Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 283 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Angelia
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, muślinowa, biała, 240x220 cm
(9)
W magazynie
235 zł
z kodem
277 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Rowico
Lustro Lodur
Ścienne, z drewnianą ramą, 60x90 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
382 zł
z kodem
449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Narzuta Cosy
Z mikropluszu, ceglasta, 220x240 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Wallity
Obraz
20x60 cm, drukowany
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Sail
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(13)
W magazynie
369 zł
z kodem
434 zł bez kodu
217 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Touch
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(7)
W magazynie
352 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Dolcedo
Teleskopowa/narożna, ze stali nierdzewnej, biała
(7)
W magazynie
245 zł
z kodem
288 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
House Nordic
Wieszak ścienny Trento
Metalowy, biały, szerokość 3 cm, wysokość 82 cm, głębokość 30 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
186,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Jute Look
2 szt., odpowiednie do prania, brązowe/kremowe, 60x90 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
133,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, zielone/szare, 90x200 cm
(7)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ochraniacz na materac Molly
160x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Legowisko Softy
Dla psów, morskie, 61x46 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Raschel Velvet
Z mikropluszu, pomarańczowa, 200x240 cm
(7)
Dostawa od 04.11.2026
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
JAHU collections
Koc Plain
Polarowy, beżowy, 150x200 cm
(14)
W magazynie
37 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Allstar
Kosz na śmieci Minas
Biały, 3 l
(10)
W magazynie
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Spinder Design
Wieszak Bro
Z litego drewna kauczukowego, czarny, ø 36 cm, wysokość 170 cm
(5)
W magazynie
519 zł
z kodem
610 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Pineapple Elephant
Koc Jaipur Chunky Waffle
Bawełniany, zielony, 150x200 cm
(5)
W magazynie
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Design
Z pedałem, stalowy, kremowy, 20 l
(5)
W magazynie
377 zł
z kodem
444 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Somma
Z mieszanki wełny, 50x50 cm
(5)
W magazynie
264 zł
z kodem
310 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 120 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit G
120 szt., z taśmą, 30 l
(5)
W magazynie
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
1,34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Stojak na szczoteczki do zębów EasyStore
Plastikowy, beżowy, 9x17 cm, wysokość 13 cm
(5)
W magazynie
116 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Everbrand Sweden
Pochłaniacz wilgoci Absodry Duo Family Bag 6-series
Zielony
(5)
W magazynie
101 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Tremea
Ceramiczny, w kolorze brązu, 300 ml, 12x11,5 cm, wysokość 14 cm
(5)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Damask Jacquard
Adamaszkowa, szara, 43x43 cm
(5)
W magazynie
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Diatonella
Szybkoschnący, okrzemkowy (z diatomitu), szary, 50x70 cm
(5)
W magazynie
110 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Zone
Szczotka do WC Nova
Porcelanowa, ciemnozielona, ø 10 cm, wysokość 44 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Casa Selección
Stojak na papier toaletowy
Ze szczotką, bambusowy, w naturalnym kolorze, 21x36 cm, wysokość 82 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
296 zł
z kodem
348 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Pościel Embroidery Leaf
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, biała, 200x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
281 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
My House
Pościel Jasmine
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, kwiecista, biała, 140x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, ciemnoniebieskie, 60x100 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
149,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Lunchbox Make & Take
1,1 l, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra
(5)
W magazynie
93 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Dwuosobowe, bawełniane, jasnobrązowe, 180x290 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
95,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz The Right Ambience
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
377 zł
z kodem
444 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Lark
W kolorze ochry/brązowy, 130x160 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vipack
Stelaż
90x200 cm, listwowy/do łóżek dziecięcych, nieregulowany, nośność 110 kg
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
241 zł
z kodem
283 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Moss Green
Lniana, na zamek , 45x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Gingko
29x41 cm
(5)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa
Wisząca, plastikowa, szara
(5)
W magazynie
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, biały/niebieski, 40x25x25 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Wieszak na ręczniki Grena
Bez wiercenia, metalowy, miętowy, 50x6,5 cm, wysokość 15 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Upinacz do zasłon Emmy
Metalowy, szary
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Diamond
Z mikropluszu, różowa, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
74,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cuddly
Z mikropluszu, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ochraniacz na materac Molly Anti-dust
Antyalergiczny, 160x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na ubrania Tower
Metalowy, biały, 52x47 cm, wysokość 140 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
530 zł
z kodem
624 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Pojemnik Maya
400 ml, na żywność/na ciastka, ceramiczny, beżowy/w naturalnym kolorze
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Wallity
Dekoracja ścienna Bon Appetit
Metalowa, ø 48 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
158 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 50x75 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
1
...
102
103
104
...
236
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt