Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 341 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Wenko
Podkładka do naczyń Dima
Gumowa, beżowa, 50x40 cm
(7)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Szczotka do usuwania sierści
Biała
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Szczotka do WC Touch
Plastikowa, biała, ø 9 cm, wysokość 44 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Travertine II
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
W magazynie
228 zł
z kodem
268 zł bez kodu
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Deska sedesowa Frog
Wolnoopadająca, 38 x 45 cm, z nadrukiem
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
196 zł
z kodem
230 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Koszyk Inu
Druciany, metalowy, czarny, ø 38 cm, wysokość 18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
217 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Allstar
Kosz na śmieci Portes
Z pedałem, plastikowy, w matowym białym kolorze, 3 l
(3)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bianca
Pościel Shadow Leaves
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, biała/niebieska, 135x200 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Easy Iron
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z mikrowłókna, beżowe, 150x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
PT LIVING
Koszyk na owoce Open Grid
Ø 28 cm, metalowy, żółty
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Kosz na śmieci
Do segregacji odpadów, plastikowy, czerwony, 60 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bigso
Pojemnik Katrin Canvas Paper Laminate
Z pokrywką, kartonowy, czarny, 34,5x45x18,5 cm
(2)
W magazynie
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki zestaw Fixeo
2 szt., bez wiercenia, metalowe, w kolorze matowej czerni
(6)
W magazynie
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
10,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Ulubione
Maximex
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence Rosemary
Ze szkła hartowanego, z nadrukiem, 50x56 cm
(48)
W magazynie
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Ethan
Z bawełny z recyklingu, niebieski/beżowy, 130x160 cm
(1)
W magazynie
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Koszyk
Z trawy morskiej, w naturalnym kolorze, ø 35 cm, wysokość 32 cm
(383)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Brushed
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, jasnoniebieskie, 135x190 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, beżowe, 200x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
149 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (7)
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Mydelniczka Bestlock Magic Bath
Bez wiercenia, metalowa, czarna, 9,5x11,5 cm, wysokość 10 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Pantone
Wazon Warm Gray 2
Ceramiczny, beżowy, ø 10 cm, wysokość 17 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
183 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
Stanley
Kubek termiczny IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Peach Rose
410 ml, ze stali nierdzewnej, brzoskwiniowy
(28)
W magazynie
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
PT LIVING
Tablica World Map
Magnetyczna, 50x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
191 zł
z kodem
225 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Premier Housewares
Lustra Judkins
5 szt., ścienne, 32x37,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
360 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bigso
Koszyk Soft Storage
Do przechowywania, tekstylny, szary, wysokość 19 cm
(6)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mijolnir
Prześcieradło
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, bawełniane, jasnoniebieskie, 140x200 cm
(13)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Dakls
Pojemnik Homemade Tradition
1,7 l, na herbatę, metalowy, biały
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Esme
Z plastiku z recyklingu, zielony, 28x58x48 cm
(1534)
W magazynie
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
-15% z kodem
Casa Selección
Koszyk na owoce
Ø 28 cm, metalowy, czarny
(1)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Viva!
Wisząca, stalowa, w kolorze srebra
(10)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Lerici
Odpowiedni do prania, tekstylny, szarobeżowy, 60x90 cm
W magazynie
165 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, białe, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (6)
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na ubrania Tower
Metalowy, czarny, 52x47 cm, wysokość 140 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
543 zł
z kodem
639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
PT LIVING
Półka na wannę
Regulowana, metalowa, czarna, 61 - 86 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Koc Henry
Z mikropluszu, beżowy, 150x200 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 8 szt.
Hermia
Pojemniki na żywność
8 szt., szare
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
14,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer Ringo Paper Laminate
Kartonowy, 25x31,5 cm, wysokość 5 cm
(1)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer łazienkowy
Obrotowy, plastikowy, ø 28 cm, wysokość 17,5 cm
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Obraz Vivianne
52x72 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
253 zł
z kodem
298 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Koszyk Zic Zac
Z trawy morskiej, czarny/w naturalnym kolorze, ø 45 cm, wysokość 36 cm
(55)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Maximex
Dodatkowa półka Expando
Metalowa, w kolorze srebra, 116x21 cm, wysokość 27 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
My House
Koc Vánoční pohoda
Ze świątecznym motywem, brązowy, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Joseph Joseph
Końcówki do szczotki do naczyń SinkTech
2 szt.
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Poduszka wielofunkcyjna
Niebieska, 33x33 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Ophelia
Pikowana, z mikrowłókna, jasnoniebieska, 220x240 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
B.E.S.
Prześcieradło Jersey Lycra
Z gumką, dwuosobowe, dżersejowe, białe, 200x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Narzuta Adele
Szara, 240x260 cm
(23)
W magazynie
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Brabantia
Stojak na ubrania Linn
Stalowy, czarny, 34x48 cm, wysokość 170 cm
(7)
W magazynie
424 zł
z kodem
499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mijolnir
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Beste
Adamaszkowy, szary, 240x260 cm
(7)
W magazynie
407 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
101
102
103
...
237
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt