Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Przechowywanie
Wieszaki i stojaki na ubrania
Wieszaki ścienne
Wieszaki ścienne
...
Wieszaki i stojaki na ubrania
Wieszaki ścienne
Udostępnij i zdobądź 30 PLN
Zobacz galerię zdjęć
Zobacz wszystkie
ID: 1616500
Spinder Design
Wieszak ścienny Miles
Metalowy, biały, szerokość 40 cm, wysokość 14 cm, głębokość 7 cm, …
więcej
(3)
Obserwuj
Wyprzedane
Kliknij Obserwuj, a my powiadomimy Cię, gdy produkt będzie ponownie dostępny.
Podobne produkty
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Miles
Metalowy, szarobrązowy, szerokość 70 cm, wysokość 14 cm, głębokość 7 cm
(3)
Dostawa od 14.10.2026
300 zł
z kodem
375 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Miles
Metalowy, szarobrązowy, szerokość 100 cm, wysokość 14 cm, głębokość 7 cm
(3)
Dostawa od 14.10.2026
403 zł
z kodem
504 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
+ Więcej produktów (4)
Metalowy
Biały
Szerokość 40 cm
Wysokość 14 cm
Głębokość 7 cm
Wszystkie parametry
Wymiary, materiał…
Odkryj pełną ofertę produktów z kolekcji Miles
Przydatne produkty
Pytanie o produkt
Potrzebujesz porady przy wyborze lub chcesz zapytać o parametry?
Oceny produktu
Prezentowana ocena została stworzona na podstawie ocen innych wariantów tego produktu.
5
Liczba recenzji (3)
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0
Jak działają recenzje?
Kolekcja Miles
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Przydatne produkty
-20% z kodem
Umbra
Wieszak na drzwi Estique
Metalowy, biały/w naturalnym kolorze, szerokość 39 cm, wysokość 30 cm, głębokość 10 cm
(13)
W magazynie
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Wieszak na drzwi Estique
Metalowy, biały/w naturalnym kolorze, szerokość 36 cm, wysokość 60 cm, głębokość 11 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Wieszak na drzwi Tower
Metalowy, biały, szerokość 30 cm, wysokość 6 cm, głębokość 7 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Joseph Joseph
Wieszaki zestaw Orderly
2 szt., plastikowe, beżowe, długość 42 cm, wysokość 25 cm
(3)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Wenko
Wieszaki zestaw Baggy
5 szt., na spodnie, metalowe, niebieskie, długość 34,5 cm, wysokość 11,5 cm
(47)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
10,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Spinder Design
Wieszaki zestaw Victorie
5 szt., metalowe, czarne, długość 42 cm, wysokość 22 cm
(9)
W magazynie
145 zł
z kodem
181 zł bez kodu
36,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Marka Spinder Design
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Do koszyka
Odkryj więcej
Wieszaki ścienne
Wieszaki ścienne · Spinder Design
Spinder Design
Białe wieszaki ścienne
Nowoczesne wieszaki ścienne
Czarne wieszaki ścienne
Drewniane wieszaki ścienne
Metalowe wieszaki ścienne
Wieszaki ścienne z półką
Aktualnie na Bonami
Premium na wyprzedaży
Vybrane kolekcje premium do Twojego domu teraz w lepszych cenach
Najwyższe rabaty
Odkryj produkty z najwyższymi rabatami w różnych kategoriach
Ogród na wyprzedaży
Zaoszczędź na nowym wyposażeniu ogrodu, balkonu i tarasu