Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Tanie akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 244 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na drzwi Celano
Metalowy, w kolorze srebra, szerokość 39 cm, wysokość 11 cm
(123)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bigso
Organizer Elisa Paper Laminate
Na artykuły papiernicze, kartonowy, 12,5x33 cm, wysokość 12,5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
YAMAZAKI
Organizery do szuflady zestaw Tower
2 szt., plastikowe, 24x8 cm, wysokość 7 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
40,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Ściągaczka CleanTech
Beżowa, długość 36 cm
(2)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Pavia
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, stalowa, czarna
(66)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Silky Soft
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, satynowe, czarne, 150x200 cm
(3)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Casa Selección
Lustro
Kosmetyczne, z oświetleniem, 17x22 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Bow
Z materiału bouclé, biała/różowa, 43x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Compactor
Haczyki zestaw Bestlock
4 szt., bez wiercenia, stalowe, czarne
(42)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
20,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Nivala
Wisząca, stalowa, w kolorze srebra
(49)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Pion
Ceramiczna, szara, 12,5x12 cm, wysokość 38,5 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Torba termiczna Budva
W kolorze khaki
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Linen Tales for Bonami
Z mieszanki lnu, kopertowa, 50x70 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Umbra
Organizer łazienkowy Droplet
Plastikowy, 25x15 cm, wysokość 2 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
iDesign
Pojemnik
2 l, na żywność, plastikowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-15% z kodem
Brabantia
Wieszak do prasowania parownicą Linn
Tekstylny, jasnoszary, 1,5x41,5 cm, wysokość 22,5 cm
(1)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnoszare, 140x200 cm
(53)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Nowość
Balvi
Podpórka do książek Lobster
Metalowa
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Cocoty
Czarny/beżowy, 45x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Nowość
Compactor
Koszyk
Z hiacyntu wodnego, w naturalnym kolorze, wysokość 24 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Pojemnik Soft Storage Low
Z pokrywką, tekstylny, szary, 46x56x16 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Poduszka do siedzenia
Zielona, 28,5x37 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik
Drewniany, brązowy, pojemność 3,92 l, 20x14x14 cm
(28)
W magazynie
Ostatnia sztuka
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , kwiecista, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Silky Soft
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, satynowe, szare, 150x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Silky Soft
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, satynowe, różowe, 150x200 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Koc Christmas Nutcracker
Ze świątecznym motywem, bordowy/różowy, 170x130 cm
Dostawa od 04.11.2026
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Koc Christmas Tartan Teddy Bear
Ze świątecznym motywem, ciemnozielony, 170x130 cm
Dostawa od 04.11.2026
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Koc Christmas Gingerbread Stripe
Ze świątecznym motywem, czerwony/w naturalnym kolorze, 170x130 cm
Dostawa od 04.11.2026
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Koc Enchanted Twilight Animals
Ciemnobrązowy, 130x170 cm
Dostawa od 04.11.2026
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Półka łazienkowa Bestlock
Bez wiercenia, metalowa, w kolorze srebra
(24)
Dostawa od 06.11.2026
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Szczotka dla zwierząt
Szara
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ochraniacz na materac Terry Shelly
Wodoodporny/antyalergiczny, 140x190 cm
(7)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
B.E.S.
Prześcieradło Mako
Z gumką, jednoosobowe, dżersejowe, jasnozielone, 90x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Salt&Pepper
Taca Meridian
10x29 cm, kamionkowa
Dostawa od 03.11.2026
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Salt&Pepper
Taca Meridian
10x29 cm, kamionkowa
Dostawa od 03.11.2026
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , kwiecista, 43x43 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Thermal Fleece
Z gumką, jednoosobowe, z mikropluszu, kremowe, 90x190 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bigso
Organizery zestaw Hakan Paper Laminate
2 szt., na dokumenty, kartonowe, 31x23 cm, wysokość 6 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
81,99 zł bez kodu
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bigso
Kosz na śmieci Sofia Canvas Paper Laminate
Biurowy, szary
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
z kodem
81,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Rolser
Podkładka pod żelazko
Silikonowa, czarna, 15x24 cm, wysokość 5 mm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
81,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Koszyk Fiesta
Z trawy morskiej, w naturalnym kolorze, wysokość 16,5 cm
(4)
W magazynie
70 zł
z kodem
81,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Dodatkowa półka Adapto
Stalowa, w kolorze srebra, 57x24 cm, wysokość 15 cm
(2911)
W magazynie
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bigso
Pojemnik Bamboo/Linen
Tekstylny, kremowy, 38x26x16 cm
(2)
W magazynie
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Dodatkowa półka
Ze stali nierdzewnej, czarna, 33x23 cm, wysokość 13 cm
(56)
W magazynie
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Bamboo
Ceramiczny, biały, 276 ml, 9x8 cm, wysokość 17,5 cm
(339)
W magazynie
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Alba
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, bambusowa, czarna/w naturalnym kolorze
(155)
W magazynie
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Haczyk Ume
Ścienny, aluminiowy, beżowy
(14)
W magazynie
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
1
...
63
64
65
...
235
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt