Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Luxusné akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 325 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Cuddly
Z mikropluszu, ciemnoszary, 150x200 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Restilo
Narzuta Softa
Pikowana, z mikrowłókna, kremowa, 220x240 cm
(4)
W magazynie
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Nori
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z materiału sherpa, strukturalna, beżowa, 135x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Trudy
Ręcznie malowany, kamionkowy, kremowy, 7,5x19 cm, wysokość 19 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Flanou
Z mikfroflaneli, kremowy, 220x240 cm
W magazynie
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Botany
Lniana, na zamek , kwiecista, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę White Flowers
Lniana, na zamek , kwiecista, 50x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Restilo
Narzuta Softa
Pikowana, z mikrowłókna, niebieska/jasnoszara, 220x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Essentials
Ochraniacz na materac Protect
180x200 cm
(26)
W magazynie
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Ulubione
PT LIVING
Ociekacz Linea
Metalowy, czarny/w kolorze złota, 49x32 cm
(57)
W magazynie
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
KIS
Kosz na śmieci Chic Bin M
Z pedałem, plastikowy, w kolorze matowej czerni, 25 l
(6)
W magazynie
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poduszka Quilted Comfort Embossed
2 szt., do spania, 74x48 cm
(10)
W magazynie
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
81 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Mistletoe
Lniana, na zamek , ze świątecznym motywem, 40x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Mistletoe
Lniana, na zamek , ze świątecznym motywem, 40x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Sequin Cluster
2 szt., z mikrosatyny, kopertowe, 50x75 cm
(5)
W magazynie
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
81 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Santa's Workshop
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Restilo
Narzuta Softa
Pikowana, z mikrowłókna, różowa/ciemnoszara, 220x240 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Dramatic Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, różowa/szara, 230x220 cm
(120)
W magazynie
Ostatnia sztuka
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Flanou
Z mikfroflaneli, szarobrązowy, 220x240 cm
W magazynie
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Brandani
Organizer na sztućce do szuflady
Regulowany, plastikowy, szary, 39 x 43,5 cm
W magazynie
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Organizer na sztućce do szuflady DrawerStore™
Regulowany, plastikowy, szary, 36,5 x 28 cm
(223)
W magazynie
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brandani
Organizer na sztućce do szuflady
Regulowany, plastikowy, szałwiowy, 39 x 43,5 cm
W magazynie
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Koszyk na drewno
(48)
W magazynie
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Café
2 szt., ze szkła hartowanego, brązowe, z nadrukiem, 30x52 cm
(976)
W magazynie
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Lékué
Zestaw do kiszenia Pickles
2 szt., 700 ml, szklany
(67)
W magazynie
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
81 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Flanou
Z mikfroflaneli, zielony, 220x240 cm
W magazynie
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw
4 szt., na zamek , 43x43 cm
(20)
W magazynie
138 zł
z kodem
161,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Poduszka dekoracyjna Wave
Bawełniana, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Umbra
Wieszak ścienny Flip
Z litego drewna topolowego, brązowy, szerokość 51 cm, wysokość 6 cm, głębokość 3 cm
(22)
W magazynie
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Black+Blum
Butelka termiczna
500 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
Dostawa od 22.10.2026
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Mijolnir
Narzuta Alanur
Bawełniana, niebieska/różowa, 200x235 cm
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Dodatkowa półka Tower
Metalowa, czarna, 30,5x14 cm, wysokość 14 cm
(3)
W magazynie
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Silky Soft
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, satynowa, czarna, 230x220 cm
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Stojak wielofukcyjny Smart
Metalowy, ø 17 cm, wysokość 38,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Organizer łazienkowy Bellwood
Czarny, 30x20 cm, wysokość 23 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Sereno
Wolnoopadająca, 36,5 x 45 cm, plastikowa, niebieska, z nadrukiem
(18)
W magazynie
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
RHS
Pościel Floral Serenity
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, jasnoniebieska, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Figurka Ishtar
Kamionkowa, 15x11,5 cm, wysokość 20,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Cosy Diamond
Z mikropluszu, szary, 130x170 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Cosy Diamond
Z mikropluszu, fioletowy, 130x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Cosy Ribbed
Z mikropluszu, w kolorze khaki, 130x170 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Essentials
Kołdra Medium
Całoroczna, 200x220 cm
(29)
W magazynie
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Kołdra Carbon Light
Letnia, 200x200 cm
(6)
W magazynie
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Orion
Termos Termo
6 l, na jedzenie, kremowy
(3)
W magazynie
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Surface
Metalowy, w kolorze srebra, 13x18 cm, wysokość 12,5 cm
(8)
Dostawa od 22.10.2026
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszwa na kołdrę Lina
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, morska, 240x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Silky Soft
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, satynowa, różowa, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Restilo
Narzuta Softa
Pikowana, z mikrowłókna, różowa/jasnoszara, 220x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
1
...
93
94
95
...
236
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt