Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Zasłony i firany
Zasłony
Zasłony
...
Zasłony i firany
Zasłony
Zasłony · Oferty i zniżki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Długość
Szerokość
Rodzaj mocowania
System do zawieszania
+ Więcej (11)
Oferty i zniżki
793 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Zasłona Natural
Lniana, w naturalnym kolorze, 140x275 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Zasłona Natural
Lniana, w naturalnym kolorze, 140x250 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
387 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (6)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Zasłona White
Lniana, biała, 140x275 cm
(6)
W magazynie
459 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Zasłona White
Lniana, biała, 140x250 cm
(15)
Dostawa od 19.11.2026
399 zł
z kodem
499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, biała, 140x245 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, szara, 140x245 cm
(158)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, fioletowa, 140x245 cm
(5)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, żółta, 140x245 cm
(5)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, jasnozielona, 140x245 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, ciemnozielona, 140x245 cm
(14)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, kremowa, 140x245 cm
(7)
Dostawa od 16.10.2026
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Velvet
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, brązowa/beżowa, 140x245 cm
(9)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Canterbury
2 szt., do powieszenia na drążku, kwieciste, różowe, 168x183 cm
(29)
W magazynie
Ostatnia sztuka
234 zł
z kodem
293 zł bez kodu
146,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Damask Jacquard
2 szt., do powieszenia na drążku, adamaszkowe, z ornamentami, szare, 168x183 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
299 zł
z kodem
374 zł bez kodu
187 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), bordowa, 140x245 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), biała, 140x245 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), szaroróżowa, 140x245 cm
(22)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), jasnozielona, 140x245 cm
(17)
W magazynie
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), brązowa, 140x245 cm
(8)
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), czarna, 140x245 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Zasłona Kierra
Częściowo zaciemniająca (dimout), szara, 140x245 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Rodzaj mocowania (2)
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Mijolnir
Zasłona
Z ornamentami, beżowa, 140x260 cm
W magazynie
419 zł
z kodem
524 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Canterbury
2 szt., do powieszenia na drążku, kwieciste, żółte, 168x183 cm
(20)
W magazynie
Ostatnia sztuka
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
145,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Kashmir
2 szt., do powieszenia na drążku, z ornamentami, brązowe, 168x183 cm
(33)
Dostawa od 04.11.2026
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
145,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Catherine Lansfield
Zasłony zestaw Canterbury
2 szt., do powieszenia na szynie, kwieciste, 168x183 cm
(140)
W magazynie
Ostatnia sztuka
234 zł
z kodem
293 zł bez kodu
146,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Aby zobaczyć więcej wyników usuń jeden z filtrów
Oferty i zniżki
1
...
13
14
15
16
17
Powiązane kategorie
Firany
Zasłony do pokoju dziecięcego
Ulubione filtry
Żółte zasłony
Białe zasłony
Czarne zasłony
Szare zasłony
Zasłony ze świątecznym motywem
Lniane zasłony
Beżowe zasłony
Zasłony na drzwi