Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 358 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Umbra
Wieszak ścienny Flip
Z litego drewna topolowego, biały, szerokość 51 cm, wysokość 6 cm, głębokość 3 cm
(70)
W magazynie
127 zł
z kodem
158,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Umbra
Karnisz Cappa
Regulowany/podwójny, stalowy, czarny, 168 - 305 cm
(13)
Dostawa od 26.10.2026
234 zł
z kodem
291,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
-20% z kodem
Ulubione
Umbra
Wieszak ścienny Flip
Z litego drewna topolowego, brązowy, szerokość 51 cm, wysokość 6 cm, głębokość 3 cm
(22)
W magazynie
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Umbra
Stojak na ręczniki papierowe Buddy
Stalowy, czarny, ø 19 cm, wysokość 34 cm
(39)
W magazynie
106 zł
z kodem
131,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Umbra
Haczyki zestaw Buddy
3 szt., ścienne, plastikowe, białe
(9)
W magazynie
71 zł
z kodem
88,99 zł bez kodu
29,66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Umbra
Wieszak na drzwi Estique
Metalowy, biały/w naturalnym kolorze, szerokość 36 cm, wysokość 60 cm, głębokość 11 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Półka łazienkowa Flex
Wisząca, plastikowa, czarna
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Karnisz Cappa
Regulowany/podwójny, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 168 - 305 cm
(91)
Dostawa od 19.10.2026
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Organizer łazienkowy Bellwood
Na kosmetyki/obrotowy, drewniany, w naturalnym kolorze, ø 30 cm, wysokość 9 cm
(7)
W magazynie
178 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Wieszak Pillar
Z litego drewna kauczukowego, czarny/brązowy, szerokość 40 cm, głębokość 40 cm, wysokość 168 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
575 zł
z kodem
719 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Wieszak na drzwi Estique
Metalowy, czarny/brązowy, szerokość 36 cm, wysokość 60 cm, głębokość 11 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Karnisz Twilight
Regulowany, stalowy, w kolorze matowego srebra, 71 - 122 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (4)
-20% z kodem
Umbra
Szczotka do WC Touch
Plastikowa, biała, ø 9 cm, wysokość 44 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Wieszak ścienny Flip
Z litego drewna jesionowego, w naturalnym kolorze, szerokość 81 cm, wysokość 6 cm, głębokość 3 cm
(11)
W magazynie
204 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Umbra
Stojaki na pokrywki i patelnie Peggy
2 szt., plastikowe, szare, wysokość 10 cm
(25)
W magazynie
88 zł
z kodem
109,99 zł bez kodu
55 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Stojak na ręczniki papierowe Buddy
Stalowy, biały, ø 19 cm, wysokość 34 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Umbra
Karnisz Cappa
Regulowany/podwójny, stalowy, w kolorze złota, 168 - 305 cm
(29)
W magazynie
258 zł
z kodem
322 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
-20% z kodem
Umbra
Organizer łazienkowy Bellwood
Z plastiku z recyklingu, biały, 36x26,5 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Karnisz Finn
Regulowany, stalowy, w kolorze matowej czerni, 107 - 305 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
196 zł
z kodem
245 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Wieszak ścienny Flip
Z litego drewna topolowego, szary, szerokość 81 cm, wysokość 6 cm, głębokość 3 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
204 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Umbra
Karnisz Twilight
Regulowany, stalowy, w kolorze matowego srebra, 224 - 366 cm
(33)
W magazynie
177 zł
z kodem
221 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (4)
-20% z kodem
Umbra
Wieszak Flapper
Z litego drewna kauczukowego, biały/w naturalnym kolorze, szerokość 40 cm, głębokość 40 cm, wysokość 168 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
791 zł
z kodem
989 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Umbra
Karnisz Midnight
Regulowany/podwójny, stalowy, w kolorze matowej czerni, 107 - 305 cm
(35)
W magazynie
252 zł
z kodem
315 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Umbra
Haczyki zestaw Buddy
2 szt., wiszące, plastikowe, białe
(13)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Umbra
Półki łazienkowe Cubiko
2 szt., bez wiercenia, stalowe, czarne
(48)
W magazynie
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
95 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Haczyki zestaw Buddy
3 szt., ścienne, plastikowe, białe/szare
(16)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Umbra
Organizer łazienkowy Bellwood
Drewniany, biały/w naturalnym kolorze, ø 20 cm, wysokość 50 cm
(10)
W magazynie
178 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poduszka do sofy modułowej Neom
Ciemnoniebieska, szerokość 72 cm
(2)
Dostawa od 07.12.2026
170 zł
z kodem
212,10 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poduszka do sofy modułowej Neom
Beżowa, szerokość 72 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
170 zł
z kodem
212,10 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Restilo
Narzuta Palsha
W kolorze ochry, 200x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Restilo
Narzuta Palsha
Jasnoszara, 200x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Restilo
Narzuta Palsha
Kremowa, 170x210 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Beige II
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(16)
Dostawa od 19.11.2026
145 zł
z kodem
180,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Idyll View
85x113 cm, drukowany, na płótnie
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Watermill
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(6)
W magazynie
158 zł
z kodem
196,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Cobalt Women
60x60 cm, drukowany, na płótnie
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Echeveria
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Beige I
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(14)
Dostawa od 19.11.2026
145 zł
z kodem
180,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Lustro Lahti
Ścienne, 47x127 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
231 zł
z kodem
288,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Styler
Lustro Florence
Stojące, 46x146 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
351 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Lustro Marbella
Ścienne, 38x133 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
283 zł
z kodem
353,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Lustro Marbella
Ścienne, 38x133 cm
(8)
Dostawa od 04.11.2026
262 zł
z kodem
328 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Lustro Lahti
Ścienne, 47x127 cm
(17)
Dostawa od 19.11.2026
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Styler
Lustro Rosa
Ścienne, 50x50 cm
(12)
W magazynie
264 zł
z kodem
329,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Marble
Marmurowy, brązowy, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Geo
Odpowiedni do prania, ciemnozielony, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Szczotka do WC Lotus
Ceramiczna, czarna, ø 10 cm, wysokość 21 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
244 zł
z kodem
305 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Koc Gallery
Jasnoróżowy/beżowy, 125x170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
182 zł
z kodem
228 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
164
165
166
...
237
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt