Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Zasłony i firany
Zasłony i firany
...
Tekstylia
Zasłony i firany
Zasłony i firany z kodem zniżkowym
Zasłony
Firany
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Kolor
Design
Wzór
Motyw
+ Więcej (6)
Kod zniżkowy
966 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Filumi
Zasłona Velto 4 in 1
Częściowo zaciemniająca (dimout), aksamitna, kremowa, 265x175 cm
(13)
Dostawa od 15.10.2026
178 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Maximex
Zasłona
Termiczna, na drzwi, w paski, czarna/w kolorze srebra, 90x200 cm
(7)
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Zasłona
Termiczna/wygłuszająca, na drzwi, szara/w kolorze srebra, 80x200 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Maximex
Zasłona
Termiczna/wygłuszająca, na drzwi, szara/w kolorze srebra, 90x200 cm
(11)
W magazynie
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Zasłona Mahina
Beżowa, 140x260 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
246 zł
z kodem
307 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Occult
Zaciemniająca, żółta, 135x280 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Linka
Z woalu, w kolorze khaki, 140x240 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
96,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Melodie
Zaciemniająca, aksamitna, antracytowa, 135x280 cm
(1)
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Shana
Z mikrosatyny, biała, 140x240 cm
(4)
Dostawa od 22.10.2026
50 zł
z kodem
61,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Voiline
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, białe, 60x120 cm
(8)
Dostawa od 22.10.2026
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Dalila
Beżowa, 140x240 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Mistraline
Bawełniana, biała, 140x240 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Essentiel
Ciemnoszara, 140x180 cm
(3)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Milady
Z woalu, kwiecista, w kolorze ochry, 140x280 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Edelia
Biała/w kolorze srebra, 140x280 cm
(2)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Macarena
Na drzwi, bawełniana, niebieska, 90x200 cm
(1)
W magazynie
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Lissea
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, białe, 45x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Vahine
Żółta/biała, 140x280 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Icemount
Termiczna, antracytowa, 140x260 cm
(17)
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Telma
Biała, 140x280 cm
(5)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Telma
Brązowa, 140x280 cm
(31)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Occult
Zaciemniająca, jasnozielona, 135x240 cm
(10)
W magazynie
59 zł
z kodem
73,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Terraza
W paski, ceglasta, 140x280 cm
Dostawa od 22.10.2026
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Sandra
Z woalu, różowa, 140x280 cm
(1)
W magazynie
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Micropolar
Termiczna/częściowo zaciemniająca (dimout), z mikrowłókna, biała, 135x260 cm
(7)
W magazynie
90 zł
z kodem
112,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Velouriane
Aksamitna, różowa, 140x260 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Obscure
Zaciemniająca, z mikrowłókna, ceglasta, 140x260 cm
(10)
Dostawa od 22.10.2026
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Leafy
Bawełniana, żółta/szara, 140x240 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Essentiel
Biała, 140x180 cm
(3)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Crepuscule
Zaciemniająca, jasnoszara, 140x260 cm
(2)
W magazynie
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Jupiter
Termiczna, kremowa, 140x260 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Ondulys
Abstrakcyjny wzór, czerwona/biała, 140x260 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Occult
Zaciemniająca, czarna, 135x240 cm
(10)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Obscure
Zaciemniająca, z mikrowłókna, w kolorze khaki, 140x260 cm
(1)
W magazynie
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Haltona
2 szt., do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, brązowe, 60x90 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Geokid
Z woalu, z ornamentami, biała/niebieska, 140x240 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Dusky
Zaciemniająca, szara, 140x240 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Maddy
Biała/zielona, 140x240 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Haltona
Biała, 140x240 cm
(6)
W magazynie
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Lissea
Z woalu, szara, 140x240 cm
(9)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Essentiel
Szara, 140x180 cm
(10)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Lissea
Z woalu, brązowa, 140x240 cm
(9)
Dostawa od 22.10.2026
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Haltona
2 szt., do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, kremowe, 60x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
24,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Essentiel
Żółta, 140x180 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona New Sultan
Beżowa, 140x240 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Occultiss
Zaciemniająca, beżowa, 135x260 cm
(1)
W magazynie
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zasłona Linette
Bawełniana, biała, 135x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Lisana
Z woalu, abstrakcyjny wzór, biała/niebieska, 140x280 cm
(4)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
14
15
16
...
21
Załaduj więcej