Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 582 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ulubione
Snips
Stojak na akcesoria do mycia naczyń
Plastikowy, biały/zielony, 14x27 cm, wysokość 16 cm
(237)
W magazynie
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Casa Selección
Piętrowy kosz na owoce
27,5x34 cm, metalowy, szary
(84)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
103,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Casa Selección
Stojak na przybory kuchenne
Metalowy, czarny, ø 12 cm, wysokość 15,5 cm
(33)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Haczyk Bestlock
Bez wiercenia, stalowy, czarny
(18)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, biały/niebieski, 40x25x25 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Black Edition
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, czarny, 40x25x25 cm
(8)
W magazynie
87 zł
z kodem
102 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik pod łóżko
Próżniowy, wysokość 15,5 cm
(3)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Aspispace M/L
5 szt.
(36)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Premium Valve XL
2 szt.
(20)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Premium Valve L
3 szt.
(41)
Dostawa od 06.11.2026
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
26,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Life
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, biały/czarny, 65x45x26,5 cm
(11)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Półka łazienkowa Bestlock
Bez wiercenia, metalowa, czarna
(54)
W magazynie
104 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Półka łazienkowa Bestlock
Bez wiercenia, metalowa, czarna
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Ściągaczka z uchwytem Bestlock
Czarna, długość 23,5 cm
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Wieszak na ręczniki
Bez wiercenia, metalowy, czarny, 2,5x22 cm, wysokość 22 cm
(48)
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Mydelniczka Bestlock
Bez wiercenia, metalowa, czarna, 13x13 cm, wysokość 10 cm
(35)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Haczyk Bestlock
Bez wiercenia, stalowy, czarny
(33)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Haczyki zestaw Bestlock
2 szt., bez wiercenia, stalowe, czarne
(32)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Półka łazienkowa
Bez wiercenia, plastikowa, czarna/szara
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Black Edition
2 szt., próżniowe/usztywniane, tekstylne, czarne, 42x25x25 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
223 zł bez kodu
111,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Black Edition
2 szt., próżniowe/usztywniane, tekstylne, czarne, 65x45x27 cm
(9)
W magazynie
205 zł
z kodem
241 zł bez kodu
120,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Roll Up L
4 szt.
(20)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Hanging Vacuum M/L
4 szt.
(58)
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Express M
2 szt.
(23)
Dostawa od 06.11.2026
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Vacuum L
6 szt.
(30)
W magazynie
119 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
23,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Life
2 szt., próżniowe/usztywniane, tekstylne, białe, 65x50x27 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
z kodem
240,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Compactor
Pojemniki pod łóżko zestaw Life
2 szt., próżniowe, tekstylne/plastikowe, wysokość 15,5 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
241 zł
z kodem
284 zł bez kodu
142 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Roll Up M
4 szt.
(53)
Dostawa od 06.11.2026
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
14,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Life
2 szt., próżniowe/usztywniane, tekstylne, białe/czarne, 42x25x25 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
108 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Espace L
2 szt.
(34)
W magazynie
Ostatnia sztuka
67 zł
z kodem
78,99 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Vacuum XL
5 szt.
(38)
W magazynie
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
31,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Black Edition
2 szt., próżniowe/usztywniane, tekstylne, czarne, 65x45x27 cm
(15)
W magazynie
195 zł
z kodem
229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Kosz na pranie Tex
Tekstylny, szary, 61 l
(43)
W magazynie
162 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Compactor
Przegrody do szuflad zestaw
6 szt., plastikowe, wysokość 10 cm
(65)
W magazynie
42 zł
z kodem
49,99 zł bez kodu
8,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik Haiphong
Z pokrywką, różowy, pojemność 960 ml, 15x8x8 cm
(8)
W magazynie
120 zł
z kodem
140,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik
Z pokrywką/dekoracyjny, bambusowy, brązowy, pojemność 900 ml, 16x7,5x7,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Koszyk
Do łazienki, tekstylny, szary, wysokość 24 cm
(58)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Koszyk Caracas
Wiklinowy, w naturalnym kolorze, wysokość 22 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę Marble
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 45x45 cm
(51)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę Marble
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 45x45 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Stojak na ubrania
Teleskopowy/na kółkach, metalowy, czarny/w kolorze srebra, 78x42 cm, wysokość 165 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
z kodem
181,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Dekoracja ścienna Grid
Metalowa, wysokość 90,5 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
471 zł
z kodem
554 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Mauro Ferretti
Dekoracja ścienna Sqity
Metalowa, wysokość 50 cm
(29)
Dostawa od 26.10.2026
218 zł
z kodem
256 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Dekoracja ścienna Flowery
Metalowa, wysokość 60 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
666 zł
z kodem
784 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Parasolnik Glam
Metalowy, żółty/w kolorze złota, 18,5x25,5 cm, wysokość 60 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
298 zł
z kodem
350 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Lustro Butterfly
Ścienne, ø 87 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
658 zł
z kodem
774 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Dekoracja ścienna Foglie
Metalowa, wysokość 91 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
190 zł
z kodem
224 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Figurka Leaf
Metalowa, 8,5x25 cm, wysokość 36 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
127
128
129
...
148
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt