Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 600 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
House Nordic
Zegar Vienna
Ścienny, wysokość 33 cm
(7)
W magazynie
114 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Koszyki zestaw Morella
2 szt., z trawy morskiej, w naturalnym kolorze, wysokość 13 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Wazon
Kamionkowy, kremowy, ø 14,5 cm, wysokość 26,5 cm
(10)
W magazynie
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Wazon
Szklany, brązowy, ø 22 cm, wysokość 29 cm
(2)
Dostawa od 26.10.2026
173 zł
z kodem
204 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Lustro Tab
Kosmetyczne, ø 18 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Lustro Pagani
Ścienne, 57x160 cm
(13)
W magazynie
484 zł
z kodem
569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Koc Santos
Dzianinowy, z bawełny z recyklingu, żółty, 130x170 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Obraz Madeline Relief
60x90 cm, 3D, z ramą w zestawie/na płótnie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
361 zł
z kodem
424,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Koszyki zestaw Aosta
2 szt., wiklinowe, w naturalnym kolorze, ø 39 cm, wysokość 28,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
230 zł
z kodem
271 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
House Nordic
Wieszak ścienny Ember
Bambusowy, w naturalnym kolorze, szerokość 14 cm, wysokość 60 cm, głębokość 9,5 cm
(38)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Plain Flanel
Z gumką, dwuosobowe, flanelowe, szare, 180x200 cm
(4)
W magazynie
115 zł
z kodem
134,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Plain Flanel
Dwuosobowa, na zakładkę, ciepła, flanelowa, zielona, 240x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
My House
Pościel Eugen
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, w paski/w kratkę/z nadrukiem, 140x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Christmas
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, z nadrukiem, biała/szara, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Judith
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, z nadrukiem, szara, 140x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
z kodem
181,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Abstract
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, geometryczna/z nadrukiem, szara/turkusowa, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
160 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Circles
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, geometryczna/z nadrukiem, jasnobrązowa, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
158 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Poszewka na poduszkę Squirell And Toadstool
Bawełniana, na zamek , z nadrukiem, 45x45 cm
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Poszewka na poduszkę Festive Flowers
Bawełniana, na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 45x45 cm
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Szczotka do usuwania sierści
Biała
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Saszetka na woreczki
Szara
(1)
Dostawa od 20.11.2026
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Nożyczki do sierści
Niebieskie
W magazynie
38 zł
z kodem
44,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Raccoon
Tekstylna, jasnoszara
(3)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla kota Boho Cat
Tekstylna, kremowa
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
20,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Love Story
Zabawki dla kota zestaw Boho Fish
2 szt., tekstylne, kremowe
(6)
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Szczotka dla zwierząt
Szara
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Love Story
Worki na psie odchody Lavender
Niebieskie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
22,99 zł bez kodu
5,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Bear
Tekstylna, brązowa
(1)
W magazynie
43 zł
z kodem
50,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zestaw do pielęgnacji sierści
Czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Love Story
Worki na psie odchody Lemon
Niebieskie
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
6,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Legowisko Crafty
Dla psów, okrągłe, kremowe, ø 48 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Szczotka dla zwierząt
Szara
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Raccoon
Tekstylna, szara
W magazynie
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Szczotka dla zwierząt
Szara
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Szczoteczki do zębów dla zwierząt zestaw
Białe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Szczotka dla zwierząt
Szara
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
45,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Ręcznik dla zwierząt
Niebieski
(5)
W magazynie
26 zł
z kodem
30,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Poidełko fontanna
Dla kotów
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Szczotka dla zwierząt
Biała
(3)
Dostawa od 20.11.2026
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Trymer do sierści
Szary
(2)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa
Gumowa, niebieska
(1)
W magazynie
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Szelki dla zwierząt Reflective
W rozmiarze XS, żółte
W magazynie
Ostatnia sztuka
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Love Story
Worki na psie odchody
Czarne
(4)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
2,92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Bear
Tekstylna, brązowa
(2)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Homéa
Pojemnik
Z pokrywką, plastikowy, jasnozielony, pojemność 4,5 l, 24,5x18x15 cm
(3)
W magazynie
31 zł
z kodem
35,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Homéa
Pojemnik
Z pokrywką, plastikowy, jasnozielony, pojemność 2,5 l, 24x18x8 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Brabantia
Pojemnik ochronny na suszarkę WallFix
Ścienny, w kolorze srebra, metalowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
498,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Stojak na ubrania Linn
Stalowy, czarny, 99,5x57 cm, wysokość 190 cm
Dostawa od 23.10.2026
785 zł
z kodem
924 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
65
66
67
...
147
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt