
z kodem
434 zł bez kodu
217 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Aventurine
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
360 zł
z kodem
423,99 zł bez kodu
212 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Morris
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Pampas
30x30 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(9)
W magazynie
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
61,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Boho
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(13)
W magazynie
129 zł
z kodem
151,99 zł bez kodu
76 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Myrtle
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(15)
W magazynie
322 zł
z kodem
379 zł bez kodu
189,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Green
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
75,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Crystal
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
356 zł
z kodem
419 zł bez kodu
209,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Breeze
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(11)
W magazynie
369 zł
z kodem
434 zł bez kodu
217 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Jade
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
316 zł
z kodem
372 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
68
69
70
...
147
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt