Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria do biura domowego
...
Akcesoria do domu
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria do biura domowego · Oferty i zniżki
Wybrane ulubione kategorie
Organizery ścienne i tablice
Organizery do biura
Artykuły piśmiennicze i akcesoria
Podpórki do książek
Ergonomiczne akcesoria biurowe
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
Oferty i zniżki
253 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Organizer File
Na dokumenty, metalowy, 18x24 cm, wysokość 26 cm
(1)
W magazynie
331 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Organizer Ingrid Canvas Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x16 cm, wysokość 20,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Organizer Walter Canvas Paper Laminate
Z szufladką/na dokumenty, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Nowość
Balvi
Organizer Head
Na artykuły papiernicze, z cementu, 11,5x8 cm, wysokość 12 cm
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bigso
Organizer Birger Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 14,5 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
117,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Bigso
Organizer Oskar Restore Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 26x35 cm, wysokość 8,5 cm
(45)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Bigso
Organizer Lena Canvas Paper Laminate
Na artykuły papiernicze, kartonowy, 18x23,5 cm, wysokość 11 cm
(9)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Organizer Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 28,5x8,5 cm, wysokość 32 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Podpórka do książek Olbi
Metalowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Organizery zestaw Hugo Canvas Paper Laminate
4 szt., na artykuły papiernicze/na dokumenty, kartonowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 2 szt.
Bigso
Organizery zestaw Viola Paper Laminate
2 szt., na dokumenty, kartonowe, 10x24,5 cm, wysokość 32,5 cm
(7)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Organizer Ingrid Canvas Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x16 cm, wysokość 20,5 cm
(17)
W magazynie
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Organizer Ted Canvas Paper Laminate
Z szufladką/na dokumenty, kartonowy, 26x48,5 cm, wysokość 15 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
177 zł
z kodem
221 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Podpórka do książek Fala
Metalowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Organizer Estelle Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 25x11,5 cm, wysokość 32,5 cm
(4)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Bigso
Organizer Ringo Restore Paper Laminate
Kartonowy, 25x31,5 cm, wysokość 5 cm
(4)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Tablica Era
Magnetyczna, 50x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
455 zł
z kodem
569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Balvi
Podpórka do książek Fishing Cat
Metalowa
(48)
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
noo.ma
Podpórka do książek Fala
Metalowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Organizer Elisa Canvas Paper Laminate
Na artykuły papiernicze, kartonowy, 12,5x33 cm, wysokość 12,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Bigso
Organizer Elisa Paper Laminate
Na artykuły papiernicze, kartonowy, 12,5x33 cm, wysokość 12,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Organizer Walter Canvas Paper Laminate
Z szufladką/na dokumenty, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 13 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Bigso
Organizer Ringo Canvas Paper Laminate
Kartonowy, 25x31,5 cm, wysokość 5 cm
(3)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Bigso
Organizer Walter Canvas Paper Laminate
Z szufladką/na dokumenty, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 13 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Bigso
Organizer Paulina Restore Paper Laminate A4
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 1,5 cm
(4)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Bigso
Organizery zestaw Holger Canvas Paper Laminate
5 szt., na dokumenty, kartonowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Bigso
Organizer Trey Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 21 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Bigso
Organizer Trey Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 21 cm
(8)
W magazynie
138 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Bigso
Organizer Elisa Paper Laminate
Na artykuły papiernicze, kartonowy, 12,5x33 cm, wysokość 12,5 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Premier Housewares
Podpórki do książek Oxana
2 szt., kamienne
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
119 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Organizer Johan Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 18,5x35 cm, wysokość 26,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Bigso
Organizer Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 28,5x8,5 cm, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Tablica Tower
Magnetyczna, 58x42 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
248 zł
z kodem
310 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Organizer Olof Canvas Paper Laminate
Kartonowy, 26x34,5 cm, wysokość 4 cm
(2)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Organizer Ingrid Canvas Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x16 cm, wysokość 20,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
111,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Bigso
Organizer Ingrid Canvas Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x16 cm, wysokość 20,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville Mini
Podpórki do książek Charlie
2 szt.
(11)
W magazynie
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
88,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Organizer Paulina Restore Paper Laminate A4
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 1,5 cm
(1)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Bigso
Organizer Oskar Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 26x35 cm, wysokość 8,5 cm
(10)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Organizer Elisa Restore Paper Laminate
Na artykuły papiernicze, kartonowy, 12,5x33 cm, wysokość 12,5 cm
(1)
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Organizer Olof Canvas Paper Laminate
Kartonowy, 26x34,5 cm, wysokość 4 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Organizer Web
Na kable, plastikowy, 15,5x40 cm, wysokość 14,5 cm
(69)
W magazynie
218 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Balvi
Organizer Head
Na artykuły papiernicze, z cementu, 8x11,5 cm, wysokość 12 cm
(11)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Organizer Paulina Canvas Paper Laminate A6
Kartonowy, 23,5x29,5 cm, wysokość 1,5 cm
(2)
W magazynie
40 zł
z kodem
49,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Organizer Ingrid Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x16 cm, wysokość 20,5 cm
(10)
W magazynie
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bigso
Organizery zestaw Hakan Paper Laminate
2 szt., na dokumenty, kartonowe, 31x23 cm, wysokość 6 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
81,99 zł bez kodu
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Organizery zestaw Holger Canvas Paper Laminate
5 szt., na dokumenty, kartonowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Bigso
Organizer Trey Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 23x31,5 cm, wysokość 21 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
1
2
3
4
5
6
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Meble biurowe
Lampy stołowe
Organizery do biura
Organizery ścienne i tablice
Artykuły piśmiennicze i akcesoria
Kalendarze i planery