Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 341 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Damian
Jasnoszara, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Mepal
Butelka Nordic sage
500 ml, podróżna, z tritanu, szałwiowa
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (3)
Premium
-20% z kodem
Zone
Kubek na szczoteczki do zębów Nova One
Kamionkowy, ciemnoniebieski, ø 8 cm, wysokość 10 cm
(8)
Dostawa od 26.10.2026
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Premier Housewares
Pojemniki Fenwick
3 szt., na żywność, kamienne
(8)
Dostawa od 29.10.2026
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
48,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karup
Materac futon Basic
160x200 cm, ekstra twardy, czarny, grubość 11 cm
(8)
Dostawa od 20.10.2026
1 567 zł
z kodem
1 959 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (7)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Esschert Design
Słoiki zestaw
6 szt., 230 ml, szklane
(8)
Dostawa od 21.10.2026
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
15,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Styler
Obraz Autumn Sunset
100x70 cm, drukowany, szklany
(8)
Dostawa od 04.11.2026
297 zł
z kodem
371 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Kołdra So Soft Hollowfibre
Całoroczna, 220x230 cm
(17)
W magazynie
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Stopień grzania (3)
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Compactor
Organizer na buty
Tekstylny, czarny, 60x90 cm, wysokość 15 cm
(29)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rotho
Kosz na śmieci Twist
Z plastiku z recyklingu, czarny/w kolorze srebra, 10 l
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Dakls
Figurka
4x8 cm, wysokość 25 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bonami Essentials
Haczyk Bird
Ścienny, plastikowy, biały
(42)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Metaltex
Haczyki zestaw
3 szt., bez wiercenia, plastikowe
(30)
W magazynie
18 zł
z kodem
22,99 zł bez kodu
7,66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Termos Termo
1,1 l, na jedzenie, kremowy
(38)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Maximex
Wybielające markery do fug zestaw
2 szt.
(37)
W magazynie
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
23,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Półka łazienkowa Bestlock
Bez wiercenia, bambusowa, czarna/w naturalnym kolorze
(34)
W magazynie
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 12 szt.
Hermia
Pojemniki Fresco
12 szt., 550 ml, na żywność, plastikowe, szare
(12)
W magazynie
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
9,58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Lustro
Z drewnianą ramą, 33x27 cm
(12)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wallity
Obraz
50x120 cm, drukowany, na płótnie
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
210 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Downhill
60x80 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
527 zł
z kodem
659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Carpino
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowa, biała, ø 9,5 cm, wysokość 35 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Ściągaczka z uchwytem Nova
Biała, długość 21 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Pantone
Organizer Yellow 012
Na artykuły papiernicze, ceramiczny, ø 7 cm, wysokość 11,5 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, pomarańczowe, 160x200 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, beżowe, 140x200 cm
(12)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski/kwiecista, biała/niebieska, 135x200 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Gardinia
Drążek na zazdrostki Race
Metalowy, regulowany
(12)
W magazynie
42 zł
z kodem
52,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Sateen Blush
2 szt., z satyny bawełnianej, kopertowe, 50x75 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
38,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
HIP
Prześcieradło Cotsat
Z gumką, dwuosobowe, z satyny bawełnianej, niebieskie, 180x200 cm
(12)
W magazynie
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Nordic
5 szt., czerwony/biały
(12)
W magazynie
196 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Amy
Aksamitna, ciemnoniebieska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(12)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Cosy
Z mikropluszu, ciemnoszary, 150x200 cm
(18)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
SP TREND
Drążki na zazdrostki zestaw
2 szt., metalowe, regulowane, 50 - 70 cm
(12)
W magazynie
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
11,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
-20% z kodem
Maximex
Poduszka ortopedyczna
Wypełniona pianką pamięciową, ze zdejmowaną poszewką, 36x60 cm
(18)
W magazynie
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Crushed Velvet Diamante
Aksamitna, beżowa, 45x45 cm
(18)
Dostawa od 04.11.2026
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Restilo
Koc Henry
Z mikropluszu, czarny, 170x210 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, szare, 90x200 cm
(12)
Dostawa od 26.10.2026
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Esschert Design
Zegar Rustic Thermometer
Zewnętrzny, ø 15 cm, wysokość 28,5 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
211 zł
z kodem
264 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Percale
2 szt., z perkalu bawełnianego, kopertowe, 50x75 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Cosy
Z mikropluszu, kremowy, 150x200 cm
(45)
W magazynie
69 zł
z kodem
85,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Metaltex
Koszyk Koala
Ścienny, ze stali nierdzewnej, czarny, 12x33 cm, wysokość 9 cm
(21)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Ściągaczka z uchwytem Bambusa
Z mocowaniem Turbo-loc, czarna/w naturalnym kolorze, długość 24 cm
(21)
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Wallity
Dekoracje ścienne zestaw Zevahir
4 szt., metalowe, wysokość 24 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Aventurine
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
339 zł
z kodem
423,99 zł bez kodu
212 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Agate
Wolnoopadająca, 37,5 x 44,5 cm, plastikowa, w kolorze srebra, abstrakcyjny wzór
(13)
W magazynie
206 zł
z kodem
257 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Umbra
Haczyki zestaw Buddy
2 szt., wiszące, plastikowe, białe
(13)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, pomarańczowe, 180x200 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnobrązowe, 160x200 cm
(13)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
1
...
57
58
59
...
237
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt