Ta witryna używa plików cookie. Więcej o używanych przez nas plikach, ich zastosowaniu, modyfikacji i akceptacji można znaleźć tutaj

ok
Menu
20 złRejestracjaLogowanie20 złKoszyk
Strona głównaStrona głównaInspiracje

8 wskazówek, jak ozdobić wnętrze świątecznym oświetleniem

Podobają Ci się profesjonalnie udekorowane pomieszczenia na okładkach wnętrzarskich magazynów, ale przerasta Cię widmo godzin spędzonych przy odplątywaniu światełek i szukaniu pasujących świeczników?

Cały proces ozdabiania nie musi idealny, aby efekt końcowy Cię zachwycił. Pokażemy Ci, jak używać oświetlenia, aby stworzyć przytulną atmosferę, nawet za pomocą splątanych łańcuchów.

Nr 1: Zaplątane światełka? Nie ma problemu!

Jeśli nie lubisz spędzać czasu na odplątywaniu łańcuchów, lecz nadal chcesz mieć w domu efektowne dekoracje świetlne, spróbuj włożyć girlandy do szklanego wazonu lub misy.

Ciekawe efekty uzyskasz, używając do tego naczyń z kolorowego szkła lub nawet dużych bombek. Postaraj się jednak nie łączyć więcej rodzajów lampek. Pamiętaj, w prostocie tkwi siła.

Nr 2: DIY świecący kalendarz adwentowy

Dzięki lekkiemu łańcuchowi z klamerkami, z łatwością stworzysz oryginalny kalendarz adwentowy (nie tylko) dla swoich dzieci. Wystarczy wyciąć z kolorowego papieru najróżniejsze kształty, oznaczyć je numerami i napisać na odwrocie miłą wiadomość na każdy dzień.

Jeśli to nie wystarczy, możesz stworzyć także 24 niewielkie koperty i ukryć w nich niespodzianki dla swoich najbliższych ♥

Nr 3: Gdzie najlepiej umieścić łańcuchy?

Możesz wzmocnić magiczny blask wielu girland świetlnych jeszcze bardziej dzięki zawieszeniu ich przy oknach lub wokół lustra, gdzie liczba światełek podwoi się przez odbicie na błyszczącej powierzchni.

Nr 4: Atmosfera podczas posiłków

Świece przy kolacji mogą wywołać świąteczny nastrój nawet w dni powszednie. Drobny druciany łańcuch LED na baterie również sprawdzi się jako piękna dekoracja stołu, do której nie potrzebujesz nieestetycznego kabla lub gniazdka w pobliżu.

Chcesz zobaczyć więcej świetlnych dekoracji?

Szukasz wymarzonego oświetlenia w innym kolorze, o nietypowej długości lub kształcie? Bardzo możliwe, że mamy dokładnie to, czego szukasz. Odkryj całą kategorię dekoracyjnego oświetlenia ♥