Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 405 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Vileda
Zapasowa końcówka do mopa Ultramax XL
(53)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Organizery do szafy zestaw Herkules
2 szt., metalowe, czarne, 94x38 cm, wysokość 8 cm
(8)
W magazynie
144 zł
z kodem
180 zł bez kodu
90 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Yes Everyday
Wazon Zeyra
Ceramiczny, 13,5x17,5 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Bambusa
Bambusowy, w naturalnym kolorze, ø 7 cm, wysokość 11 cm
(47)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dodatkowa półka Lou
Bambusowa, w naturalnym kolorze, 30x11 cm, wysokość 33 cm
(190)
W magazynie
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Woodman
Wieszak Eigen
Z litego drewna dębowego, czarny, wysokość 175 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
567 zł
z kodem
709 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Stojak na papier toaletowy Tower
Stalowy, czarny, 12x16 cm, wysokość 52 cm
(99)
W magazynie
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Stoper do drzwi
Metalowy, szary, 15x6,5 cm, wysokość 9 cm
(108)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Orea
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 12,5x9 cm, wysokość 39 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
225 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Ociekacz Radka
Metalowy, czarny, 36x30,5 cm
(22)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Essentials
Kołdra Medium
Całoroczna, 140x220 cm
(43)
W magazynie
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Maximex
Wybielające markery do fug zestaw
2 szt.
(37)
W magazynie
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
23,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Rotello
Biały, 250 ml, 7,5x9 cm, wysokość 13 cm
(27)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Milazzo
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowa, szara, 10x13 cm, wysokość 34 cm
(384)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Łyżka do butów
Czarna
(60)
W magazynie
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Metaltex
Haczyk Luxy
Wiszący, stalowy, w kolorze srebra
(15)
W magazynie
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Porto
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 19x6 cm, wysokość 14,5 cm
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Parasolnik Smart
Metalowy, czarny, 12x23,5 cm, wysokość 36 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Aquamarbre
Odpowiedni do prania, tekstylny, biały/w kolorze złota, 45x75 cm
(6)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Kosz na pranie Tota Trio
Tekstylny, szary, 3x30 l
(12)
W magazynie
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Metaltex
Dodatkowe półki York
2 szt., drewniane, w kolorze matowej czerni/w naturalnym kolorze, 27x8 cm, wysokość 16 cm
(20)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak Jessy
Metalowy, szarozielony, ø 40 cm, wysokość 170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
467 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Jade
Odpowiedni do prania, ciemnozielony, 45x75 cm
(15)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Akcesoria do montażu bez wiercenia zestaw Viva
2 szt., SafeFix
(327)
W magazynie
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 24 szt.
Addis
Klamerki do bielizny zestaw
24 szt., niebieskie, 2x5 mm, wysokość 7 mm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
1,38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Fusion
Metalowy, szarobrązowy, szerokość 40 cm, wysokość 12 cm, głębokość 6 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
236,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Dodatkowa półka
Stalowa, biała, 45x19 cm, wysokość 18 cm
(441)
W magazynie
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.0 FlowState Tumbler Black
1,18 l, ze słomką, ze stali nierdzewnej, czarny
(3)
W magazynie
182 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Wenko
Pokrowiec na garnitur Business
Niebieski, długość 60 cm, wysokość 100 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Crushed Velvet
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/luksusowa, aksamitna, szara, 200x200 cm
(7)
W magazynie
229 zł
z kodem
285,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cuddly
Z mikropluszu, jasnoróżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(14)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Restilo
Narzuta Ophelia
Pikowana, z mikrowłókna, morska, 170x210 cm
(2)
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lustro Marco
Ścienne, 55x150,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
767 zł
z kodem
959 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Zone
Półka łazienkowa Rim
Ścienna, aluminiowa, czarna
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
292 zł
z kodem
365 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
YAMAZAKI
Dodatkowa półka Tower
Metalowa, czarna, 41x24 cm, wysokość 28 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
241 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Free Play 2
60x80 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(5)
W magazynie
583 zł
z kodem
729 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Wieszak ścienny Rin
Z litego drewna jesionowego, w kolorze matowego srebra/w naturalnym kolorze, szerokość 50 cm, wysokość 10 cm, głębokość 7 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
248 zł
z kodem
310 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Percaline
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu bawełnianego, zielone, 160x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
House Nordic
Wieszak ścienny Ember
Bambusowy, w naturalnym kolorze, szerokość 14 cm, wysokość 60 cm, głębokość 9,5 cm
(37)
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, białe, 160x200 cm
(6)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Podkładka do naczyń
Plastikowa, ciemnoszara, 42x8 cm
(33)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Haczyk Ume
Ścienny, aluminiowy, niebieski
(1)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Parasolnik Himeji
Metalowy, czarny, 10x30 cm, wysokość 43 cm
(36)
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
z kodem
363 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Wazon Hammershøi
Ceramiczny, biały, ø 13,5 cm, wysokość 12,5 cm
(76)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Renee
Z szenilu, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Organizer Walter Paper Laminate
Z szufladką/na dokumenty, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 13 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Dakls
Pojemnik na kapsułki z kawą Black3D
Czarny, ø 11 cm, wysokość 19 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Szczotka do WC Ume
Kamionkowa, jasnozielona, ø 12 cm, wysokość 39 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
271 zł
z kodem
339 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
1
...
44
45
46
...
238
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt