Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 548 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Mette Ditmer Denmark
Haczyki zestaw Hang-it
5 szt., ścienne, metalowe, pomarańczowe
(3)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
13,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Wieszak ścienny Roots
Z litego drewna dębowego, brązowy, szerokość 72 cm, wysokość 5 cm, głębokość 6 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
269 zł
z kodem
316 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Wieszak ścienny Showcase
Z półką, z litego drewna dębowego, brązowy, szerokość 60 cm, wysokość 10 cm, głębokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
270 zł
z kodem
318 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dozownik do mydła Travertine
Kamienny, beżowy, 250 ml, ø 8,5 cm, wysokość 12,5 cm
(3)
W magazynie
206 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Wieszak ścienny Showcase
Z półką, z litego drewna dębowego, brązowy, szerokość 90 cm, wysokość 10 cm, głębokość 18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
437 zł
z kodem
514 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dozownik do mydła Travertine
Kamienny, beżowy, 250 ml, ø 7,5 cm, wysokość 17,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Travertine
Kamienny, beżowy, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Figurka His Reflective Mind
16x18 cm, wysokość 30 cm
Dostawa od 30.10.2026
403 zł
z kodem
474 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dozownik do mydła Marble
Marmurowy, ciemnozielony, 200 ml, ø 8,5 cm, wysokość 12,5 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
198 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Drabinka na ręczniki Roots
Drewniana, brązowa, długość 60 cm, wysokość 180 cm
Dostawa od 03.11.2026
594 zł
z kodem
699 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Marble
Marmurowy, ciemnozielony, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Diagonal
Z bio bawełny, miętowy, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Pościel Colore
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa/dwustronna, z perkalu bawełnianego, geometryczna, jasnoniebieska, 140x200 cm
Dostawa od 30.10.2026
281 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Obraz Hello
32x44 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
228 zł
z kodem
268 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Hübsch
Wazony zestaw Popsicle
3 szt., ręcznie wykonane, szklane, ø 10 cm, wysokość 19 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
292 zł
z kodem
343 zł bez kodu
114,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Pościel Block
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, geometryczna, lawendowa/beżowa, 140x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
311 zł
z kodem
366 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Wieszak ścienny Cosplay
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, szerokość 40 cm, wysokość 4 cm, głębokość 4 cm
Dostawa od 02.11.2026
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Wazon Aino
Ręcznie wykonany, szklany, ø 22 cm, wysokość 19 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
230 zł
z kodem
271 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Wieszak ścienny Cosplay
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, szerokość 100 cm, wysokość 4 cm, głębokość 4 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
271 zł
z kodem
319 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Wieszak ścienny Cosplay
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, szerokość 60 cm, wysokość 4 cm, głębokość 4 cm
Dostawa od 02.11.2026
194 zł
z kodem
228 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
UMAGE
Haczyk Butterflies Mini
Ścienny, stalowy, jasnoszary/brązowy/w naturalnym kolorze
(1)
Dostawa od 30.10.2026
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
UMAGE
Haczyk Butterflies Medium
Ścienny, stalowy, antracytowy/brązowy/w naturalnym kolorze
Dostawa od 30.10.2026
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Pojemnik Cemile
Dekoracyjny, drewniany, brązowy, 6,5x4,5x4 cm
(1)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wieszak Zigga
Metalowy, żółty, długość 12,5 cm, wysokość 20,5 cm
(1)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Zorya
Ręcznie wykonany, szklany, w kolorze srebra, ø 21 cm, wysokość 24 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
247 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Pojemniki zestaw Piana
2 szt., drewniane, w naturalnym kolorze, 39x29x20 cm
Dostawa od 29.10.2026
308 zł
z kodem
362 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville Mini
Podpórki do książek Santos
2 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
79 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Taca Hezha
25x34 cm, ceramiczna
(16)
W magazynie
259 zł
z kodem
305 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Eviaya
Niebieski, 130x160 cm
(18)
W magazynie
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Vidia
Ręcznie wykonany, szklany, ø 13 cm, wysokość 18 cm
W magazynie
221 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Zestaw akcesoriów łazienkowych Bea
Kamionkowy, kremowy
(3)
W magazynie
200 zł
z kodem
235 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Elmy
130x160 cm
(3)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Embla
Ręcznie wykonany, kamionkowy, różowy, ø 6 cm, wysokość 14,5 cm
(3)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Gerde
Ręcznie wykonany, kamionkowy, brązowy, ø 7,5 cm, wysokość 21 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Cadeo
Niebieski/różowy, 130x160 cm
(1)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Micadoni
Poduszka do sofy modułowej Martina
Aksamitna, beżowa, szerokość 55 cm
Dostawa od 02.12.2026
207 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Materiał obicia (2)
+ Rozmiar poduszki (2)
-15% z kodem
Light & Living
Figurka Bee
Metalowa, 16x20 cm, wysokość 7,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
89,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Dekoracja ścienna Dragonfly
Metalowa, wysokość 17,5 cm
(2)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Light & Living
Obciążnik do papieru Coral
Szklany, ø 8 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Figurka Leaf
Metalowa, 10x36 cm, wysokość 48 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
222,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Lustro Algeza
Ścienne, 61x61 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
286 zł
z kodem
337 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Obciążnik do papieru Flower
Szklany, ø 8 cm, wysokość 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Figurka Cycle
Metalowa, 7x35 cm, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
390 zł
z kodem
459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Zegar Gwenna
Stołowy, ø 20 cm
Dostawa od 04.11.2026
144 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Kosz na śmieci Verto Recycle
Do segregacji odpadów, z plastiku z recyklingu, niebieski, 54 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Curver
Pojemnik Totem
Z pokrywką, plastikowy, czerwony/czarny, pojemność 60 l, 59x39,5x36 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
154,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Curver
Kosz na śmieci Verto High
Otwierany na dotyk, z plastiku z recyklingu, szaroróżowy, 54 l
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
256 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Organizer do szafy Smart
Wiszący, metalowy, czarny, 96x5,5 cm, wysokość 100 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
59
60
61
...
146
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt