Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Wieszaki łazienkowe
Stojaki na ręczniki
Stojaki na ręczniki
...
Wieszaki łazienkowe
Stojaki na ręczniki
Udostępnij i zdobądź 30 PLN
Zobacz galerię zdjęć
Zobacz wszystkie
ID: 1563520
Compactor
Stojak na ręczniki Grena
Czarny, 61x20 cm, wysokość 87 cm, …
więcej
(5)
Obserwuj
Wyprzedane
Kliknij Obserwuj, a my powiadomimy Cię, gdy produkt będzie ponownie dostępny.
Podobne produkty
Compactor
Regał na kółkach Grena
Plastikowy, czarny, szerokość 43 cm, wysokość 36 cm, głębokość 76 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
193,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Półka łazienkowa Grena
Bez wiercenia, metalowa, jasnoniebieska
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
+ Więcej produktów (6)
Czarny
61x20 cm
Wysokość 87 cm
Wszystkie parametry
Wymiary, materiał…
Odkryj pełną ofertę produktów z kolekcji Grena
Przydatne produkty
Pytanie o produkt
Potrzebujesz porady przy wyborze lub chcesz zapytać o parametry?
Oceny produktu
Prezentowana ocena została stworzona na podstawie ocen innych wariantów tego produktu.
5
Liczba recenzji (5)
5
5
4
0
3
0
2
0
1
0
Jak działają recenzje?
Kolekcja Grena
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Przydatne produkty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, brązowe/beżowe, 50x90 cm
(398)
W magazynie
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
35,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, żółte/pomarańczowe, 50x90 cm
(152)
W magazynie
Ostatnia sztuka
117 zł
z kodem
137,99 zł bez kodu
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, niebieskie, 50x90 cm
(293)
W magazynie
Ostatnia sztuka
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
35,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Rainbow
10 szt., frotte, bawełniane, 30x50 cm
(64)
W magazynie
Ostatnia sztuka
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
13,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Ręcznik Valencia
Frotte, bawełniany, brązowy, 50x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, zielone, 50x90 cm
(200)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, ceglasty, 30x50 cm
(102)
W magazynie
14 zł
z kodem
15,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Foutastic
Ręczniki zestaw Rainbow
4 szt., frotte, bawełniane, 50x90 cm
(117)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Maya
Frotte, bawełniany, zielony, 50x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, szałwiowy, 50x90 cm
(102)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Good Morning
Ręczniki zestaw Plain
4 szt., frotte, bawełniane, ciemnozielone, 50x100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
149,99 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, biały, 50x90 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Maya
Frotte, bawełniany, kremowy, 30x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
14 zł
z kodem
17 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Ręcznik Amari
Frotte, bawełniany, czarny, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
14 zł
z kodem
16 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Good Morning
Ręczniki zestaw Plain
4 szt., frotte, bawełniane, antracytowe, 50x100 cm
(2)
W magazynie
125 zł
z kodem
146,99 zł bez kodu
36,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Good Morning
Ręczniki zestaw Plain
4 szt., frotte, bawełniane, ceglaste, 50x100 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Marka Compactor
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Odkryj więcej
Stojaki na ręczniki
Stojaki na ręczniki · Compactor
Compactor
Czarne stojaki na ręczniki
Aktualnie na Bonami
Premium na wyprzedaży
Vybrane kolekcje premium do Twojego domu teraz w lepszych cenach
Najwyższe rabaty
Odkryj produkty z najwyższymi rabatami w różnych kategoriach
Ogród na wyprzedaży
Zaoszczędź na nowym wyposażeniu ogrodu, balkonu i tarasu