Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Zasłony i firany
Zasłony
Zasłony
...
Zasłony i firany
Zasłony
Zasłony · Oferty i zniżki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Długość
Szerokość
Rodzaj mocowania
System do zawieszania
+ Więcej (11)
Oferty i zniżki
793 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Nymphea
Biała/zielona, 140x260 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
132,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Mistraline
Bawełniana, biała, 140x240 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Mogador
Beżowa/w kolorze złota, 140x280 cm
(3)
W magazynie
90 zł
z kodem
111,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), jasnozielona, 140x175 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, bordowa, 140x270 cm
(3)
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Rodzaj mocowania (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Occult
Zaciemniająca, żółta, 135x280 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Essentiel
Ciemnoszara, 140x180 cm
(3)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, bordowa, 140x270 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Rodzaj mocowania (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), żółta, 140x270 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Zasłona Natural
Lniana, w naturalnym kolorze, 140x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
z kodem
362 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Crushed Velvet
2 szt., do powieszenia na drążku, różowe, 168x183 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
256 zł
z kodem
320 zł bez kodu
160 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Icemount
Termiczna, czarna, 140x260 cm
(3)
Dostawa od 22.10.2026
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, brązowa/beżowa, 140x270 cm
(3)
Dostawa od 16.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), bordowa, 140x175 cm
(3)
Dostawa od 16.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), ciemnozielona, 140x175 cm
(3)
Dostawa od 16.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, zielona, 140x250 cm
(3)
Dostawa od 15.10.2026
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Occult
Zaciemniająca, szara, 135x240 cm
(3)
Dostawa od 22.10.2026
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, jasnozielona, 140x270 cm
(8)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), biała, 140x245 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Micropolar
Termiczna/częściowo zaciemniająca (dimout), z mikrowłókna, biała, 135x180 cm
(4)
Dostawa od 22.10.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Damask Jacquard
2 szt., do powieszenia na drążku, adamaszkowe, z ornamentami/w orientalny wzór, beżowe, 168x183 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
246 zł
z kodem
307 zł bez kodu
153,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Lucie Floral Frill
2 szt., do powieszenia na drążku, w kratkę/kwieciste, białe/niebieskie, 168x229 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
z kodem
322 zł bez kodu
161 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Vahine
Żółta/biała, 140x280 cm
(3)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Olympe
Zaciemniająca/termiczna, aksamitna, brązowa, 140x260 cm
(3)
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Wilson
2 szt., zaciemniające, do powieszenia na drążku, zielononiebieskie, 117x137 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
82 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Essentiel
Biała, 140x180 cm
(3)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Mya Tropical Floral
2 szt., do powieszenia na drążku, niebieskie, 168x229 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
351 zł
z kodem
438,99 zł bez kodu
219,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Obscure
Zaciemniająca, z mikrowłókna, antracytowa, 140x260 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, brązowa/beżowa, 140x245 cm
(3)
Dostawa od 16.10.2026
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Leafy
Bawełniana, żółta/szara, 140x240 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, beżowa, 140x245 cm
(4)
W magazynie
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Zasłona Zanzibar Woven Stripe
W paski, szara, 140x229 cm
(2)
W magazynie
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Opulent Jacquard
2 szt., do powieszenia na drążku, żakardowe, z ornamentami/w orientalny wzór, beżowe, 168x229 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
180,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), jasnoszara, 140x245 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Damask Jacquard
2 szt., do powieszenia na drążku, adamaszkowe, z ornamentami/w orientalny wzór, szare, 168x229 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
270 zł
z kodem
337 zł bez kodu
168,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, beżowa, 200x250 cm
(2)
W magazynie
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Brooke Floral
2 szt., do powieszenia na drążku, kwieciste, beżowe, 168x229 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
241 zł bez kodu
120,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Atlas
Bawełniana, w paski, ceglasta/w naturalnym kolorze, 140x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Winona
Z materiału bouclé, jasnobrązowa, 140x260 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Leafy
Bawełniana, niebieska, 140x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Brooke Floral
2 szt., do powieszenia na szynie, kwieciste, beżowe, 229x229 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
210 zł
z kodem
263 zł bez kodu
131,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Cyrine
Biała/w naturalnym kolorze, 140x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Assana
Z nadrukiem, zielona/różowa, 140x260 cm
(2)
W magazynie
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Glitzy Sequin
2 szt., do powieszenia na drążku, z mikrosatyny, strukturalne, szare, 168x183 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
226 zł
z kodem
282 zł bez kodu
141 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Melodie
Zaciemniająca, aksamitna, jasnoszara, 135x280 cm
(2)
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Essentiel
Ciemnoszara, 140x260 cm
(2)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Essentiel
Czerwona, 140x180 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), żółta, 140x175 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
1
2
3
4
5
...
17
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Firany
Zasłony do pokoju dziecięcego
Ulubione filtry
Żółte zasłony
Białe zasłony
Czarne zasłony
Szare zasłony
Zasłony ze świątecznym motywem
Lniane zasłony
Beżowe zasłony
Zasłony na drzwi