Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Tanie akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 394 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Balvi
Talerzyk na biżuterię Puppy
Metalowy, 10x10 cm, wysokość 10,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Serwetnik Red Ribbon
Ze stali nierdzewnej, czerwony
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
JAHU collections
Dywanik łazienkowy Brick
Niebieski, 50x80 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Lustro
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 2x, 16x23 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Wieszaki zestaw Hang-It
2 szt., metalowe, bordowe, długość 40 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
33,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Mini Frosty
Z mikfroflaneli, czarny, 125x150 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Wenko
Koszyk Rika
Wiklinowy, czarny/w naturalnym kolorze, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Libertà
Bez wiercenia, plastikowa, w kolorze matowej czerni
(17)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Addis
Kosz na śmieci Mode
Z pedałem, plastikowy, biały, 3,5 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Wiaderko A
Metalowe, w kolorze srebra, ø 25 cm, wysokość 22 cm, 8 l
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Organizer do lodówki Kira
Plastikowy, bez wiercenia, biały, wysokość 10 cm
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Aloha
Zielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Balvi
Szkatułka na biżuterię Yoga
Porcelanowa, ø 10 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Lunchbox Nordic sage
900 ml, z podziałką, plastikowy, szałwiowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Stojak na kapsułki Radka
Obrotowy, czarny, ø 14,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Jerry Fabrics
Prześcieradło dziecięce Bluey
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, z nadrukiem, białe, 90x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Mata antyszronowa na szybę samochodu
(4)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Mini Frosty
Z mikfroflaneli, niebieski, 125x150 cm
(2)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Mini Frosty
Z mikfroflaneli, jasnozielony, 125x150 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Mini Frosty
Z mikfroflaneli, brązowy, 125x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Mini Frosty
Z mikfroflaneli, zielony, 125x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Mini Frosty
Z mikfroflaneli, szary, 125x150 cm
(23)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Addis
Kosz na śmieci Mode
Z pedałem, plastikowy, ciemnoszary, 3,5 l
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Mydelniczka Chavela
Ceramiczna, jasnoszara, 9x13,5 cm, wysokość 3 cm
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Uchwyt wielofunkcyjny Film Hook
Plastikowy, biały, 5x6 cm, wysokość 4,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Teleskopowy kij do akcesoriów do sprzątania CleanTech
(1)
Dostawa od 15.10.2026
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Organizery do szuflady zestaw
5 szt., tekstylne, 28x20 cm, wysokość 5 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Organizery do szuflady zestaw
5 szt., tekstylne, 28x9,5 cm, wysokość 5 cm
(2)
Dostawa od 20.10.2026
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Sirmione
Ceramiczny, szary, 430 ml, ø 8 cm, wysokość 17,5 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Foutastic
Dywanik łazienkowy Sheet
Zielony, 60x100 cm
(25)
Dostawa od 04.11.2026
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Woreczek na żywność Eco
Tekstylny
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ladelle
Woreczek na żywność Eco
Tekstylny
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Wieszaki zestaw Hang-It
2 szt., metalowe, lawendowe, długość 40 cm, wysokość 21 cm
Dostawa od 30.10.2026
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
33,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Wieszaki zestaw Hang-It
2 szt., metalowe, szałwiowe, długość 40 cm, wysokość 21 cm
Dostawa od 30.10.2026
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
33,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Wieszaki zestaw Hang-It
2 szt., metalowe, pomarańczowe, długość 40 cm, wysokość 21 cm
Dostawa od 30.10.2026
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
33,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Mini Frosty
Z mikfroflaneli, szarobrązowy, 125x150 cm
(23)
Dostawa od 22.10.2026
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Christmas Icons
Z mikropluszu, ze świątecznym motywem, zielony, 130x170 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na papier toaletowy Origin
Czarny, ø 15 cm, wysokość 58 cm
(88)
W magazynie
54 zł
z kodem
67,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Casa Selección
Stojak na papier toaletowy Simply
Metalowy, czarny, ø 15 cm, wysokość 46,5 cm
(44)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Wieszak ścienny
Metalowy, brązowy, szerokość 14 cm, wysokość 32 cm
(108)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kela
Kubek na szczoteczki do zębów Adele
Ceramiczny, biały, ø 8 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Umbra
Serwetnik Buddy
Plastikowy, czarny, 15x8 cm, wysokość 11 cm
(22)
W magazynie
54 zł
z kodem
67,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Kosz na śmieci
Plastikowy, beżowy, 5 l
(29)
Dostawa od 06.11.2026
54 zł
z kodem
67,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Joseph Joseph
Worki na śmieci zestaw IW4
20 szt., z taśmą, 50 l
(1)
Dostawa od 15.10.2026
54 zł
z kodem
67,99 zł bez kodu
3,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bigso
Organizer Oskar Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 26x35 cm, wysokość 8,5 cm
(24)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Lucie Floral Frill
Niebieska, 45x45 cm
(10)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, stalowy, w kolorze matowej czerni, 3 l
(226)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Pojemność (5)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki papierowe Nio
Bez wiercenia, biały, 7x27,5 cm, wysokość 4,5 cm
(42)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
47
48
49
...
238
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt