20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanie20 zł dla CiebieKoszyk
Strona głównaWszystko o zakupachWszystko o zakupachJakość na Bonami

Jakość na Bonami

Zakupy online są wygodne, ale jak wybrać produkt, którego nie możesz zobaczyć na żywo? Jak dowiedzieć się, czy jest dobrej jakości oraz czy materiał będzie Ci odpowiadał? Żeby rozwiać Twoje wątpliwości stworzyliśmy na Bonami filtry, dzięki którym od razu poznasz stopień jakości każdego produktu według naszych ustalonych zasad. Składają się na to materiały wykonania, rodzaj obróbki czy sam design. Dzięki temu w prosty sposób możesz sprawdzić, czy Twoje oczekiwania co do produktu sprawdzą się w rzeczywistości.

Jakość Basic

Mądry wybór, który zadowoli nawet Twój portfel. Podstawowe produkty, które przy odpowiedniej pielęgnacji bardzo dobrze się sprawdzą.
  • Podstawowe materiały i prosta konstrukcja
  • Prosty design pasujący do każdego wnętrza
Zobacz produkty

Jakość Extra

Złoty środek o doskonałym stosunku jakości do ceny. Przy odpowiedniej pielęgnacji produkty posłużą Ci przez długie lata.
  • Wysokiej jakości materiały obiecujące dłuższą żywotność produktu oraz bardziej precyzyjne wykonanie
  • Atrakcyjny oraz praktyczny design, który Cię zadowoli i nie wyjdzie z mody
Zobacz produkty

Jakość Premium

Wybór dla wymagających i dla wszystkich, którzy chcą czegoś wyjątkowego. Produkty wykonane z trwałych i wyselekcjonowanych materiałów. Jeśli odpowiednio zadbasz o produkt, posłuży Ci przez całe życie.
  • Starannie dobrane materiały i wykonanie skupione na najdrobniejszych szczegółach
  • Wyjątkowy i ekskluzywny wygląd, często od marek premium oraz sprawdzonych projektantów
Zobacz produkty

Jak określamy kategorie jakości?

Przeglądanie dziesiątek tysięcy produktów ze strony i kategoryzowanie każdego z nich to prawdziwe wyzwanie. Z poniższego artykułu dowiesz się, jak poradziły sobie z tym nasze koleżanki z działu zakupów i skąd wzięła się ta inicjatywa
Przeczytaj wywiad