Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Luxusné akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 345 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu, czarne, 135x190 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
+ Odpowiednia wysokość materaca (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu, jasnobrązowe, 135x190 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
+ Odpowiednia wysokość materaca (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu, jasnoróżowe, 135x190 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnoszare, 90x200 cm
(77)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Brushed Teddy Bear
Z gumką, jednoosobowe, flanelowe, kremowe, 70x140 cm
Dostawa od 04.11.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu, kremowe, 135x190 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Ariel
Odpowiedni do prania, kremowy, 50x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Ociekacz Radka
Metalowy, czarny, 35x21,5 cm
(51)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Uchwyt na wieszaki Orderly
Metalowy/plastikowy, beżowy, długość 3,5 cm, wysokość 26 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Pojemnik Aria
1,6 l, na ziemniaki/na cebulę i czosnek, metalowy, beżowy/w naturalnym kolorze
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, jednoosobowe, dżersejowe, niebieskie, 90x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ochraniacz na materac Ponny
Wodoodporny, 90x190 cm
(4)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Maximex
Organizery na buty zestaw
3 szt., plastikowe, szare, 9x26 cm, wysokość 9,5 cm
(29)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
24,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Packa na muchy Singles
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Joseph Joseph
Wieszaki zestaw Orderly
5 szt., plastikowe, beżowe, długość 41 cm, wysokość 22 cm
(7)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
14,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer łazienkowy
Obrotowy, plastikowy, ø 23,5 cm, wysokość 7,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Podpórka do książek Postman
Metalowa
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Golden Sunset
Bawełniana, w kolorze złota/w naturalnym kolorze, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(13)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Woodland Gonks
Z mikropluszu, pomarańczowy/brązowy, 130x170 cm
(3)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 50x75 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
My House
Pościel Beryl
Jednoosobowa, 3-częściowa, zapinana na suwak, bez prasowania, z mikrosatyny, geometryczna/z nadrukiem/vintage, 140x200 cm
(1)
Dostawa od 16.10.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
My House
Pościel Melissa
Jednoosobowa, 3-częściowa, zapinana na suwak, bez prasowania, z mikrosatyny, z nadrukiem, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Prześcieradło dziecięce Lil Planet
Z gumką, do łóżeczka, z bawełny organicznej, różowe, 40x90 cm
(3)
Dostawa od 20.10.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-20% z kodem
Roba
Prześcieradło dziecięce Lil Planet
Z gumką, do łóżeczka, z bawełny organicznej, jasnoszare, 40x90 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Dwuosobowe, bawełniane, różowe, 180x290 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Metaltex
Stojak na przybory kuchenne Tokyo Lava
Ze stali nierdzewnej, czarny, 13x16 cm, wysokość 28 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Prześcieradło dziecięce Minecraft "We got this"
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, z nadrukiem, szare, 90x200 cm
(3)
Dostawa od 14.10.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu, szare, 135x190 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Organizer na sztućce do szuflady
Plastikowy, biały/szary, 33 x 41 cm
(141)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Koc Sherpa Bouclé
Z materiału sherpa, szary, 130x160 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do folii
Plastikowy, szary, 38x7 cm, wysokość 5 cm
(68)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
La Rochére
Maselniczka Abeille
Szklana
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Pojemnik
1 l, na żywność, szklany, czarny
(7)
Dostawa od 19.10.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Casa Selección
Wazon Clara
Szklany, ø 15 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Wazon
Szklany, ø 15,5 cm, wysokość 22,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
P.L.A.Y.
Miska podróżna River
Dla psów, tekstylna, w paski, ø 18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Koszyk Peach Skin Round M
Tekstylny, szary, ø 25 cm, wysokość 25 cm
(1)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Hugo Frosch
Termofor Eco Junior Comfort
Z mikropluszu, czarny, 800 ml
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Fox
Tekstylna, pomarańczowa
(1)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, stalowy, łososiowy, 3 l
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Isalis
Odpowiedni do prania, beżowy, 50x80 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Dywanik łazienkowy Bobble
Odpowiedni do prania, kremowy, 50x80 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
72,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę
Na zamek , 55x55 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 50x75 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72,99 zł bez kodu
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Premier Housewares
Organizer łazienkowy
Beżowy, 34x10 cm, wysokość 90 cm
(192)
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, stalowy, beżowy, 3 l
(1)
Dostawa od 19.10.2026
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
-20% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Ecru
Szybkoschnący, tekstylny, beżowy, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Satin Stripe
Z gumką, jednoosobowe, adamaszkowe, białe, 90x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
182
183
184
...
237
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt