Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 351 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Mydelniczka Attitude
Kamienna, niebieska, ø 12 cm, wysokość 6 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Uchwyt na papier toaletowy Carry
Ścienny/z półką, stalowy, czarny, 13x14 cm, wysokość 18,5 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
323 zł
z kodem
404 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Lotus
Ceramiczny, kremowy, ø 6,5 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dozownik do mydła Lotus
Ceramiczny, czarny, 200 ml, ø 11 cm, wysokość 13 cm
(9)
W magazynie
135 zł
z kodem
168,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Icon
Ceramiczny, czarno-biały, ø 6,5 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dozownik do mydła Marble
Marmurowy, brązowy, 200 ml, ø 7,5 cm, wysokość 17,5 cm
(5)
W magazynie
202 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Półka łazienkowa Carry
Ścienna, stalowa, kremowa
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
z kodem
176,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Koc Gallery
Niebieski/fioletowy, 125x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
180 zł
z kodem
224,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Geo
Odpowiedni do prania, kremowy, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Uchwyt na papier toaletowy Carry
Ścienny/z półką, stalowy, kremowy, 13x14 cm, wysokość 18,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
288 zł
z kodem
360 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kosz na śmieci Walther
Z pedałem, metalowy, czarny, 10 l
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
363 zł
z kodem
454 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kosz na śmieci Walther
Z pedałem, metalowy, różowy, 10 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
363 zł
z kodem
454 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Szczotka do WC Attitude
Kamienna, niebieska, ø 10 cm, wysokość 37 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
z kodem
323 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Koc Gallery
Jasnoniebieski/beżowy, 125x170 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
182 zł
z kodem
228 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Lotus
Ceramiczny, czarny, ø 6,5 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Holm
Koszyk na pieczywo
Czarny, metalowy/tekstylny, 17x27 cm
(4)
W magazynie
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Holm
Koszyk na pieczywo
Czarny, metalowy/tekstylny, 25x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Holm
Składana taca
37,5x37,5 cm, do serwowania, drewniana
W magazynie
Ostatnia sztuka
262 zł
z kodem
327 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Stojak na przybory kuchenne
Drewniany, w naturalnym kolorze, ø 13 cm, wysokość 17 cm
(10)
W magazynie
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Taca
20x35 cm, do serwowania, drewniana
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Pościel
Dwuosobowa, z prześcieradłem, na zakładkę, z bawełny renforcé, w kratkę, biała/szara, 200x220 cm
(1)
W magazynie
218 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Pościel
Dwuosobowa, z prześcieradłem, na zakładkę, luksusowa, z bawełny renforcé, czarna/szara, 200x220 cm
(4)
Dostawa od 15.12.2026
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mila Home
Pościel
Dwuosobowa, z prześcieradłem, na zakładkę, luksusowa, z bawełny renforcé, łososiowa/szara, 200x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
188 zł
z kodem
235 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Mila Home
Pościel
Jednoosobowa, z prześcieradłem, na zakładkę, luksusowa, z bawełny renforcé, szara/antracytowa, 160x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Pościel
Dwuosobowa, z prześcieradłem, na zakładkę, luksusowa, z bawełny renforcé, bordowa/szara, 200x220 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
220 zł
z kodem
274,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Mila Home
Pościel
Jednoosobowa, z prześcieradłem, na zakładkę, luksusowa, z bawełny renforcé, morska/szara, 160x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
z kodem
266 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mila Home
Pościel
Dwuosobowa, z prześcieradłem, na zakładkę, luksusowa, z bawełny renforcé, morska/szara, 200x220 cm
(13)
W magazynie
218 zł
z kodem
273 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mila Home
Pościel
Jednoosobowa, z prześcieradłem, na zakładkę, luksusowa, z bawełny renforcé, czarna/szara, 160x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
162 zł
z kodem
201,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Hermia
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki/obrotowy, plastikowy, ø 23 cm, wysokość 30,5 cm
(11)
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Hermia
Organizery do lodówki zestaw
3 szt., plastikowe, wysokość 14 cm
(18)
W magazynie
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
37,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mioli Decor
Zestaw akcesoriów łazienkowych Lidya
Z żywicy polimerowej, czarno-biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Ruhla
Z mikropluszu, musztardowa, ze zdejmowaną poszewką, 30x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Sakala
Kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Figurka Gouya
Marmurowa, 25x11 cm, wysokość 35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
339 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Drabinka na ręczniki Siem
Metalowa, czarna, długość 40 cm, wysokość 180 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
180 zł
z kodem
225 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Ruhla
Z mikropluszu, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
z kodem
184,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Light & Living
Figurki zestaw Cyclists
2 szt., metalowe, 24x18 cm, wysokość 22 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
343 zł
z kodem
429 zł bez kodu
214,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Figurka Face
Metalowa, 23x11 cm, wysokość 45 cm
(5)
Dostawa od 20.10.2026
383 zł
z kodem
478,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Lustro Riesco
Kosmetyczne, ø 24 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
250 zł
z kodem
312 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Zegar Moreno
Ø 25,5 cm, wysokość 42,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
312 zł
z kodem
390 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Wazon Orangery
Ceramiczny, beżowy, ø 14,5 cm, wysokość 18 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
184 zł
z kodem
229,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Holmegaard
Wazon Forma
Szklany, 10,5x10,5 cm, wysokość 20 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
z kodem
279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Wazon Signature
Ręcznie malowany, ceramiczny, biały/niebieski, ø 16,5 cm, wysokość 20 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
270 zł
z kodem
337 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Cooksmart ®
Pojemniki English Meadow
3 szt., na ciastka, metalowe
(3)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
KeepCup
Kubek termiczny Helix Thermal Afterglow L
454 ml, ze stali nierdzewnej, różowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wallity
Dekoracja ścienna Astrid
Metalowa, wysokość 35 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Wallity
Obrazy zestaw
15x15 cm, 3 szt., z ramą w zestawie
(45)
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
41,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bystag
Zegar November
Ścienny, wysokość 49 cm
(13)
W magazynie
270 zł
z kodem
338 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
165
166
167
...
237
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt