Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 391 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Acento
Ścienny, ø 40 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
z kodem
283,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Haczyk Bird
Ścienny, plastikowy, szary
(42)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dozownik do mydła Modest
Szklany, brązowy, 310 ml, ø 9 cm, wysokość 14 cm
(5)
W magazynie
138 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Metaltex
Uchwyt na akcesoria do sprzątania
2 szt.
(31)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Pojemnik Aria
1,6 l, na ziemniaki/na cebulę i czosnek, metalowy, beżowy/w naturalnym kolorze
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowa, w kolorze srebra z połyskiem, 12,5x9,5 cm, wysokość 37 cm
(424)
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Wieszak ścienny Leaf
Metalowy, w kolorze złota, szerokość 66 cm, wysokość 26 cm, głębokość 6 cm
(5)
W magazynie
183 zł
z kodem
229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw Black Outdoor Kitchen Ureo
2 szt., bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, czarne
(185)
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Art Deco Pearl
Pikowana, niebieska, 220x230 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
306 zł
z kodem
383 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki papierowe Nio
Bez wiercenia, czarny, 7x27,5 cm, wysokość 4,5 cm
(85)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Taca Nirela
Ø 28 cm , ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
z kodem
185,42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Ulubione
Umbra
Wieszak ścienny Sticks
Plastikowy, biały, szerokość 49 cm, wysokość 18 cm, głębokość 3 cm
(80)
W magazynie
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Bigso
Organizer Ringo Restore Paper Laminate
Kartonowy, 25x31,5 cm, wysokość 5 cm
(4)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Rivalta
Ze szczotką, stalowy, w kolorze matowej czerni, 23x18 cm, wysokość 70 cm
(79)
W magazynie
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Metaltex
Organizer na przyprawy York
Drewniany, w kolorze matowej czerni/w naturalnym kolorze, 27x23 cm, wysokość 13 cm
(13)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Softa
2 szt., z mikrowłókna, na zamek , strukturalne, 50x70 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Angus Highland Cow
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, brązowa/beżowa, 135x200 cm
(7)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Drążek na zasłonę prysznicową
Ścienny, metalowy, biały
(57)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Aquamarbre
Odpowiedni do prania, tekstylny, biały/w kolorze złota, 45x75 cm
(6)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Orea Uno
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, biały, 40x7 cm, wysokość 5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Café-To-Go Travel Mug Rose Quartz
230 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(8)
W magazynie
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Zone
Uchwyt na papier toaletowy Rim
Ścienny, metalowy, czarny, 8x15 cm, wysokość 2 cm
(20)
W magazynie
152 zł
z kodem
189,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Dozownik do mydła Tower
Plastikowy, czarny, 250 ml, 5,5x5,5 cm, wysokość 18,5 cm
(79)
W magazynie
Ostatnia sztuka
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Tablo Krem
16 szt., samoprzylepne, kremowe, 25x65 cm
(9)
W magazynie
309 zł
z kodem
386 zł bez kodu
24,13 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Wazon Hammershøi
Ceramiczny, biały, ø 20 cm, wysokość 25 cm
(93)
W magazynie
Ostatnie sztuki
310 zł
z kodem
388 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Badi
Ceramiczna, zielona, ø 13,5 cm, wysokość 38 cm
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Sail
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(13)
W magazynie
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
217 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Mijolnir
Narzuta Pique
Bawełniana, beżowa, 220x240 cm
(234)
W magazynie
225 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Sequin Cluster
2 szt., z mikrosatyny, kopertowe, 50x75 cm
(5)
W magazynie
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
81 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Balvi
Podpórka do książek Fishing Cat
Metalowa
(48)
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Goldes
2 szt., odpowiednie do prania, czarne/w kolorze złota, 60x100 cm
(42)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Lustro Lumi
Kosmetyczne, z oświetleniem/powiększające, powiększenie 5x, ø 25,5 cm
(6)
W magazynie
335 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Woodman
Wieszak Eigen
Z litego drewna dębowego, czarny, wysokość 175 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
567 zł
z kodem
709 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Damask Jacquard
Adamaszkowa, beżowa, 43x43 cm
(2)
W magazynie
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Kosz na śmieci Nova
Z pedałem, plastikowy, zielony, 3 l
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
253 zł
z kodem
316 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Siena
Ze szczotką, biały, wysokość 63 cm
(75)
W magazynie
113 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Savona
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(115)
W magazynie
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Dozownik do mydła Nova One
Kamionkowy, jasnobrązowy, 250 ml, ø 8,5 cm, wysokość 12 cm
(15)
W magazynie
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Macralina
Beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Organizer kuchenny DrawerStore
Szary, 35x21 cm, wysokość 13 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Tablica Era
Magnetyczna, 50x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
455 zł
z kodem
569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Lustro Jimmy
Ścienne, 69x95 cm
(24)
W magazynie
379 zł
z kodem
474 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Organizer łazienkowy Modest
Na waciki, szklany, brązowy, ø 10,5 cm, wysokość 6 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Podpórka do książek Fala
Metalowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Mijolnir
Narzuta Pique
Bawełniana, biała, 220x240 cm
(616)
W magazynie
Ostatnia sztuka
186 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
PT LIVING
Wieszak ścienny Rizar
Biały, szerokość 60 cm, wysokość 11,5 cm, głębokość 4,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Pojemniki na żywność Freska
3 szt., plastikowe/szklane/silikonowe
(198)
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Kosz na śmieci BLACK
Z pedałem, metalowy, czarny, 3 l
(72)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
22
23
24
...
238
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt