Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 477 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Casa Selección
Szafka na klucze
Wisząca
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Casa Selección
Stopery do drzwi zestaw Home
2 szt., tekstylne, 9x24 cm, wysokość 11 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Casa Selección
Stopery do drzwi zestaw Home
2 szt., tekstylne, ø 13 cm, wysokość 22 cm
(3)
Dostawa od 27.10.2026
146 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Stojak na ręczniki papierowe
Metalowy, biały/w naturalnym kolorze, ø 15 cm, wysokość 31 cm
(6)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Stojak na przybory kuchenne
Metalowy, biały/w naturalnym kolorze, ø 14 cm, wysokość 17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Wazon Clara
Szklany, ø 15 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Serwetnik
Metalowy, czarny/w naturalnym kolorze, 15x6 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Serwetnik
Metalowy, biały/w naturalnym kolorze, 14x6 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Pojemnik na akcesoria do szycia Couture
16x24 cm, wysokość 8 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Casa Selección
Poduszki dekoracyjne zestaw
6 szt., ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
322 zł
z kodem
379 zł bez kodu
63,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Koc Mid Century
Z mikropluszu, beżowy, 130x160 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Casa Selección
Koc Fur Velvet
Z mikropluszu, brązowy, 130x160 cm
Dostawa od 27.10.2026
101 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Casa Selección
Koszyk na owoce
Ø 30 cm, metalowy, czarny
(5)
W magazynie
102 zł
z kodem
119,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Pojemniki zestaw
3 szt., w naturalnym kolorze, 31x23x15 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
152 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Casa Selección
Koszyk na owoce
Ø 26 cm, metalowy, w kolorze złota
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Koszyk na owoce
Ø 30 cm, metalowy, czarny
(2)
W magazynie
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Koc Sherpa Bouclé
Z materiału sherpa, biały, 130x160 cm
(2)
Dostawa od 27.10.2026
66 zł
z kodem
77,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Casa Selección
Pojemniki zestaw
2 szt., z pokrywką/dekoracyjne, ø 20x8,5 cm
(3)
Dostawa od 27.10.2026
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Koszyk na owoce
Ø 28 cm, metalowy, czarny
(1)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Poduszka dekoracyjna Merely
Sztruksowa, niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Poduszka dekoracyjna Sherpa
Z materiału sherpa, biała, 18x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
59,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Poduszki dekoracyjne zestaw Mid Century
2 szt., z materiału bouclé, żółte, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
48,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Stopery do drzwi zestaw Cat
2 szt., tekstylne, 11x34 cm, wysokość 17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Stojak na ręczniki papierowe
Metalowy, w kolorze złota, ø 16 cm, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Pojemniki zestaw
2 szt., z pokrywką/dekoracyjne, ø 17x6,5 cm
Dostawa od 27.10.2026
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Serwetnik
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 19x19 cm, wysokość 7 cm
Dostawa od 27.10.2026
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 3 szt.
Bigso
Pojemniki zestaw Aston Paper Laminate
3 szt., kartonowe, szare, 20,5x29,5x14,5 cm
(2)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
46,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bigso
Organizery do szuflady zestaw Emma Paper Laminate
5 szt., kartonowe
(1)
W magazynie
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bigso
Organizer Cordy Paper Laminate
Na kable, kartonowy, 30x13,5 cm, wysokość 12,5 cm
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bigso
Szkatułka na biżuterię Fawn Paper Laminate
Kartonowa, 26,5x19 cm, wysokość 19 cm
(2)
W magazynie
190 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
B.E.S.
Poszewka na poduszkę Visco
Bawełniana, na zamek , 45x75 cm
(3)
W magazynie
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
B.E.S.
Kołdra Summer
Letnia, 140x200 cm
(1)
W magazynie
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
B.E.S.
Poszewka na poduszkę Summer
Z mikrowłókna, na zamek , 70x90 cm
(19)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
B.E.S.
Pościel Caraway
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania, z kory, z nadrukiem, biała/w kolorze terakoty, 140x200 cm
(1)
W magazynie
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
B.E.S.
Pościel Green Flowers
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania, z kory, kwiecista, zielona, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
B.E.S.
Pościel Orabge Kube
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania, z kory, w paski/w kratkę, pomarańczowa, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
B.E.S.
Pościel Geometries
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania, z kory, geometryczna, żółta/szara, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Dywanik łazienkowy Bati
Odpowiedni do prania, zielony, 70x120 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-15% z kodem
Stanley
Termos IceFlow™ Bottle Twist Flip Frost
470 ml, ze stali nierdzewnej, biały
(1)
W magazynie
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Stanley
Termos IceFlow™ Flip Straw 2.0 Black
1,9 l, ze stali nierdzewnej, czarny
(1)
W magazynie
326 zł
z kodem
384 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Stanley
Termos IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Black
700 ml, ze stali nierdzewnej, czarny
(1)
W magazynie
167 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Stanley
Pojemnik chłodzący Adventure series Rose Quartz
Jasnoróżowy, 15 l, plastikowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
496 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer Ingrid Restore Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x16 cm, wysokość 20,5 cm
(3)
W magazynie
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Bigso
Kosz na śmieci Sofia Canvas Paper Laminate
Biurowy, beżowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Bigso
Organizer Viktoria Paper Laminate
Kartonowy, 25x10 cm, wysokość 32,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Bigso
Organizer Paulina Restore Paper Laminate A4
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 1,5 cm
(4)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Bigso
Organizer Oskar Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 26x35 cm, wysokość 8,5 cm
(46)
W magazynie
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Bigso
Koszyk Soft Storage
Tekstylny, beżowy, ø 20 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
1
...
51
52
53
...
146
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt